Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Dead by Daylight: Darmowy weekend

Cursian środa, 13 września 2017, 12:16 News

Akcja już wystartowała, a zakończy się w niedzielę.

Jeśli przepadacie za asymetrycznym mulitplayerem, a nie mieliście jeszcze okazji zagrać w Dead by Daylight, powinniście rozważyć kliknięcie w TEN link. Twórcy zdecydowali się bowiem do najbliższej niedzieli udostępnić swoje dzieło całkowicie za darmo. Produkcję utrzymano w klimacie horroru. Czwórka graczy wciela się w zwykłych śmiertelników, którzy muszą wykazać się sprytem i przebiegłością, by mieć jakiekolwiek szanse w starciu z osamotnionym, ale o wiele potężniejszym szczęśliwcem wcielającym się w rolę łowcy.

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Jeśli myślicie, że dzisiejsze przepychanki na rynku konsolowym są zacięte, to musicie sięgnąć po „Wojny konsolowe” Blake’a J. Harrisa. Obszerna lektura to karkołomna, ale udana próba przybliżenia najbardziej zaciętej rywalizacji w historii branży. Rywalizacji, z której tylko jedna strona mogła wyjść zwycięsko.

Komentarzy:
3

Jean-Marc Gueney, główny projektant gry, o tym, na czym polega "oficjalność" tytułu, co może odnaleźć w nim osoba znająca Cthulhu wyłącznie z "South Parku", i czy w tym szaleństwie jest metoda.

Komentarzy:
8

Twórcy "duchowego następcy Final Fantasy Tactics" zebrali 660 tys. dolarów, po czym... zaprzestali produkcji. Dokończą ją ludzie odpowiedzialni za gry o Barbie i Kung Fu Pandzie.

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z