Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Arma 3: Laws of War ukaże wojnę z innej perspektywy [WIDEO]

DavyStrange piątek, 11 sierpnia 2017, 16:40 News
pc

Czy jest na sali specjalista od ładunków wybuchowych?

Dodatek Laws of War ma być niemałym powiewem świeżości w trzeciej Armie. W kampanii wcielimy się bowiem nie w uzbrojonego po zęby zabijakę, a w sapera z pozarządowej organizacji humanitarnej IDAP (International Development & Aid Project). Zadaniem protagonisty jest identyfikacja i rozbrojenie ładunków wybuchowych pozostałych po wojnie między Republiką Altis i Stratis. Historia ma być przedstawiona w formie wywiadu z dziennikarzem, a misje – retrospekcji. Rozszerzenie doda również nową zawartość w postaci ekwipunku wykorzystywanego przez IDAP (m.in. van, dron i rozbrajacz min), a także wyzwań i skórek.

Laws of War trafi na Steama 12 września w cenie 9 € (ok. 40 zł). Warto zaznaczyć, że część dochodów ze sprzedaży developerzy obiecują przekazać na Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 12 sierpnia 2017, 12:47   orzel286
"Hearts and minds, hearts and minds!" "They'll have their hearts and minds, just splattered all over the place" :D
piątek, 11 sierpnia 2017, 23:41   lAtarenl
Escape from Tarkov jest prostsze, ale wciąż skomplikowane.
piątek, 11 sierpnia 2017, 23:03   BigBoss88
Zagraj w escape from tarkov. To jest dopiero hardcor
piątek, 11 sierpnia 2017, 18:36   Dyzio19
Ech, nie zliczę ileż to razy podchodziłem do Arma III i się od niej odbijałem. Nie mam cierpliwości po prostu, by zrozumieć jej mechanikę :)

O autorze

DavyStrange

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Jedną z nowości, jakie Sudden Strike 4 serwuje graczom, jest system generałów, których dobieramy przed misjami. Jaki wpływ mają oni na sposób prowadzenia walki? Kogo wyselekcjonowano spośród aliantów, nazistów i sowietów?

Komentarzy:
3

W czwartej odsłonie Sudden Strike’a do naszej dyspozycji oddanych zostało ponad sto jednostek militarnych. Opisaliśmy dla was cztery słynne maszyny, którymi przyjdzie nam pokierować podczas gry.

Komentarzy:
1

Za nami premiera jednej z najbardziej wyczekiwanych powieści ze świata World of Warcraft – od 2 sierpnia w księgarniach znaleźc można "World of WarCraft: Arthas. Przebudzenie Króla Lisza" pióra Christie Golden. Jak się zaczął fenomen znawców światów wykreowanych przez firmę Blizzard? Wróćmy na chwilę do początków...

Komentarzy:
5

To monitor dla graczy – podkreślam to, by potem nie było problemów z oceną wad i zalet.

Komentarzy:
7

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z