Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]

Ze względu na problemy techniczne związane z logowaniem na cdaction.pl tymczasowo prosimy o logowanie przez forum, a następnie odświeżenie strony www.cdaction.pl, żeby zostać zalogowanym w serwisie.

Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Warcraft III dostał własny serwer testowy

Cursian sobota, 12 sierpnia 2017, 12:30 News

Trafiła na niego nowa łatka.

Trudno w to uwierzyć, ale w lipcu tego roku Warcraft III skończył okrągłe 15 lat. Przygody Arthasa, Thralla, Illidana i spółki to moja ulubiona strategia i przy okazji jedyna, która skradła mi setki godzin w sieci. Choć ewentualna kontynuacja nadal pozostaje w sferze marzeń, niedawno Blizzard zaskoczył fanów otwarciem oficjalnego serwera testowego "trójki". Trafiła nawet na niego pierwsza łatka. Autorzy korygują w niej między innymi siłę neutralnych stworów, balansują dostępność surowców oraz poprawiają przejrzystość mapy. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ. Wbrew pozorom poprawka do tak leciwej gry nie jest aż tak niecodzienna, jak mogłoby się wydawać: ostatnio Warcraft III był patchowany w zeszłym roku.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 17 sierpnia 2017, 22:44   Sidri
@Halogen131
Rosyjskie studio odnawia te modele już od paru dobrych lat, w planach mają remaster całej kampanii WC3 i WC3 FT wraz z dodaniem co-opa. Odsyłam na fb: WarCraft: Armies Of Azeroth.
niedziela, 13 sierpnia 2017, 19:19   Halogen131
Remaster pierwszych dwóch Warcraftów to bardzo zły pomysł. Jak powiedział TheFrediPL, one są tak archaiczne od strony gameplayu, że granie w nie jest po prostu nieprzyjemne. Jak sobie przypomnę te ciągnące się w nieskończoność misje w Warcraft II to aż mnie wzdryga. Problem z remasterem Warcrafta III jest taki, że jest w nim naprawdę od zatrzęsienia różnych modeli 3d. Trzeba by odnowić wszystko od kraba pustelnika aż po Kil'Jaedena z epilogu kampanii Krwawych Elfów. To niełatwe zadanie.
sobota, 12 sierpnia 2017, 20:39   SerwusX
A mi nie podoba mi się kierunek artystyczny, w którym poszedł Blizzard. Chciałbym, żeby zrobili grę w starym, mrocznym stylu, bo jak dla mnie taki OW jest po prostu szpetny (pomijam filmy promocyjne, bo akurat jako kreskówka ten styl sprawdziłby się świetnie).
sobota, 12 sierpnia 2017, 19:16   Scorpix
Mogliby odświeżyć grafikę w taki sam sposób, jak to zrobiono w WoW. Wygląda niby podobnie, ale w rzeczywistości jest bardziej szczegółowa i modele są o wiele lepiej wykonane.
@Dantes
Chyba każda firma jest nastawiona na zysk... Oni chociaż jako jedna z niewielu firm cały czas aktualizują swoje gry, niezależnie od tego czy są gorsze (Diablo 3) czy lepsze (Overwatch i WoW), albo już bardzo stare (Diablo 2, Starcraft, Warcraft 3).
sobota, 12 sierpnia 2017, 19:13   TheFrediPL
Problem z tym że pierwsze części są tak archaiczne że lepsza grafika nic nie da, ale jakby zamiast czwórki zrobili remaster jedynki i dwójki(połączone) z takim lore Warcrafta jakie jest aktualnie.
sobota, 12 sierpnia 2017, 18:40   Dantes
+SqUeZy znając Blizzard to najpierw przetestuje czy Starcraft Remastered się sprzeda wtedy pomyślą czy warto zabierać się za inny znany tytuły ze swojej biblioteki a Blizzard znany i lubiany zastąpiła korporacja nastawiona na zysk.
sobota, 12 sierpnia 2017, 18:07   Marcus93
Ja tam czekam aż dodadzą klasyki do swojej platformy, żebym nie musiał latać po ich stronie za zewnętrznym instalatorem
sobota, 12 sierpnia 2017, 16:12   SqUeZy
Powinni zrobić remaster Warcrafta Orcs & Humans i Warcrafta II. Tak jak napisał redoks, w Warcraft III wystarczyłoby zwiększyć rozdzielczość.
sobota, 12 sierpnia 2017, 15:06   redoks
@TheFrediPL niech z grafiką nie kombinują, jest śliczna, co najwyżej rozdzielczość mogliby poprawić, bo za dużo kombinowania teraz z nią jest :/
sobota, 12 sierpnia 2017, 12:39   TheFrediPL
Może to przygotowanie do czegoś większego, np poprawy grafiki

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Nareszcie (pod)stołeczny festiwal popkultury stał się godny swojej nazwy. Połączone imprezy Warsaw Comic Con, Good Game Expo i Warsaw Book Show wprost pękały od atrakcji dla fanów gier, seriali i komiksów.

Komentarzy:
4

Dekadę Marvel Cinematic Universe uczczono imprezą, na którą zaproszono niemal wszystkich liczących się biesiadników. Recenzję ich pląsów mógłbym zamknąć w trzech znakach tekstu: „meh”.

Komentarzy:
52

99% banowanych użytkowników PUBG-a to Chińczycy. Fortnite też będzie musiał zmierzyć się z plagą oszustw, ale zdecydowanie ma o co walczyć.

Komentarzy:
2

Dobre pytanie, wszak nie widzieliśmy się od dwóch lat z okładem! Tymczasem – wbrew obiegowej opinii – u Far Cry’a wydarzyło się w tym czasie sporo.

Komentarzy:
28

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z