Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Ark: Survival Evolved zaliczy obsuwę

Cursian poniedziałek, 31 lipca 2017, 22:11 News

Ten sam los spotka konsolową wersję DLC Ragnarok.

Popularny survival z dinozaurami tkwi we wczesnym dostępie od ponad dwóch lat, ale 8 sierpnia miała wreszcie odbyć się ostateczna premiera (z tego powodu jakiś czas temu podwojono nawet cenę, co rzecz jasna nie spodobało się wielu graczom). No właśnie – miała. Okazuje się, że załatwienie formalności niezbędnych do wypuszczenia gry na rynek zajęło autorom więcej czasu, niż zakładali. W rezultacie produkcja została przesunięta na 29 sierpnia. Tego samego dnia ukaże się też konsolowa wersja DLC Ragnarok, a pecetowcy otrzymają specjalną łatkę. Autorzy zapewniają, że dodatkowy czas pozwoli im bardziej dopracować mapę, co sprawi, że aktualizacja będzie znacznie większa, niż pierwotnie planowano. Oprócz tego w planach jest poprawa optymalizacji i obniżenie poziomu trudności w walkach z bossami.

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 31 lipca 2017, 22:20   Shanhaevel
Optymalizacja....ahh piekne slowo ...oby sie udala. Walka z bossami ( alpha ?) nie jest zla orpocz informowania przez gre ze zrespil sie aplha dino.....informowania - crasha gry

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

„Ostatni Jedi” stawiają pytanie o to, do kogo należą Gwiezdne Wojny: do fanów czy do twórców? Owocem dociekań jest film zaskakująco dobry, a zarazem dobry, bo zaskakujący.

Komentarzy:
11

Ho, ho, ho! Nie masz pomysłu na prezent dla geeka? Postaramy się pomóc!

Komentarzy:
14

Opatrzony literą X następca Infinite A to desktop zaprojektowany zgodnie z bardzo prostymi założeniami. MSI postanowiło po prostu włożyć do obudowy wszystko to, co miało pod ręką najlepsze.

Komentarzy:
8

Seven zaczyna się jak dobry dreszczowiec – obiecująco, ale niepokojąco.

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z