Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]

Ze względu na problemy techniczne związane z logowaniem na cdaction.pl tymczasowo prosimy o logowanie przez forum, a następnie odświeżenie strony www.cdaction.pl, żeby zostać zalogowanym w serwisie.

Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Code Vein: Oto jak działa magia krwi [WIDEO]

Cursian wtorek, 12 września 2017, 11:06 News

Omówiono też trzy podstawowe typy wampirów.

IGN kontynuuje swój cykl poświęcony najnowszemu projektowi Shift i Bandai Namco. Po pokazaniu solidnej porcji gameplayu przyszedł czas na wyjawienie kilku szczegółów na temat magii krwi. Po pierwsze warto wiedzieć, że istnieją trzy typy wampirów, a każdy z nich pozyskuje cenny płyn w nieco inny sposób. Ogr używa do tego swojej szponiastej dłoni, Żądło (ang. Stinger) będzie zamieniał połę swego płaszcza w coś na kształt skorpionowego ogona, natomiast Ogar przekształci rękawy kurtki w wilcze paszcze, którymi rozszarpie przeciwników. Pozyskana w dowolny z tych sposobów jucha posłuży do napędzania zdolności specjalnych. Część z nich będzie stale aktywna, przykładowo zwiększając pancerz, inne mają znacznie bardziej sytuacyjny charakter i mogą służyć choćby do drastycznego wzmocnienia kolejnego ciosu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 12 września 2017, 14:25   Tomoe
Wygląda trochę jak kagune z Tokyo Ghoul. I fajnie.
wtorek, 12 września 2017, 12:35   GeDo
Design wydaje sie byc ciekawy.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Code Vein: Soulslike z wampirami prezentuje się coraz lepiej [WIDEO]

News
piątek, 13 kwietnia 2018

code-vein-soulslike-z-wampirami-prezentuje-sie-coraz-lepiej-wideo Nowy gameplay udowadnia, że w grze drzemie ogromny potencjał.

Komentarzy:
1

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Nareszcie (pod)stołeczny festiwal popkultury stał się godny swojej nazwy. Połączone imprezy Warsaw Comic Con, Good Game Expo i Warsaw Book Show wprost pękały od atrakcji dla fanów gier, seriali i komiksów.

Komentarzy:
4

Dekadę Marvel Cinematic Universe uczczono imprezą, na którą zaproszono niemal wszystkich liczących się biesiadników. Recenzję ich pląsów mógłbym zamknąć w trzech znakach tekstu: „meh”.

Komentarzy:
52

99% banowanych użytkowników PUBG-a to Chińczycy. Fortnite też będzie musiał zmierzyć się z plagą oszustw, ale zdecydowanie ma o co walczyć.

Komentarzy:
2

Dobre pytanie, wszak nie widzieliśmy się od dwóch lat z okładem! Tymczasem – wbrew obiegowej opinii – u Far Cry’a wydarzyło się w tym czasie sporo.

Komentarzy:
28

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z