Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Overwatch doczeka się deathmachu [WIDEO]

Cursian piątek, 11 sierpnia 2017, 10:34 News

Tryb będzie dostępny w dwóch wersjach.

Jeff Kaplan został kiedyś zapytany na Blizzconie o to, czy w Overwatchu kiedykolwiek pojawi się deathmatch. Odpowiedział wówczas, że nie widzi takiej możliwości. Po raz kolejny sprawdza się jednak powiedzenie "nigdy nie mów nigdy". Najklasyczniejszy z shooterowych trybów trafił właśnie na serwery testowe. Występuje w dwóch wariacjach: we free for all mierzy się ze sobą 8 graczy, którzy rywalizują o to, który jako pierwszy powali 20 przeciwników. Deathmatch drużynowy pozwala z kolei na starcia dwóch sześcioosobowych ekip do 30 trupów. Tryb jest dostępny w ramach Salonu gier (Arcade). Dodatkowo w grze pojawi się nowa mapa, przeznaczona specjalnie do tego rodzaju zabawy. Oficjalna premiera ma się odbyć "niedługo". Więcej szczegółów znajdziecie w poniższym nagraniu.

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 11 sierpnia 2017, 19:23   ZeusFOX
Buff Junka zmusi mnie do odinstalowania gry.
piątek, 11 sierpnia 2017, 12:07   2real4game
better check da junkrat buff

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

„Po pierwsze: to nie jest Metal Gear Solid” – zaczyna spotkanie z nami Wolfgang Ebert z Konami. Słuszna uwaga, panie Ebert.

Komentarzy:
10

„Ostatni Jedi” stawiają pytanie o to, do kogo należą Gwiezdne Wojny: do fanów czy do twórców? Owocem dociekań jest film zaskakująco dobry, a zarazem dobry, bo zaskakujący.

Komentarzy:
102

Ho, ho, ho! Nie masz pomysłu na prezent dla geeka? Postaramy się pomóc!

Komentarzy:
15

Opatrzony literą X następca Infinite A to desktop zaprojektowany zgodnie z bardzo prostymi założeniami. MSI postanowiło po prostu włożyć do obudowy wszystko to, co miało pod ręką najlepsze.

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z