Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITGTA VI: Czy aktor właśnie zdradził coś, czego nie powinien?

CormaC czwartek, 27 lipca 2017, 10:35 Plotka

W sieciowym résumé aktora Tima Neffa pojawił się wpis potwierdzający, że Rockstar pracuje nad kolejnym Grand Theft Auto.

Oczywiście to, że aktor pochwalił się współpracą przy kolejnej odsłonie GTA, nie jest jednoznacznym potwierdzeniem istnienia gry. Wiarygodności dodaje jednak tej sytuacji fakt, że Neff jest blisko Rockstara, bo bierze też udział w sesjach motion capture do Red Dead Redemption 2, które jest już w bardzo zaawansowanej fazie produkcji i po przesunięciu daty premiery ma trafić do sprzedaży w przyszłym roku. Sezon plotek i spekulacji uważam więc za otwarty i z niecierpliwością wypatruję kolejnych strzępków informacji o następczyni GTA V, które, nawiasem mówiąc, wciąż sprzedaje się fenomenalnie.

Od premiery "piątki" upłynęły już niemal cztery lata, więc mamy pełne prawo spodziewać się w szeroko pojętej nieodległej przyszłości oficjalnej zapowiedzi kontynuacji. Bo to, że "szóstkę" dostaniemy, nie ulega przecież żadnej wątpliwości. Pytanie brzmi: jak długo Rockstar będzie udawał, że temat nowego GTA nie istnieje. Do premiery Red Dead Redemption 2? Dłużej?

Na wypadek, gdyby Neff usunął niefortunny wpis, pozwolę sobie zarchiwizować poniżej interesujący nas fragment jego résumé.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 28 lipca 2017, 20:47   wernetto
@Olaf ten argument jest idealny. Dla ciebie jest to nuda, dla innych nie. GTA V online jest popularne, bo ludziom się podoba (argument że coś jest popularne, bo jest popularne to żaden argument, bo coś takiego nie istnieje.
piątek, 28 lipca 2017, 15:16   Olaf
Zawsze mnie śmieszy ten argument o większości XD Może się nawet okazać że większość osób uważa że Ziemia jest trójkątna a Europa jest miastem w USA, ale to nie znaczy że tak naprawdę jest... Słowo "większość" nic nie znaczy. Ten argument typu "na 1 przypada 10 zadowolonych" jest żałosny, równie dobrze możesz napisać że np. na 1000 osób które zostały niesłusznie zbanowane w GTA Online 999 jest zadowolonych a cała reszta szuka problemu tam gdzie go nie ma, pozdro.
piątek, 28 lipca 2017, 15:02   Olaf
@wernetto
EHHHhhh, to że w GTA Online gra tyle osób jest raczej oczywiste. Przecież to GTA, jedna z najpopularniejszych serii. Nie ważne co zrobią, wystarczy że tryb online będzie chociaż w miarę grywalny i od razu znajdzie się tam pełno osób. GTA Online jest popularne bo, uwaga... Jest popularne. "HURR DURR SYMULATOR KOMPIELI Z OJCEM TESZ BYL POPULARNY WIENC TO DOBRA GRA I FCALE NIKT NIE SONDZI RZE JEST NUDNA BO GRA DURZO OSUB TYLKO TOBIE SIE NIE PODOBA A TY NIC NIE ZNACZYSZ I SIE NIE ZNASZ HURR DURR"
piątek, 28 lipca 2017, 11:56   ProVaX
to musi się kiedyś ziścić http:cdn.gta5cheats.com/wp-content/uploads/2015/03/GTA-US-map-labeled.jpg
piątek, 28 lipca 2017, 11:38   UzytkownikCDA
Powiedziałem ,,żeby nie było zasranego online" dlatego ze jestem (mimo że młodą) osobą woląca gry nastawione na singla.
piątek, 28 lipca 2017, 7:46   wernetto
@Olaf jakby GTA V Online, było jak to piszesz: nudne i tragiczne. To by nie odniosło takiego sukcesu i nie grało by w niego codziennie, tyle osób. Także na jedną niezadowoloną osobę, jak ty, przypada 10 zadowolonych.
czwartek, 27 lipca 2017, 20:22   Olaf
Obawiam się że w najlepszym wypadku singleplayer w nowym GTA będzie średni i potencjał zostanie zmarnowany kosztem (nudnego i tragicznie zrobionego) GTA Online tak jak w przypadku GTA V. W najgorszym nie będzie trybu singleplayer wcale.
czwartek, 27 lipca 2017, 19:19   CamCygi
@Airoder: Dokładnie. Moderzy jeszcze próbują tę pustkę jakoś zapełnić, przenosząc zawartość z online do singla, ale oczywiście Take2 w takich sytuacjach macha paluszkiem, że nie wolno.
czwartek, 27 lipca 2017, 17:44   Airoder
CamCygi ja bym do tego dodał, że prócz wątku głównego to tam za bardzo nie ma co robić. Wykreowali świetny świat, który się aż prosi o więcej misji pobocznych.
czwartek, 27 lipca 2017, 16:13   sabaru
@talon ta gra może wyjść znajdzie później niż 2019 roku szczególniej jeżeli chcą pobić poprzedni poziom.

O autorze

Daniel
Daniel "CormaC" Bartosik

Podobne newsy

GTA VI dopiero w 2023? [AKTUALIZACJA]

News
środa, 27 maja 2020

gta-vi-dopiero-w-2023-aktualizacja Wskazuje na to raport finansowy Take-Two.

Komentarzy:
17

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z