Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]

Ze względu na problemy techniczne związane z logowaniem na cdaction.pl tymczasowo prosimy o logowanie przez forum, a następnie odświeżenie strony www.cdaction.pl, żeby zostać zalogowanym w serwisie.

Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITSaints Row IV: Darmowy weekend na Steamie

Cursian piątek, 11 sierpnia 2017, 8:27 News
Saints Row IV
Saints Row IV

Akcja potrwa do niedzieli.

Czwarta część Saints Row trafiła do sprzedaży w 2013 roku, więc nie należy już do najświeższych produkcji, ale jeśli jeszcze nie mieliście okazji w nią zagrać, do najbliższej niedzieli możecie to zrobić za darmo. Wystarczy kliknąć w TEN link. Fabuła "czwórki" opowiada o knowaniach Zinyaka, przywódcy kosmitów, który porywa szefa Świętych, a zarazem prezydenta USA, i umieszcza go w wirtualnej kopii Steelport. Największą nowością w stosunku do poprzednich części cyklu są supermoce, które sprawiły, że rozgrywka upodobniła się nieco do tej z InFamousa bądź Prototype'a. "Czwórka" nie każdemu przypadnie do gustu, bo jest poważnie zakręcona, ale warto przekonać się samodzielnie, czy trafia w gust. W CDA 10/2013 wystawiliśmy jej 9+.  

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 12 sierpnia 2017, 13:43   PiotrLolo
Trójkę wymaksiłem, ponad 70h nabite. Czwórkę dopiero zacząłem ale ten ogrom mocy sprawia, że używanie aut i broni jest lekko zepchnięte na drugi plan. Radio jak wyłączyłem na początku tak do teraz nie włączyłem.
piątek, 11 sierpnia 2017, 12:16   moszka123
Przy czwartej części bawiłem się wyśmienicie, ciekawa fabuła, dobrze przemyślany gameplay, coś nieszablonowego, co nie spotyka się często w grach tego typu, supermoce były dobrą inicjatywą, cyberpunkowe pojazdy sprawiały że jazda była czymś o wiele ciekawszym, duża zasługa w tym też dobrze dobranej muzyki, stację 107.77 "katowałem" na okrągło :D
piątek, 11 sierpnia 2017, 11:26   sabaru
Mi bardzo dwójka się podobała. Dużo fajnych misji, całkiem sporo możliwości, bardzo fajnie mapa była zrobiona. Chociaż gra była podobna do GTA to jednocześnie inna. Potem jak poszli całkiem w stronę GTA IV i zrobili mapę podobną do właśnie z 4 części GTA to się zawiodłem. Kolejną cześć przeszedłem tylko dlatego że fajny edytor był i można było fajnie postacie tworzyć.
piątek, 11 sierpnia 2017, 10:18   wernetto
SR3 było świetne. Czwórkę przechodziłem na siłę. Na szczęście teraz już tak nie robię, po prostu nie tracę czasu, jak gra mi się nie podoba to wyłączę taką w pewnym momencie.
piątek, 11 sierpnia 2017, 9:45   Admix665
Polecam, polecam :)
piątek, 11 sierpnia 2017, 8:52   TerraEpsilon
Można to tylko albo pokochać, albo znienawidzić. "Parodia" GTA przeradza się w... "parodię" całej masy gier :D Nie należy do SR podchodzić poważnie.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

THQ Nordic niespodziewanie pozyskuje serie Saints Row, Dead Island, Risen i Metro...

News
środa, 14 lutego 2018

thq-nordic-niespodziewanie-pozyskuje-serie-saints-row-dead-island-risen-i-metro ...a także inne marki przejętego Koch Media. Transakcja opiewa na ponad 100 milionów euro!

Komentarzy:
25

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Nareszcie (pod)stołeczny festiwal popkultury stał się godny swojej nazwy. Połączone imprezy Warsaw Comic Con, Good Game Expo i Warsaw Book Show wprost pękały od atrakcji dla fanów gier, seriali i komiksów.

Komentarzy:
4

Dekadę Marvel Cinematic Universe uczczono imprezą, na którą zaproszono niemal wszystkich liczących się biesiadników. Recenzję ich pląsów mógłbym zamknąć w trzech znakach tekstu: „meh”.

Komentarzy:
52

99% banowanych użytkowników PUBG-a to Chińczycy. Fortnite też będzie musiał zmierzyć się z plagą oszustw, ale zdecydowanie ma o co walczyć.

Komentarzy:
2

Dobre pytanie, wszak nie widzieliśmy się od dwóch lat z okładem! Tymczasem – wbrew obiegowej opinii – u Far Cry’a wydarzyło się w tym czasie sporo.

Komentarzy:
28

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z