Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Ark: Survival Evolved zaliczy obsuwę

Cursian poniedziałek, 31 lipca 2017, 22:11 News

Ten sam los spotka konsolową wersję DLC Ragnarok.

Popularny survival z dinozaurami tkwi we wczesnym dostępie od ponad dwóch lat, ale 8 sierpnia miała wreszcie odbyć się ostateczna premiera (z tego powodu jakiś czas temu podwojono nawet cenę, co rzecz jasna nie spodobało się wielu graczom). No właśnie – miała. Okazuje się, że załatwienie formalności niezbędnych do wypuszczenia gry na rynek zajęło autorom więcej czasu, niż zakładali. W rezultacie produkcja została przesunięta na 29 sierpnia. Tego samego dnia ukaże się też konsolowa wersja DLC Ragnarok, a pecetowcy otrzymają specjalną łatkę. Autorzy zapewniają, że dodatkowy czas pozwoli im bardziej dopracować mapę, co sprawi, że aktualizacja będzie znacznie większa, niż pierwotnie planowano. Oprócz tego w planach jest poprawa optymalizacji i obniżenie poziomu trudności w walkach z bossami.

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 1 sierpnia 2017, 9:34   Koolek
@Shanhaevel SPOJLER - nie uda się a optymalizacja będzie na poziomie ziemniaka LUB premiera zostanie przesunięta na 2018
poniedziałek, 31 lipca 2017, 22:20   Shanhaevel
Optymalizacja....ahh piekne slowo ...oby sie udala. Walka z bossami ( alpha ?) nie jest zla orpocz informowania przez gre ze zrespil sie aplha dino.....informowania - crasha gry

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Ark: Survival Evolved – Twórcy będą płacić modderom

News
wtorek, 28 lutego 2017

ark-survival-evolved--tworcy-beda-placic-modderom Dzieła objętych programem modderów mogą nawet zostać wydane jako oficjalne DLC.

Komentarzy:
6

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Jedną z nowości, jakie Sudden Strike 4 serwuje graczom, jest system generałów, których dobieramy przed misjami. Jaki wpływ mają oni na sposób prowadzenia walki? Kogo wyselekcjonowano spośród aliantów, nazistów i sowietów?

Komentarzy:
3

W czwartej odsłonie Sudden Strike’a do naszej dyspozycji oddanych zostało ponad sto jednostek militarnych. Opisaliśmy dla was cztery słynne maszyny, którymi przyjdzie nam pokierować podczas gry.

Komentarzy:
1

Za nami premiera jednej z najbardziej wyczekiwanych powieści ze świata World of Warcraft – od 2 sierpnia w księgarniach znaleźc można "World of WarCraft: Arthas. Przebudzenie Króla Lisza" pióra Christie Golden. Jak się zaczął fenomen znawców światów wykreowanych przez firmę Blizzard? Wróćmy na chwilę do początków...

Komentarzy:
5

To monitor dla graczy – podkreślam to, by potem nie było problemów z oceną wad i zalet.

Komentarzy:
7

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z