Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITRainbow Six Siege: Operacja Blood Orchid – Poznajmy bliżej operatorkę Elę [WIDEO]

Ninho środa, 23 sierpnia 2017, 20:54 News

Sami twórcy zapowiadają ją jako "nawałnicę z polskiej jednostki GROM".

To brutalny i niebezpieczny świat, ale znalazłam swoją drogę. Chaos jest moim domem i upewnie się, że nigdy nie uciekniesz.

Tak przedstawia się w nowym zwiastunie rozszerzenia Operation Blood Orchid nasza rodaczka Ela Bosak. Należy ona do operatorów defensywnych, jest szybka i cechuje się niskim poziomem opancerzenia. Do dyspozycji otrzymuje SMG lub shotguna oraz pistolet, ale tym, co naprawdę ją wyróżnia, jest mina Grzmot. Ładunek można przyklejać do ścian, podłóg i sufitów, detonacja następuje po zbliżeniu się przeciwników. Nie powoduje obrażeń, jedynie ogłusza nieprzyjaciół, co pomaga w ich eliminacji. 

Więcej o samym dodatku Operation Blood Orchid pisaliśmy TUTAJ. Ubisoft ponadto ogłosił właśnie, że od czwartku startuje darmowy weekend z Rainbow Six Siege, który potrwa do niedzieli. Po szczegóły odsyłamy pod ten link.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 26 sierpnia 2017, 18:13   twardy90
Nie ma co widzę że niektórzy wpadli tutaj ze skrajności w skrajność.
piątek, 25 sierpnia 2017, 22:30   FAZER8
@Eldek Dokładnie opisałeś całą dyskusję.
piątek, 25 sierpnia 2017, 17:19   Eldek
@Syskol szowinizm, prawactwo, głupota. Zapomniałeś jeszcze o faszyzmie, ksenofobii, homofobii, no ogólnie zacofanie. Tak naprawdę jedynym nagannym postem wykazał się @dino_19 zaraz na początku, który wysłał wszystkie kobiety do garnków. Nikt tego nie pociągnął dalej, a został tylko skrytykowany, i słusznie. Później pojawia się krytyka zielonych włosów, ale to tylko krytyka! Za to zaraz po tym, od 3/4 strony zaczyna się najazd na patriotyczne nastroje tylko przez awatar jednego z użytkowników.
piątek, 25 sierpnia 2017, 17:15   RaWmoD
Nie rozumiem niektórych , przecież od dawna było wiadomo że będzie kobieta+facet, bo każdy sezon tak ma, a kolor włosów w każdej chwili można zmienić za trochę waluty growej, możliwe że normalnie jest blond a season pass zielone
piątek, 25 sierpnia 2017, 7:32   Syskol
Also
>2017
Nie podejmowanie dyskusji jeżeli źródłem jest wikipedia, kij z tym, że nie mamy nic lepszego aktualnie i normalne hasła ze źródłami to standard, ale nie po co rozmawiać jak można hurr durr wikipedia to nie źródło xD
piątek, 25 sierpnia 2017, 7:29   Syskol
Szowinizm, prawactwo, głupota, ból dupy o kolorowe włosy u TFU kobiety w grze! Jak ślicznie cebulactwo z ludzi wychodzi xD Czytając komentarze widzę tych nosaczy w żonobijce z godłem i krzyżem na ścianie za plecami. Złoty wątek do screenowania
czwartek, 24 sierpnia 2017, 22:51   emeleski99
@waladar
Nk mamalyge xDDDDDDD
czwartek, 24 sierpnia 2017, 19:45   waladar
emeleski99
Ha ha papjesz xDDDDDDDDDDDD nk żołta :DDDDDDDDDDDDD
czwartek, 24 sierpnia 2017, 18:34   Tommygun2
Jak zwykle userzy ne zawiedli. Dobra robot. PS: Mam wujka w Ubisofcie i mówił mi że Mirosław miał na początku nazywać się Mokebe, ale ktoś powiedział że to nie jest polskie imię, i zmienili na Mirka. Tak było.
czwartek, 24 sierpnia 2017, 18:27   ZiomekGit
Łoj panocku, znowuś Polska sponiewierana! Zielone włosy babie dali, widziane to rzeczy?! Powstańmy z kolan, powiedzmy gromkie NIE skrytym włosofarbowaczom! Odzyskajmy normalne włosy kobity naszej! Co nam obca przemoc wzięła, szablą odbierzemy! Precz z zielonym! Wiwat inne kolory! Takie niezielone!

O autorze

Ninho
Ninho
Redaktor prowadzący dział Info i szef newsroomu cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Czy erpeg akcji z otwartym światem w uniwersum Dragon Balla wiernie odwzorowujący wydarzenia z serialowego pierwowzoru i pełen nawiązań do wydarzeń oraz postaci z anime może zachęcić kogoś, kto z ową kreskówką ma niewiele wspólnego? Okazuje się, że tak.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
11

Albo kogoś do co-opa, albo kogoś, kto czule obśmieje twoje liczne zgony.

Komentarzy:
6

Myśl na dziś: Tak sobie myślę, że jeśli w czasie seksu można by pykać folię bąbelkową, to prawdopodobnie można w efekcie zaliczyć zgon od przedawkowania hormonu szczęścia.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z