Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Code Vein: Oto jak działa magia krwi [WIDEO]

Cursian wtorek, 12 września 2017, 11:06 News

Omówiono też trzy podstawowe typy wampirów.

IGN kontynuuje swój cykl poświęcony najnowszemu projektowi Shift i Bandai Namco. Po pokazaniu solidnej porcji gameplayu przyszedł czas na wyjawienie kilku szczegółów na temat magii krwi. Po pierwsze warto wiedzieć, że istnieją trzy typy wampirów, a każdy z nich pozyskuje cenny płyn w nieco inny sposób. Ogr używa do tego swojej szponiastej dłoni, Żądło (ang. Stinger) będzie zamieniał połę swego płaszcza w coś na kształt skorpionowego ogona, natomiast Ogar przekształci rękawy kurtki w wilcze paszcze, którymi rozszarpie przeciwników. Pozyskana w dowolny z tych sposobów jucha posłuży do napędzania zdolności specjalnych. Część z nich będzie stale aktywna, przykładowo zwiększając pancerz, inne mają znacznie bardziej sytuacyjny charakter i mogą służyć choćby do drastycznego wzmocnienia kolejnego ciosu.

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 12 września 2017, 14:25   Tomoe
Wygląda trochę jak kagune z Tokyo Ghoul. I fajnie.
wtorek, 12 września 2017, 12:35   GeDo
Design wydaje sie byc ciekawy.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Code Vein: Oto jak wygląda walka z bossem [WIDEO]

News
przedwczoraj

code-vein-oto-jak-wyglada-walka-z-bossem-wideo Będzie trudno?

Komentarzy:
24

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Jeśli myślicie, że dzisiejsze przepychanki na rynku konsolowym są zacięte, to musicie sięgnąć po „Wojny konsolowe” Blake’a J. Harrisa. Obszerna lektura to karkołomna, ale udana próba przybliżenia najbardziej zaciętej rywalizacji w historii branży. Rywalizacji, z której tylko jedna strona mogła wyjść zwycięsko.

Komentarzy:
3

Jean-Marc Gueney, główny projektant gry, o tym, na czym polega "oficjalność" tytułu, co może odnaleźć w nim osoba znająca Cthulhu wyłącznie z "South Parku", i czy w tym szaleństwie jest metoda.

Komentarzy:
8

Twórcy "duchowego następcy Final Fantasy Tactics" zebrali 660 tys. dolarów, po czym... zaprzestali produkcji. Dokończą ją ludzie odpowiedzialni za gry o Barbie i Kung Fu Pandzie.

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z