Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]

Ze względu na problemy techniczne związane z logowaniem na cdaction.pl tymczasowo prosimy o logowanie przez forum, a następnie odświeżenie strony www.cdaction.pl, żeby zostać zalogowanym w serwisie.

Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Arma 3: Laws of War ukaże wojnę z innej perspektywy [WIDEO]

DavyStrange piątek, 11 sierpnia 2017, 16:40 News
pc

Czy jest na sali specjalista od ładunków wybuchowych?

Dodatek Laws of War ma być niemałym powiewem świeżości w trzeciej Armie. W kampanii wcielimy się bowiem nie w uzbrojonego po zęby zabijakę, a w sapera z pozarządowej organizacji humanitarnej IDAP (International Development & Aid Project). Zadaniem protagonisty jest identyfikacja i rozbrojenie ładunków wybuchowych pozostałych po wojnie między Republiką Altis i Stratis. Historia ma być przedstawiona w formie wywiadu z dziennikarzem, a misje – retrospekcji. Rozszerzenie doda również nową zawartość w postaci ekwipunku wykorzystywanego przez IDAP (m.in. van, dron i rozbrajacz min), a także wyzwań i skórek.

Laws of War trafi na Steama 12 września w cenie 9 € (ok. 40 zł). Warto zaznaczyć, że część dochodów ze sprzedaży developerzy obiecują przekazać na Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 12 sierpnia 2017, 12:47   orzel286
"Hearts and minds, hearts and minds!" "They'll have their hearts and minds, just splattered all over the place" :D
piątek, 11 sierpnia 2017, 23:41   lAtarenl
Escape from Tarkov jest prostsze, ale wciąż skomplikowane.
piątek, 11 sierpnia 2017, 23:03   BigBoss88
Zagraj w escape from tarkov. To jest dopiero hardcor
piątek, 11 sierpnia 2017, 18:36   Dyzio19
Ech, nie zliczę ileż to razy podchodziłem do Arma III i się od niej odbijałem. Nie mam cierpliwości po prostu, by zrozumieć jej mechanikę :)

O autorze

DavyStrange

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Nareszcie (pod)stołeczny festiwal popkultury stał się godny swojej nazwy. Połączone imprezy Warsaw Comic Con, Good Game Expo i Warsaw Book Show wprost pękały od atrakcji dla fanów gier, seriali i komiksów.

Komentarzy:
4

Dekadę Marvel Cinematic Universe uczczono imprezą, na którą zaproszono niemal wszystkich liczących się biesiadników. Recenzję ich pląsów mógłbym zamknąć w trzech znakach tekstu: „meh”.

Komentarzy:
52

99% banowanych użytkowników PUBG-a to Chińczycy. Fortnite też będzie musiał zmierzyć się z plagą oszustw, ale zdecydowanie ma o co walczyć.

Komentarzy:
2

Dobre pytanie, wszak nie widzieliśmy się od dwóch lat z okładem! Tymczasem – wbrew obiegowej opinii – u Far Cry’a wydarzyło się w tym czasie sporo.

Komentarzy:
28

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z