Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Past Cure ma datę premiery i nowy zwiastun [WIDEO]

Cursian czwartek, 12 października 2017, 17:15 News

Mocami parapsychicznymi pobawimy się dopiero przyszłym roku.

Phantom 8 zdradziło konkretną datę premiery swego obiecującego projektu. Wbrew poprzednim informacjom Past Cure trafi na PC, XBO i PS4 dopiero w przyszłym roku, konkretniej zaś 2 lutego. Wygląda też na to, że nie dostaniemy polskiej wersji językowej, choć jeden z twórców, z którym rozmawiałem kilka miesięcy temu, sugerował co innego. Kto wie, może jednak coś się w tej materii jeszcze zmieni.

Tytuł będzie połączeniem gry akcji i skradanki, a niezwykle ważną rolę odegra fabuła. Główny bohater, Ian, to były żołnierz, który spędził kilka lat w tajnym wschodnioeuropejskim więzieniu, skąd wyszedł wzbogacony o moce parapsychiczne w rodzaju telekinezy i kontroli nad czasem. Niestety za ową potęgę zapłacił straszliwą cenę – jego sny zamieniły się przerażający kalejdoskop koszmarów, z których część zdaje się przenikać do rzeczywistości. Akcja gry będzie toczyła się zarówno w świecie materialnym, jak i urojonym, zrodzonym w chorym umyśle bohatera.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 14 października 2017, 9:26   Sheade
uu yeah, trailer robi wrażenie, jak za czasów 96-2000 :D

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Najświeższa odsłona jedna z najpopularniejszych serii w historii gier w końcu ma wersję pecetową. Na dobrym sprzęcie wygląda ona – co oczywiste – lepiej niż edycje konsolowe. Mniej oczywiste są stojące za tym wszystkim technologie.

Komentarzy:
9

Deliverance robi wiele, by oddać sprawiedliwość średniowiecznym fechmistrzom. Wraz z zawodowymi szermierzami postanowiliśmy sprawdzić, ile system walki ma wspólnego ze sposobem, w jaki posługiwano się bronią w XV-wiecznych Czechach.

Komentarzy:
1

Kilka niezależnych, zbliżonych do firmy źródeł podało nam informacje o zamknięciu studia. 

Komentarzy:
16

…który zamienił desktopa na cienkiego gamingowego laptopa z technologią Max-Q. I teraz bardzo tego żałuje. 

Komentarzy:
68

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z