Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITYakuza Kiwami 2: Wyciekła zapowiedź remake´u drugiej części sagi

Cross piątek, 25 sierpnia 2017, 11:11 News
PS4

Ostatnia część przygód Kiryu, która nie była dotąd dostępna w HD.

Oficjalny stream z zapowiedzią "spodziewanej gry" zaplanowany jest dopiero na jutro, ale już dziś wiemy, że chodzi o Yakuzę Kiwami 2 – remake drugiej części serii, jednej z ostatnich dużych produkcji wydanych po angielsku na PS2. Winny jest tajwański PlayStation Store, który przedwcześnie opublikował informacje na temat nieogłoszonej jeszcze produkcji. Większość umieszczonych informacji to typowa mowa pijarowca, ale gwoździem programu jest zapowiedź wykorzystania nextgenowego (no, de facto currentgenowego) silnika Yakuzy 6, stojącego graficznie na znacznie wyższym poziomie od tego, z którego korzystano w niedawno wydanej po angielsku Yakuzie 0.

Na oficjalny zwiastun poczekamy pewnie jeszcze kilkanaście godzin, ale znamy azjatycką datę premiery – 7 grudnia. Tymczasem do europejskiej premiery pierwszego Kiwami zostały cztery dni.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 25 sierpnia 2017, 23:19   Veldrim
TO było faktycznie do przewidzenia, w końcu w Zero przy odpalaniu gdy jest info że zaczyna się jakiś projekt na rocznice serii
piątek, 25 sierpnia 2017, 16:09   Dantes
+Kopah wszytko zależy od jakie plany ma Sega ale raczej powinni zlokalizować grę seria jest dosyć znana, z tego co pamiętam to dosyć często Nintendo miało opory przed lokalizacją swoich gier :P
piątek, 25 sierpnia 2017, 14:19   Inryhk
Yay opłaciło się ! Rok temu przeszedłem Yakuze 1 i miałem się zabrać za 2 kiedy dowiedziałem się o Kiwami. Pomyślałem wtedy że jest jakaś tam szansa w takim razie że jeśli się Kiwami uda to może zrobią 2 w HD. Teraz jeszcze tylko wytrzymać do releasa i miło będzie łyknąć całą serie w HD :)
piątek, 25 sierpnia 2017, 12:35   Bregowicz
Tymczasem dopiero się obudziłem (przy przeglądzie ofert na Łowcach gier), że chciałem zapoznać się wreszcie z serią dzięki Zerze. Ma ktoś na oddanie? :D
piątek, 25 sierpnia 2017, 11:39   Kopah
Bardzo dobrze, właśnie odświeżonej dwójki tylko brakowało :P Mam nadzieję, że nie będziemy musieli długo czekać na angielską lokalizację i dostaniemy u nas 2 w tym samym roku co 6.

O autorze

Aleksander 'Cross' Borszowski
Aleksander 'Cross' Borszowski
redaktor cdaction.pl
Cyberdemon na końcu E4M2. Fundamentem jego moralności jest żelazna zasada wyrzekania się wynagrodzenia pod koniec questa.

Podobne newsy

Yakuza Kiwami 2 wkrótce na Xboksie One oraz w Xbox Game Passie

News
wtorek, 14 lipca 2020

yakuza-kiwami-2-wkrotce-na-xboksie-one-oraz-w-xbox-game-passie Już nikt dłużej nie powinien się czuć pokrzywdzony.

Komentarzy:
0

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

„Wyszeptałam słowa, które kowale wypowiadają w kierunku żelaza; które mordercy wypowiadają w kierunku swoich ofiar; które ogień wypowiada w kierunku tego, co je karmi. Tylko ja wiem, czego dokonałam, ale ukształtowało to moją ścieżkę”.

Komentarzy:
7

W odcinku z tego tygodnia odnajdą się przede wszystkim entuzjaści grania we dwoje. A także ci, którzy mają ochotę rzucić wszystko i uciec do lasu.

Komentarzy:
2

To samo co każdego dnia, Pinky. Pijemy wino i mścimy się na ludzkości.

Komentarzy:
7

Czy zdecydujesz się poznać odpowiedzi na wszystkie pytania, jeśli nie będziesz mógł się nimi z nikim podzielić?

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z