Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITDivinity: Original Sin II – Szczegóły na temat nieumarłych [WIDEO]

Cursian piątek, 1 września 2017, 12:21 News

Będą się znacząco różnić od reszty ras.

Zgodnie z obietnicą Larian wyjawiło dziś sporo szczegółów odnośnie do jednej z najciekawszych grywalnych ras – nieumarłych. Zgniłki będą odstawać od reszty ekipy. Przykładowo będą leczyć się za pomocą trucizny i mogą otwierać zamki bez użycia narzędzi (wystarczą im kościste paluchy). Zombiaki mogą wywodzi się z szeregów każdej rasy, ale otrzymają własne cechy specjalne. Ponadto muszą ukrywać swoją tożsamość przed światem zewnętrznym za pomocą odzienia oraz hełmów. Jeszcze lepiej w tej roli sprawdza się magiczna maska, która pozwala właścicielowi zmieniać kształt.

Ujawniono też zawartość edycji kolekcjonerskiej. W jej skład wchodzą między innymi mapa, artbook oraz figurka. Cena? Niespełna 170 dolarów, czyli 610 złotych. Jeśli kwota nie wydaje się wam zaporowa, radzę się pospieszyć – przygotowano tylko 1000 egzemplarzy.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 1 września 2017, 15:58   mystic8
A co z edycją Day One tak jak w przypadku 1 części? Dostaniemy jakiś fajny zestaw?
piątek, 1 września 2017, 15:54   aliven
Ich zdolności rasowe są głupie.
piątek, 1 września 2017, 13:43   Therion95
Bardziej by mnie ucieszył news: Divinity: Original Sin II – Szczegóły na temat polskiego wydania. :/ Silvaren co z ta kolekcjonerka nie tak? Kupilem z tydzien temu za 100 zl i jest ok. :D Rozni sie od tego co zapowiadali? Techland ze leci w kulki to wiem, bo zapowiadali super dubbing, promowali to Fronczewskim a ten ma tylko małe cameo na początku.
piątek, 1 września 2017, 13:41   lastmanstanding
zapomnieliście napisać najważniejsze. Twórcą tej rasy w całości jest Pan i władca najlepszych RPG Chris Avellone
piątek, 1 września 2017, 13:00   Silvaren
Ładna kolekcjonerka. Z chęcią zwróciłbym Techlandowi marketingową ściemę w postaci EK Tormenta, którą sprzedawali po 400 zł. Kupiłbym w zamian D:OS II EK. Tutaj prezentacja wydania przynajmniej pokazuje faktyczny produkt, za który ludzie płacą.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Choć chyba każdy kiedyś miał styczność z pinballem, to wiedza na temat jego historii, ewolucji, zasad działania itd. wcale powszechna nie jest. Czas to naprawić.

Komentarzy:
8

Myśl na dziś: Każda choroba jest śmiertelna, jeśli tylko dobrze wyguglować.

Komentarzy:
3

Wydanie wieczorne. Bo deadline.

Komentarzy:
13

Na miesiąc przed premierą Borderlands 3 miałem okazję przez kilka godzin pograć w niemal finalną wersję gry. Rewolucji tu nie widać. Wszystko jednak wskazuje na to, że tak czy inaczej dostaniemy bardzo dobrą grę.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z