Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Dead by Daylight: Darmowy weekend

Cursian środa, 13 września 2017, 12:16 News

Akcja już wystartowała, a zakończy się w niedzielę.

Jeśli przepadacie za asymetrycznym mulitplayerem, a nie mieliście jeszcze okazji zagrać w Dead by Daylight, powinniście rozważyć kliknięcie w TEN link. Twórcy zdecydowali się bowiem do najbliższej niedzieli udostępnić swoje dzieło całkowicie za darmo. Produkcję utrzymano w klimacie horroru. Czwórka graczy wciela się w zwykłych śmiertelników, którzy muszą wykazać się sprytem i przebiegłością, by mieć jakiekolwiek szanse w starciu z osamotnionym, ale o wiele potężniejszym szczęśliwcem wcielającym się w rolę łowcy.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Topowe gamingowe słuchawki firmy znanej z high-endowego sprzętu grającego, co z jednej strony przekłada się na cenę, z drugiej – na jakość.

Komentarzy:
15

Na pierwszy rzut oka to FPS.

Komentarzy:
23

Choć w maju fetował dziesięciolecie, Dontnod to studio wciąż nieokrzepłe, nadal poszukujące zarówno artystycznej tożsamości, jak i właściwego modelu biznesowego.

Komentarzy:
0

Nim świat ujrzał połyskliwą pierś Roberta Pattinsona, o wampirach pisali Goethe, Dumas i Voltaire, a sam wampiryzm przypisywano władcom Węgier i Rumunii. Również poza kartami powieści czy filmowymi klatkami ofiarami domniemanych krwiopijców padły setki tysięcy ludzi.

Komentarzy:
6

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z