Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Śródziemie: Cień wojny – Gameplay prezentuje umiejętności Widma [WIDEO]

Cursian sobota, 15 lipca 2017, 21:23 News

Można również zobaczyć ich ulepszenia.

Najnowsze nagranie opublikowane przez Monolith wyjawia tajniki jednego z drzewek umiejętności – Widma. Początki nie są zbyt imponujące i ograniczają się do nieco bardziej zabójczego ciskania sztyletami, ale z czasem robi się odrobinę ciekawiej. Talion uczy się na przykład oślepiać przeciwników Elfickim Światłem. Zgodnie z zasadą przyjętą w kontynuacji każda umiejętność posiada kilka wykluczających się ulepszeń. Wspomniane Światło może więc zamrażać wrogów, podpalać ich bądź też zatruwać. Więcej informacji znajdziecie w poniższym materiale.

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 15 lipca 2017, 22:40   TheFrediPL
Oby nie było tak nudno jak w jedynce.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

To monitor dla graczy – podkreślam to, by potem nie było problemów z oceną wad i zalet.

Komentarzy:
0

Zaczęło się w Rosji, w 2005 roku. Wtedy to miała miejsce premiera książki „Metro 2033”. Zdmuchnięty atomowymi uderzeniami świat skurczył się tam do tuneli moskiewskiego metra, a ludzkość niczym szczury zaadaptowała się do życia pod ziemią.

Komentarzy:
5

Jeszcze dziś trwa w Nadarzynie święto e-sportu, gier planszowych, seriali, cosplayu, pieczonego ziemniaka i, na upartego, komiksów. My spędziliśmy tam parę godzin wczoraj, dlatego pozwólcie, że podzielimy się z wami zestawem migawek prosto z Ptak Warsaw Expo.

Komentarzy:
8

Zagraliśmy już w Tekkena 7 – i opisaliśmy dokładnie całą zawartość gry, byście mogli podjąć decyzję, czy warto w nią zainwestować. [Spoiler: Jak najbardziej!]

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z