Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]

Ze względu na problemy techniczne związane z logowaniem na cdaction.pl tymczasowo prosimy o logowanie przez forum, a następnie odświeżenie strony www.cdaction.pl, żeby zostać zalogowanym w serwisie.

Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

PES 2018: Szczegóły otwartej bety

Cursian sobota, 15 lipca 2017, 12:12 News

Informacja dotyczy wersji konsolowych.

Niedawno poznaliśmy nazwisko piłkarza, którego zobaczymy na okładce najnowszej kopanki Konami, a teraz przyszedł czas na informacje na temat zbliżających się otwartych betatestów. Odbędą się one w dniach 20-31 lipca na PS4 i XBO. Wersja próbna pozwoli sprawdzić tryb sieciowy (w formacie 1v1 i 3v3) oraz zagrać reprezentacjami Brazylii i Francji. Do gry nie będzie wymagany abonament PlayStation Plus, ale właściciele konsol Microsoftu muszą niestety zaopatrzyć się w subskrypcję Gold. Więcej informacji znajdziecie we wpisie opublikowanym przez autorów na Twitterze.

 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

PES traci Ligę Mistrzów

News
środa, 18 kwietnia 2018

pes-traci-lige-mistrzow Liczba licencji kopanej Konami znowu się skurczyła.

Komentarzy:
13

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

99% banowanych użytkowników PUBG-a to Chińczycy. Fortnite też będzie musiał zmierzyć się z plagą oszustw, ale zdecydowanie ma o co walczyć.

Komentarzy:
1

Dobre pytanie, wszak nie widzieliśmy się od dwóch lat z okładem! Tymczasem – wbrew obiegowej opinii – u Far Cry’a wydarzyło się w tym czasie sporo.

Komentarzy:
27

Far Cry 5 to, jak zawsze w przypadku tej serii, pokaz możliwości technologicznych. Choć „piątce” daleko do przełomu graficznego, jaki stał się udziałem pierwszej części, to warto przyjrzeć się procesowi tworzenia wirtualnej Montany, bo jest on zwyczajnie ciekawy.

Komentarzy:
2

W listopadzie minie czterdzieści lat od największego zbiorowego samobójstwa w historii, a zarazem największej tragedii, jaka dotknęła USA do czasu ataku na World Trade Center. Dlaczego właściwie piszemy o tym na cdaction.pl?

Komentarzy:
11

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z