Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]

Ze względu na problemy techniczne związane z logowaniem na cdaction.pl tymczasowo prosimy o logowanie przez forum, a następnie odświeżenie strony www.cdaction.pl, żeby zostać zalogowanym w serwisie.

Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITJotun: Valhalla Edition za darmo na Steamie i GOG-u [WIDEO]

Cursian piątek, 14 lipca 2017, 21:12 News

Zhańbiona wojowniczka wikingów stara się o odkupienie w oczach bogów.

Jotun to niezależna gra akcji stworzona przez studio Thunder Lotus Games. Bohaterką produkcji jest Thora – wojowniczka, która zginęła niegodną śmiercią. Zamiast zejść z tego padołu z bronią w ręku, utonęła, przez co wrota Valhalli zostały dla niej zamknięte. Bogowie postanowili jednak dać jej jeszcze jedną szansę – musi udowodnić swą wartość, zwyciężając w boju z potężnymi gigantami, Jotunami. Oprócz powalania kolejnych wrogów będzie również zajmowała się rozwiązywaniem zagadek środowiskowych.

W ramach akcji promującej swą następną grę, metroidvanię pod tytułem Sundered, która ukaże się na PC i PS4 28 lipca, autorzy postanowili udostępnić Jotuna za darmo. By na stałe dodać grę do własnej biblioteki Steam, należy kliknąć w TEN link. Jeśli preferujecie edycję GOG, odsyłam TUTAJ. Oferta potrwa do poniedziałku.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 15 lipca 2017, 22:51   arturdzie
Pokonałem pierwszego bossa i mam pytanie. Czy komuś spadły fps do 40?
sobota, 15 lipca 2017, 14:23   Nan3k
@arturdzie Spokojnie pograsz na klawiaturze.
sobota, 15 lipca 2017, 13:25   arturdzie
W tą grę da się grac na klawiaturze czy trzeba, mieć pada?
sobota, 15 lipca 2017, 13:03   Vithar
BloodEaglePL - o ile dobrze pamiętam, to Thora (główna bohaterka) nie tyle zginęła na morzu, co zginęła... w każdym razie mogła za pierwszym razem nie zasłużyć na Valhallę.
sobota, 15 lipca 2017, 0:00   greedosk
@demilisz "Jeśli preferujecie edycję GOG, odsyłam TUTAJ."
piątek, 14 lipca 2017, 22:34   Demilisz
Jak ktoś woli GOGa to na GOGu gra też jest za darmo.
piątek, 14 lipca 2017, 22:20   BloodEaglePL
Właściwie ci, którzy zginęli na morzu, zgodnie z wierzeniami ludów północy, trafiali do królestwa olbrzyma Aegira w Jotunheimie, który był przyjaźnie nastawiony wobec bogów Asgardu i Wanaheimu do takiego stopnia, że nawet czasem wyprawiali wspólnie uczty.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

99% banowanych użytkowników PUBG-a to Chińczycy. Fortnite też będzie musiał zmierzyć się z plagą oszustw, ale zdecydowanie ma o co walczyć.

Komentarzy:
1

Dobre pytanie, wszak nie widzieliśmy się od dwóch lat z okładem! Tymczasem – wbrew obiegowej opinii – u Far Cry’a wydarzyło się w tym czasie sporo.

Komentarzy:
27

Far Cry 5 to, jak zawsze w przypadku tej serii, pokaz możliwości technologicznych. Choć „piątce” daleko do przełomu graficznego, jaki stał się udziałem pierwszej części, to warto przyjrzeć się procesowi tworzenia wirtualnej Montany, bo jest on zwyczajnie ciekawy.

Komentarzy:
2

W listopadzie minie czterdzieści lat od największego zbiorowego samobójstwa w historii, a zarazem największej tragedii, jaka dotknęła USA do czasu ataku na World Trade Center. Dlaczego właściwie piszemy o tym na cdaction.pl?

Komentarzy:
11

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z