Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Śródziemie: Cień wojny – Gameplay prezentuje umiejętności Widma [WIDEO]

Cursian sobota, 15 lipca 2017, 21:23 News

Można również zobaczyć ich ulepszenia.

Najnowsze nagranie opublikowane przez Monolith wyjawia tajniki jednego z drzewek umiejętności – Widma. Początki nie są zbyt imponujące i ograniczają się do nieco bardziej zabójczego ciskania sztyletami, ale z czasem robi się odrobinę ciekawiej. Talion uczy się na przykład oślepiać przeciwników Elfickim Światłem. Zgodnie z zasadą przyjętą w kontynuacji każda umiejętność posiada kilka wykluczających się ulepszeń. Wspomniane Światło może więc zamrażać wrogów, podpalać ich bądź też zatruwać. Więcej informacji znajdziecie w poniższym materiale.

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 15 lipca 2017, 22:40   TheFrediPL
Oby nie było tak nudno jak w jedynce.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Jeśli myślicie, że dzisiejsze przepychanki na rynku konsolowym są zacięte, to musicie sięgnąć po „Wojny konsolowe” Blake’a J. Harrisa. Obszerna lektura to karkołomna, ale udana próba przybliżenia najbardziej zaciętej rywalizacji w historii branży. Rywalizacji, z której tylko jedna strona mogła wyjść zwycięsko.

Komentarzy:
3

Jean-Marc Gueney, główny projektant gry, o tym, na czym polega "oficjalność" tytułu, co może odnaleźć w nim osoba znająca Cthulhu wyłącznie z "South Parku", i czy w tym szaleństwie jest metoda.

Komentarzy:
8

Twórcy "duchowego następcy Final Fantasy Tactics" zebrali 660 tys. dolarów, po czym... zaprzestali produkcji. Dokończą ją ludzie odpowiedzialni za gry o Barbie i Kung Fu Pandzie.

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z