Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

World of Warplanes: Wersja 2.0 jest już dostępna [WIDEO]

Cursian czwartek, 12 października 2017, 10:36 News
pc

Wprowadza do gry między innymi nowy tryb i klasę samolotów.

Na serwerach World of Warplanes wylądowała właśnie wyjątkowo duża aktualizacja. Zawiera ona szereg nowości i zmian, które poważnie wpływają na rozgrywkę. Zacznijmy od nowego trybu. Podbój polega na atakowaniu bądź obronie kluczowych obszarów mapy. Do odniesienia sukcesu potrzebna będzie ścisła koordynacja i współpraca różnych typów maszyn, bowiem każdy z nich najlepiej sprawdza się w określonych warunkach. W grze pojawiły się także bombowce. Są znacznie wytrzymalsze niż konkurencja, dobrze radzą sobie na dużych wysokościach i dysponują potężnym uzbrojeniem. Zasiadając za ich sterami, można skorzystać z celownika bombowego, który umożliwia zobaczenie celów znajdujących się pod maszyną. Kolejna ważna zmiana to wprowadzenie systemu odradzania. Od teraz utrata maszyny nie oznacza końca zabawy. Gracze mogą respawnować się wielokrotnie podczas jednej bitwy, ale za każdym razem trwa to nieco dłużej. Oprócz tego poprawiono grafikę i interfejs. Pełną listę zmian znajdziecie TUTAJ.

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 12 października 2017, 19:35   silvver
"dzisiaj, 10:36
Na serwerach World of Warplanes wylądowała właśnie wyjątkowo duża aktualizacja."Nieprawda, wyglądała ona wczoraj. "Są znacznie wytrzymalsze niż konkurencja" No nie do końca, samoloty szturmowe witają
czwartek, 12 października 2017, 19:17   sadpanda
HUD jest lepszy i to dużo ale gra dalej na góra godzinę tygodniowo
czwartek, 12 października 2017, 17:09   orzel286
Uuuuuuuhhhh, Jingles zamieścił filmik o wowp.... No, nie tego się spodziewałem.... o_O https:www.youtube.com/watch?v=KEx1UQJ5sec I jednak nie wygląda to aż tak źle... W sumie, to wygląda całkiem nieźle. W porównaniu do tego, co było rok, czy dwa temu?... No nic, idę się zakopać.
czwartek, 12 października 2017, 16:32   ramir3zkrk
Parafrazując mema krążącego po internecie od jakiegoś już czasu:"WarThunder did it!"
czwartek, 12 października 2017, 16:15   orzel286
Hej wargaming, mała rada: zwłoki się zakopuje albo pali. :P
czwartek, 12 października 2017, 11:17   PanBrzoza90
Pytanie po co? Ta gra już od jakiegoś czasu jest martwa.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

World of Warplanes: Nowe myśliwce i kolejna klasa samolotów w aktualizacji 1.6

News
piątek, 24 października 2014

world-of-warplanes-nowe-mysliwce-i-kolejna-klasa-samolotow-w-aktualizacji-16 Dzisiaj na serwery World of Warplanes nadleciała nowa aktualizacja gry. Łatka o numerze 1.6 dodała do produkcji kolejną porcję samolotów, a także nową klasę maszyn. Z tej ostatniej powinni być zadowoleni gracze, którzy lubią chwytać się różnych zadań na polu bitwy.

Komentarzy:
14

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

„Ostatni Jedi” stawiają pytanie o to, do kogo należą Gwiezdne Wojny: do fanów czy do twórców? Owocem dociekań jest film zaskakująco dobry, a zarazem dobry, bo zaskakujący.

Komentarzy:
11

Ho, ho, ho! Nie masz pomysłu na prezent dla geeka? Postaramy się pomóc!

Komentarzy:
14

Opatrzony literą X następca Infinite A to desktop zaprojektowany zgodnie z bardzo prostymi założeniami. MSI postanowiło po prostu włożyć do obudowy wszystko to, co miało pod ręką najlepsze.

Komentarzy:
8

Seven zaczyna się jak dobry dreszczowiec – obiecująco, ale niepokojąco.

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z