Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITFIFA 18: Nie odkładaj pada, bo w sieci oddasz walkowera

Ninho poniedziałek, 14 sierpnia 2017, 8:22 News

Takie sytuacje miały miejsce podczas zamkniętej bety najnowszej odsłony serii EA Sports.

Nie ma nic bardziej denerwującego niż długie AFK podczas meczu online, nic więc dziwnego, że w grach sportowych zbyt długie pozostawanie poza grą skutkuje przyznaniem walkowera dla przeciwnika.

Ostatnio przekonał się o tym jeden z graczy podczas zamkniętej bety najnowszej odsłony serii FIFA. W momencie, gdy wygrywał już 11:0 i na zegarze dochodziła 80. minuta meczu, postanowił wyjść szybko do kuchni po coś do jedzenia. Gdy powrócił, okazało się, że gra zbyt długi okres braku aktywności potraktowała bezlitośnie. Choć rywal nie miał najmniejszych szans, by odrobić straty, to zwyciężył za sprawą walkowera.

FIFA 18 zadebiutuje na pecetach i konsolach już 29 września.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 14 sierpnia 2017, 16:03   kondiq91
Tyle, że w takim Rocket League możesz się wcześniej poddać bez żadnych konsekwencji. Gdy w fifie wychodzisz z meczu, zmniejsza ci się mnożnik i dostajesz mniej monet za kolejne mecze.
poniedziałek, 14 sierpnia 2017, 12:47   Piterk95
@thesolamnus
Nie, gra powinna toczyć się dalej normalnym torem. Po prostu miał na tyle dużą przewagę, że nikt nie byłby w stanie go ograć w ciągu 10 minut.
poniedziałek, 14 sierpnia 2017, 12:35   thesolamnus
I bardzo dobrze, że przegrał. 80 minuta meczu a on przerywa i idzie sobie robić kanapeczki. I przegrywający ma czekać na takiego?
poniedziałek, 14 sierpnia 2017, 10:52   bod33k
@sabaru Pamiętajmy że mimo wszystko to gra, a nie mistrzostwa. Trochę jednak rozumiem ten system bo dostać łupnia 11:0 i kilka minut przed końcem jeszcze czekać aż nasz pogromca zrobi sobie jedzenie to przedłużanie tortur...
poniedziałek, 14 sierpnia 2017, 10:27   sabaru
Co to za przyjemność wygrać walkowerem. Taki puchar wygrany w ten sposób moim zdaniem nie ma żadnej wartości. Równie dobrze mogę sobie kupić go w sklepie.

O autorze

Ninho
Ninho
Redaktor prowadzący dział Info i szef newsroomu cdaction.pl

Podobne newsy

Belgijska prokuratura wszczęła dochodzenie przeciwko Electronic Arts

News
wtorek, 11 września 2018

belgijska-prokuratura-wszczela-dochodzenie-przeciwko-electronic-arts Wydawca nadal nie uznaje loot boksów za formę hazardu i nie chce ich usunąć.

Komentarzy:
10

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Kupiliśmy z enkim Switcha, więc od dzisiaj w „Sprawdzam” będą pojawiać się także produkcje na konsolę Nintendo. Na pierwszy ogień dwie, a do tego pewna polska perełka. PS: Tak, polecajcie swoje ulubione produkcje na Switcha, najlepiej niezależne!

Komentarzy:
1

Za nami  pecetowa premiera Red Dead Redemption 2. Z tej okazji zapraszam was do wędrówki po Dzikim Zachodzie. Ale tym prawdziwym, jakże różnym niż świat znany wam z gier i filmów. Ruszajmy, by rozprawić się z narosłymi wokół niego mitami. Jiiiiiii-ha!

Komentarzy:
16

Wśród asów światowej branży komputerowej nie brak i takich nazwisk, które brzmią bardzo swojsko. Znacie (choćby z moich tekstów) Jacka Tramiela/Trzmiela, na pewno słyszeliście też o niejakim Stevie Wozniaku. Ostatnio też jest głośno o Paulu Baranie, jednym z „ojców” internetu. Ale czy wiecie, że była szansa, by największą gwiazdą spośród nich był Jacek Karpiński?

Komentarzy:
12

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z