Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Super Beats Sports: Nowa gra twórców Guitar Hero i Rock Banda

Ninho środa, 30 sierpnia 2017, 9:11 News

Czeka nas rytmiczna gra sportowa.

Obcy z muzycznego wymiaru natknęli się na naszą planetę i wyjątkowo spodobał się im ludzki sport. Spróbowali go więc odtworzyć bez dokładnej znajomości zasad nim rządzących, by później zaprosić gracza do sprawdzenia się w muzycznym pięcioboju kosmicznych dyscyplin. Znajdują się wśród nich:

  • Whacky Bat – wariacja na temat bejsbolu, w której odbijamy rzucane piłki w rytm muzyki tak, by trafiać znajdujących się na boisku kosmitów,
  • Buddy Ball – zabawa dla kilku osób, w której Obcy zagrywają piłkę z różną prędkością do losowych graczy. Gdy nie zdołamy odbić serwu, tracimy serduszko, a wygrywa ten, kto przetrwa najdłużej,
  • Rhythm Racket – kolejny tryb multi, polega z grubsza na obronie własnej bramki przed strzałami kosmitów. Piłka dodatkowo może rykoszetować od otoczenia, wprowadzając element nieprzewidywalności,
  • Net Ball – nietypowy tenis, w którym sukces jest uzależniony od wczucia się w rytm muzyki. Będzie można grać w pojedynkę lub ze znajomymi,
  • Gobble Golf – coś w rodzaju, jak sama nazwa wskazuje, golfa. Ponownie kluczowa będzie muzyka, tym razem –zapamiętywanie wzorów muzycznych. 

Super Beat Sports będzie ekskluzywną pozycją na Nintendo Switcha. Wstępnie tytuł zapowiadany jest na wczesną jesień tego roku. Będzie to rozwinięcie pomysłu wykorzystanego przez Harmonix w grze na Apple TV z 2015 roku.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Harmonix,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Ninho

Podobne newsy

DropMix nową grą twórców Rock Banda

News
sobota, 11 marca 2017

dropmix-nowa-gra-tworcow-rock-banda Muzyczna karcianka? Tego jeszcze nie grali.

Komentarzy:
4

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Przypomnijmy sobie ewolucję jednego z najpopularniejszych MMO w historii.

Komentarzy:
16

Za nami premiera najnowszego dodatku do World of Warcraft – Battle for Azeroth. Przyjrzyjmy się kilku najważniejszym osobistościom w uniwersum Blizzarda.

Komentarzy:
8

Pierwszy testowany przez nas notebook z wydajnym mobilnym procesorem Intela najnowszej, ósmej generacji bez problemu zastąpi wielkiego gamingowego desktopa.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z