Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Blizzard pracuje nad mobilnym MMO RTS-em

Ninho czwartek, 28 września 2017, 14:08 News

I szuka pracownika.

W sieci pojawiła się – na chwilę, bo wyparowała już ze strony Blizzarda – oferta pracy dla doświadczonego programisty w Unity, który miałby pracować przy nieogłoszonym projekcie mobilnego RTS-a MMO. Idealny kandydat powinien mieć ponad pięć lat doświadczenia w tworzeniu gier, posługiwać się językiem C# i mieć za sobą pracę przy tytułach na iOS-a/Androida.

Dotychczasowe doniesienia wskazywały, że Blizzard pracuje obecnie nad projektem nowego shootera, a przynajmniej gry wykorzystującej widok pierwszoosobowy. Na to wskazywały oferty pracy, które pojawiły się przed tygodniem. Oczywiście jedna produkcja nie wyklucza drugiej. Oficjalne ogłoszenie nowych tytułów być może będzie miało miejsce podczas zbliżającego się wielkimi krokami Blizzconu, zaplanowanego na 3-4 listopada.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Blizzard,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 29 września 2017, 15:58   tupolew519
O matko. czyżby killer i następca wow-a?
piątek, 29 września 2017, 8:23   Nargin
Jeżeli robi to Blizzard to może wyjdzie kilkudziesiąta naprawdę dobra gra mobilna. Albo to będzie ich największy błąd wizeruknowy w moich oczach.
piątek, 29 września 2017, 2:25   Maly007
Oby to nie był Warcraft IV, nie w takiej formie.
czwartek, 28 września 2017, 21:39   Zwanek
W zasadzie gry z gatunku MOBA to RTSy, pod MMO chyba też je można podciągnąć. Czyżby mobilny HotS?
czwartek, 28 września 2017, 20:20   Scytian
@bialasmietana
Jeszcze lepiej - mobilny MMO RTS, czyli zanosi się na klona Clash of Clans :D
czwartek, 28 września 2017, 19:40   bialasmietana
MMO RTS - o hindusie, blizard czemu mi to robicie? XD
czwartek, 28 września 2017, 19:22   cali
Blizzard szykuje pewnie Warcrafta. To jedyna możliwa opcja bo Warcraft IV nie ma szans na powstanie tak jakby gracze chcieli.

O autorze

Ninho

Podobne newsy

Blizzard: Były pracownik o swoim odejściu z firmy, padają poważne oskarżenia

News
piątek, 11 stycznia 2019

blizzard-byly-pracownik-o-swoim-odejsciu-z-firmy-padaja-powazne-oskarzenia Rasizm, mobbing, przyklejanie „dla żartu” łatki seksisty – tak według pracownika pochodzenia meksykańskiego wyglądały jego dwa ostatnie lata w Blizzardzie. Z firmy odszedł po nieudanej próbie samobójczej.

Komentarzy:
31

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
58

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
4

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z