Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Ark: Survival Evolved zaliczy obsuwę

Cursian poniedziałek, 31 lipca 2017, 22:11 News

Ten sam los spotka konsolową wersję DLC Ragnarok.

Popularny survival z dinozaurami tkwi we wczesnym dostępie od ponad dwóch lat, ale 8 sierpnia miała wreszcie odbyć się ostateczna premiera (z tego powodu jakiś czas temu podwojono nawet cenę, co rzecz jasna nie spodobało się wielu graczom). No właśnie – miała. Okazuje się, że załatwienie formalności niezbędnych do wypuszczenia gry na rynek zajęło autorom więcej czasu, niż zakładali. W rezultacie produkcja została przesunięta na 29 sierpnia. Tego samego dnia ukaże się też konsolowa wersja DLC Ragnarok, a pecetowcy otrzymają specjalną łatkę. Autorzy zapewniają, że dodatkowy czas pozwoli im bardziej dopracować mapę, co sprawi, że aktualizacja będzie znacznie większa, niż pierwotnie planowano. Oprócz tego w planach jest poprawa optymalizacji i obniżenie poziomu trudności w walkach z bossami.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 31 lipca 2017, 22:20   Shanhaevel
Optymalizacja....ahh piekne slowo ...oby sie udala. Walka z bossami ( alpha ?) nie jest zla orpocz informowania przez gre ze zrespil sie aplha dino.....informowania - crasha gry

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Najświeższa odsłona jedna z najpopularniejszych serii w historii gier w końcu ma wersję pecetową. Na dobrym sprzęcie wygląda ona – co oczywiste – lepiej niż edycje konsolowe. Mniej oczywiste są stojące za tym wszystkim technologie.

Komentarzy:
9

Deliverance robi wiele, by oddać sprawiedliwość średniowiecznym fechmistrzom. Wraz z zawodowymi szermierzami postanowiliśmy sprawdzić, ile system walki ma wspólnego ze sposobem, w jaki posługiwano się bronią w XV-wiecznych Czechach.

Komentarzy:
1

Kilka niezależnych, zbliżonych do firmy źródeł podało nam informacje o zamknięciu studia. 

Komentarzy:
16

…który zamienił desktopa na cienkiego gamingowego laptopa z technologią Max-Q. I teraz bardzo tego żałuje. 

Komentarzy:
68

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z