Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]

Ze względu na problemy techniczne związane z logowaniem na cdaction.pl tymczasowo prosimy o logowanie przez forum, a następnie odświeżenie strony www.cdaction.pl, żeby zostać zalogowanym w serwisie.

Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Dishonored: Death of the Outsider – Zwiastun z fragmentami gameplayu [WIDEO]

Cursian czwartek, 10 sierpnia 2017, 20:56 News

Czy można zabić boga?

Powyższe pytanie przyświeca najnowszemu zwiastunowi Death of the Outsider – zaplanowanej na 15 września samodzielnej przygodzie ze świata Dishonored. W jej ramach wcielimy się w doskonale znaną miłośnikom serii Billie Lurk, która zaliczyła wcześniej  występ w rozszerzeniu do pierwszej części gry, The Knife of Dunwall, oraz towarzyszyła Corvo/Emily w trakcie wydarzeń z wydanej w zeszłym roku „dwójki”. Celem bohaterki będzie sam Odmieniec – tajemnicze indywiduum, obdarzające swoich wybrańców mocami magicznymi. Poniżej możecie sprawdzić, w jaki sposób Billie zamierza walczyć z nim i jego sługusami.  

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 11 sierpnia 2017, 14:33   M1SZ3L
Przypomniałem sobie. Jeżeli zmienisz przeszłość i przydusisz Stiltona, Billie nie jest okaleczona bo nie brała udziału w szturmie na jego posiadłość. Chyba jakoś tak to było. Zgadzało by się jako że niski chaos jest kanonem.
piątek, 11 sierpnia 2017, 14:22   M1SZ3L
@Scorpix U mnie pod koniec Dishonored 2 Billie miała obie ręce. Nie pamiętam dlaczego, ale miała. (Low Chaos)
piątek, 11 sierpnia 2017, 10:30   gamingman21
Pandyssia to taki trochę święty grall Dishonored tak jak Japonia dla Assassin's Creed. Ja bym chciał zobaczyć Tyviee. Albo świat Dishonored z przed dynastii Kaldwinów.
piątek, 11 sierpnia 2017, 9:46   Hagan
Wolałbym żeby przyszłe Dishonored działo się na nowym egzotycznym kontynencie Pandyzja, o którym mowa w znajdowanych w grze zapiskach. Można byłoby walczyć z zamieszkującymi tamten rejon dzikusami a do podróży między wyspami wykorzystać jakieś steampunkowe sterowce, które skonstruuje Sokołow.
piątek, 11 sierpnia 2017, 8:23   gamingman21
Ciekawe gdzie się dzieje akcja gry. Parę lokacji niby jest z pustki ale nie wiadomo jak tam trafili. Kurde ciekawie się zapowiada.
czwartek, 10 sierpnia 2017, 22:31   Scorpix
@Nyxgrim
Wydarzenia z tej gry dzieją się już po Dishonored 2, a wygląd ręki i oka Billie może świadczyć, że zostały one stworzone przez materiały pochodzące ze świata Outsidera.
Jej celem może być zabicie Odmieńca, ale nie wiadomo, jak potoczy się fabuła.
czwartek, 10 sierpnia 2017, 21:55   Wcogram
Silnik CE zamiast autorskiego
czwartek, 10 sierpnia 2017, 21:31   Nyxgrim
Ten skill z ukradzeniem twarzy wygląda nieźle. Interesuje mnie tylko jak wygląda teraz kanon historii Emily i Corvo z dwójki skoro Billie nie ma swojej prawej ręki.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Amerykańska Gildia Scenarzystów nominowała gry do nagrody za najlepszą fabułę. Zwyciężyć może... Madden NFL 18

News
piątek, 12 stycznia 2018

amerykanska-gildia-scenarzystow-nominowala-gry-do-nagrody-za-najlepsza-fabule-zwyciezyc-moze-madden-nfl-18 I nie byłoby to dziwne. W końcu w 2016 roku Rise of the Tomb Raider okazało się według nich lepsze od Wiedźmina 3.

Komentarzy:
17

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Nareszcie (pod)stołeczny festiwal popkultury stał się godny swojej nazwy. Połączone imprezy Warsaw Comic Con, Good Game Expo i Warsaw Book Show wprost pękały od atrakcji dla fanów gier, seriali i komiksów.

Komentarzy:
4

Dekadę Marvel Cinematic Universe uczczono imprezą, na którą zaproszono niemal wszystkich liczących się biesiadników. Recenzję ich pląsów mógłbym zamknąć w trzech znakach tekstu: „meh”.

Komentarzy:
52

99% banowanych użytkowników PUBG-a to Chińczycy. Fortnite też będzie musiał zmierzyć się z plagą oszustw, ale zdecydowanie ma o co walczyć.

Komentarzy:
2

Dobre pytanie, wszak nie widzieliśmy się od dwóch lat z okładem! Tymczasem – wbrew obiegowej opinii – u Far Cry’a wydarzyło się w tym czasie sporo.

Komentarzy:
28

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z