Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITJotun: Valhalla Edition za darmo na Steamie i GOG-u [WIDEO]

Cursian piątek, 14 lipca 2017, 21:12 News

Zhańbiona wojowniczka wikingów stara się o odkupienie w oczach bogów.

Jotun to niezależna gra akcji stworzona przez studio Thunder Lotus Games. Bohaterką produkcji jest Thora – wojowniczka, która zginęła niegodną śmiercią. Zamiast zejść z tego padołu z bronią w ręku, utonęła, przez co wrota Valhalli zostały dla niej zamknięte. Bogowie postanowili jednak dać jej jeszcze jedną szansę – musi udowodnić swą wartość, zwyciężając w boju z potężnymi gigantami, Jotunami. Oprócz powalania kolejnych wrogów będzie również zajmowała się rozwiązywaniem zagadek środowiskowych.

W ramach akcji promującej swą następną grę, metroidvanię pod tytułem Sundered, która ukaże się na PC i PS4 28 lipca, autorzy postanowili udostępnić Jotuna za darmo. By na stałe dodać grę do własnej biblioteki Steam, należy kliknąć w TEN link. Jeśli preferujecie edycję GOG, odsyłam TUTAJ. Oferta potrwa do poniedziałku.

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 15 lipca 2017, 22:51   arturdzie
Pokonałem pierwszego bossa i mam pytanie. Czy komuś spadły fps do 40?
sobota, 15 lipca 2017, 14:23   Nan3k
@arturdzie Spokojnie pograsz na klawiaturze.
sobota, 15 lipca 2017, 13:25   arturdzie
W tą grę da się grac na klawiaturze czy trzeba, mieć pada?
sobota, 15 lipca 2017, 13:03   Vithar
BloodEaglePL - o ile dobrze pamiętam, to Thora (główna bohaterka) nie tyle zginęła na morzu, co zginęła... w każdym razie mogła za pierwszym razem nie zasłużyć na Valhallę.
sobota, 15 lipca 2017, 0:00   greedosk
@demilisz "Jeśli preferujecie edycję GOG, odsyłam TUTAJ."
piątek, 14 lipca 2017, 22:34   Demilisz
Jak ktoś woli GOGa to na GOGu gra też jest za darmo.
piątek, 14 lipca 2017, 22:20   BloodEaglePL
Właściwie ci, którzy zginęli na morzu, zgodnie z wierzeniami ludów północy, trafiali do królestwa olbrzyma Aegira w Jotunheimie, który był przyjaźnie nastawiony wobec bogów Asgardu i Wanaheimu do takiego stopnia, że nawet czasem wyprawiali wspólnie uczty.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Jeśli myślicie, że dzisiejsze przepychanki na rynku konsolowym są zacięte, to musicie sięgnąć po „Wojny konsolowe” Blake’a J. Harrisa. Obszerna lektura to karkołomna, ale udana próba przybliżenia najbardziej zaciętej rywalizacji w historii branży. Rywalizacji, z której tylko jedna strona mogła wyjść zwycięsko.

Komentarzy:
3

Jean-Marc Gueney, główny projektant gry, o tym, na czym polega "oficjalność" tytułu, co może odnaleźć w nim osoba znająca Cthulhu wyłącznie z "South Parku", i czy w tym szaleństwie jest metoda.

Komentarzy:
8

Twórcy "duchowego następcy Final Fantasy Tactics" zebrali 660 tys. dolarów, po czym... zaprzestali produkcji. Dokończą ją ludzie odpowiedzialni za gry o Barbie i Kung Fu Pandzie.

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z