Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]

Ze względu na problemy techniczne związane z logowaniem na cdaction.pl tymczasowo prosimy o logowanie przez forum, a następnie odświeżenie strony www.cdaction.pl, żeby zostać zalogowanym w serwisie.

Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Overwatch doczeka się deathmachu [WIDEO]

Cursian piątek, 11 sierpnia 2017, 10:34 News

Tryb będzie dostępny w dwóch wersjach.

Jeff Kaplan został kiedyś zapytany na Blizzconie o to, czy w Overwatchu kiedykolwiek pojawi się deathmatch. Odpowiedział wówczas, że nie widzi takiej możliwości. Po raz kolejny sprawdza się jednak powiedzenie "nigdy nie mów nigdy". Najklasyczniejszy z shooterowych trybów trafił właśnie na serwery testowe. Występuje w dwóch wariacjach: we free for all mierzy się ze sobą 8 graczy, którzy rywalizują o to, który jako pierwszy powali 20 przeciwników. Deathmatch drużynowy pozwala z kolei na starcia dwóch sześcioosobowych ekip do 30 trupów. Tryb jest dostępny w ramach Salonu gier (Arcade). Dodatkowo w grze pojawi się nowa mapa, przeznaczona specjalnie do tego rodzaju zabawy. Oficjalna premiera ma się odbyć "niedługo". Więcej szczegółów znajdziecie w poniższym nagraniu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 11 sierpnia 2017, 19:23   ZeusFOX
Buff Junka zmusi mnie do odinstalowania gry.
piątek, 11 sierpnia 2017, 12:07   2real4game
better check da junkrat buff

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Nareszcie (pod)stołeczny festiwal popkultury stał się godny swojej nazwy. Połączone imprezy Warsaw Comic Con, Good Game Expo i Warsaw Book Show wprost pękały od atrakcji dla fanów gier, seriali i komiksów.

Komentarzy:
4

Dekadę Marvel Cinematic Universe uczczono imprezą, na którą zaproszono niemal wszystkich liczących się biesiadników. Recenzję ich pląsów mógłbym zamknąć w trzech znakach tekstu: „meh”.

Komentarzy:
52

99% banowanych użytkowników PUBG-a to Chińczycy. Fortnite też będzie musiał zmierzyć się z plagą oszustw, ale zdecydowanie ma o co walczyć.

Komentarzy:
2

Dobre pytanie, wszak nie widzieliśmy się od dwóch lat z okładem! Tymczasem – wbrew obiegowej opinii – u Far Cry’a wydarzyło się w tym czasie sporo.

Komentarzy:
28

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z