Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Śródziemie: Cień wojny - DLC uczci zmarłego developera [WIDEO]

Papkin piątek, 1 września 2017, 10:27 News

A przy okazji pomoże zebrać pieniądze dla jego rodziny.

O ile wczoraj ciut wyśmiewaliśmy się z wielości materiałów, jakimi próbuje nas przekonać do Cienia wojny Warner Bros., tym razem wypada nam jedynie przyklasnąć.

Nadchodzący dodatek ma uczcić Michaela "4G" Forgey'a, producenta Cienia Mordoru, który w ubiegłym roku przegrał walkę z rzadką odmianą raka, glejakiem wielopostaciowym (z tego samego powodu zmarł były rzecznik SLD, Tomasz Kalita).

Wcześniej byli już koledzy i koleżanki uruchomili akcję na serwisie YouCaring, za pośrednictwem której zbierano pieniądze na zabezpieczenie wydatków na leczenie oraz przyszłość dzieci projektanta (udało się wówczas zebrać 130 tys. dolarów). Teraz ogłosili, że w nadchodzącej grze pojawi się inspirowana Forgey'em postać Forthoga Orc-Slayera, "niepowstrzymanego wojownika, który ratuje największych herosów Mordoru w chwilach, gdy najbardziej tego potrzebują". 

Warner Bros. zadeklarowało, że osoby z niektórych stanów USA, które zdecydują się nabyć dodatkową postać, zasilą konto rodziny Forgey'a kwotą 3,50$. W oświadczeniu Monolith czytamy z kolei:

Straciliśmy Mike'a przez raka podczas tworzenia Cienia wojny i chcemy zachować pamięć o nim i uczcić go odrobiną nieśmiertelności w Mordorze. 

Gra ukaże się w sklepach już 10 października (w wersjach na PC, PS4 i XBO).

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 2 września 2017, 18:18   matiz123
"Warner Bros. zadeklarowało, że każdy, kto zdecyduje się nabyć dodatkową postać, zasili konto rodziny Forgey'a kwotą 3,50$" - możecie wreszcie zmienić to zdanie, żeby nie zawierało nieprawdy? Dlaczego wprowadzacie w błąd ludzi, którzy po przeczytaniu artykułu kupią DLC, a w rzeczywistości wszystkie pieniądze pójdą na konto WB?
sobota, 2 września 2017, 15:47   Scorpix
Niby cel szczytny, ale inni robili podobne inicjatywy lepiej (Blizzard sprzedawał peta do WoW-a, a cały zysk ze sprzedaży przeznaczono na akcję "Make a Wish") i uczciwiej (ten drobny tekst na dole).
http:imgur.com/b9HttpW
sobota, 2 września 2017, 13:32   CamCygi
@Kawalorn: Stałeś się zarejestrowaną jednostką, która wyszła na absurdalnego hipokrytę, a nawet tego nie dostrzegła. Jakie to uczucie? mrhiponotyczny walnął przypał, ty to samo. Wstyd.
sobota, 2 września 2017, 13:28   CamCygi
@ThunderGun: Doookładnie.
sobota, 2 września 2017, 12:21   ThunderGun
Gra mi się nie podoba = opina. Opinia =/= krytyka.
sobota, 2 września 2017, 11:58   Poganin
@Xellar, @CamCygi: Pewnym ludziom nie wytłumaczysz. Łykają wszystko, co wydawca serwuje specjalnie spreparowane, żeby nakręcać pozytywne reakcje, a każdy przejaw krytyki traktują jak hejtowanie, tak samo jak feministki nazywają krytykę nękaniem.
sobota, 2 września 2017, 10:42   Xellar
W dodatku jest przejawem*
sobota, 2 września 2017, 10:41   Xellar
@Kawalorn
Aha, czyli bezpodstawne chwalenie czegoś jest postawą ok, a bezpodstawna krytyka nie jest, w dodatku silnych problemów osobowościowych. Wydaje mi się, że obie postawy są z gruntu rzeczy błędne. Poza tym, dlaczego twierdzisz, że bezpodstawnie? Przecież dzięki pierdyliardom filmików, trailerów, gameplayów i materiałów promocyjnych dostępnych w sieci na temat tej gry, człowiek jest w stanie całkiem nieźle wyrobić sobie opinię na temat SoW. Nie nazwałbym tego bezpodstawną krytyką...
sobota, 2 września 2017, 10:20   Kawalorn
@CamCygi Albo nie odezwałby się bo bezpodstawne wypowiadanie się o czymś pozytywnie nie jest oznaką bycia zawistnikiem z problemami, w przeciwieństwie do odwrotnej sytuacji.
sobota, 2 września 2017, 10:08   PingwineK8K
"Warner Bros. zadeklarowało, że każdy, kto zdecyduje się nabyć dodatkową postać, zasili konto rodziny Forgey'a kwotą 3,50$." No nie bardzo. Jak ja, mieszkając w Polsce kupię to DLC to nawet jeden cent z moich pieniędzy nie dotrze do rodziny Michaela Forgey'a. Wypadałoby nieco poprawić ten news.

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
0

Każda z tych gier na różne sposoby przypomina mi lata 90.

Komentarzy:
3

50 lat temu człowiek stanął na Księżycu. Wydarzenie bez wątpienia historyczne, o którym wie każdy. Choć gdyby zapytać przeciętnego Kowalskiego jakie to ma dzisiaj znaczenie w jego życiu, to odpowiedź brzmiałaby zapewne „…hm, żadne” (*). A ilu z was wie o tym, że rok wcześniej zdarzyło się coś o czym mało kto wie, a wydarzenie to pchnęło naszą cywilizację na zupełnie nowe tory?

Komentarzy:
14

Myśl na dziś: Od małego rodzice nas uczą, by nie ufać nieznajomym. Nie ufać znajomym uczymy się sami, często za późno.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z