Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Twórcy Street Fightera EX robią nową grę [WIDEO]

CormaC poniedziałek, 17 lipca 2017, 10:43 News

Bijatyka ta ma być duchowym spadkobiercą Street Fightera EX i wykorzystywać część postaci z niego.

Z okazji 1 kwietnia Japończycy rozbudzili na chwilę nadzieje swoich fanów, publikując zwiastun nowej gry, by następnie zmiażdżyć je, przyznając się do primaaprilisowego żartu. Jak na dowcip, materiał wyglądał naprawdę zawodowo, o czym możecie przekonać się poniżej.

Okazuje się, że nie do końca był to żart. Podczas turnieju Evo 2017 studio poinfromowało, że naprawdę pracuje nad nową bijatyką, która ma być spadkobierczynią Street Fightera EX, co oznacza, że najpewniej zapożyczy z niego część mechanizmów (choćby Guard Break). Co więcej, pojawi się w niej także garść postaci znanych z EX – tych, do których developerzy mają prawo, bo stworzyli je sami (np. widoczny na grafice powyżej zapaśnik Darun Mister).

Projekt zatytułowany roboczo The Mysterious Fighting Game (Tajemnicza bijatyka) powstaje na silniku Unreal Engine wyłącznie na PS4, a wykonany jest w konwencji 2,5D (czyli grafika będzie całkowicie trójwymiarowa, ale akcja toczyć się będzie w dwóch wymiarach). Gra powinna trafić do sprzedaży w 2018 roku (równocześnie na wszystkich rynkach), a na koniec 2017 zaplanowane zostały "ograniczone betatesty". Oficjalny zwiastun produkcji zobaczyć możecie poniżej.

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 17 lipca 2017, 18:37   AdiXeR
Skullomania przybył, żeby zbawić bijatyki
poniedziałek, 17 lipca 2017, 17:44   HeklusDwa
Śmieszna muzyka, ale wygląda całkiem ciekawie. Czekam na więcej info.
poniedziałek, 17 lipca 2017, 12:05   aRo
Skullomania!

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

To monitor dla graczy – podkreślam to, by potem nie było problemów z oceną wad i zalet.

Komentarzy:
0

Zaczęło się w Rosji, w 2005 roku. Wtedy to miała miejsce premiera książki „Metro 2033”. Zdmuchnięty atomowymi uderzeniami świat skurczył się tam do tuneli moskiewskiego metra, a ludzkość niczym szczury zaadaptowała się do życia pod ziemią.

Komentarzy:
5

Jeszcze dziś trwa w Nadarzynie święto e-sportu, gier planszowych, seriali, cosplayu, pieczonego ziemniaka i, na upartego, komiksów. My spędziliśmy tam parę godzin wczoraj, dlatego pozwólcie, że podzielimy się z wami zestawem migawek prosto z Ptak Warsaw Expo.

Komentarzy:
8

Zagraliśmy już w Tekkena 7 – i opisaliśmy dokładnie całą zawartość gry, byście mogli podjąć decyzję, czy warto w nią zainwestować. [Spoiler: Jak najbardziej!]

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z