Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]

Ze względu na problemy techniczne związane z logowaniem na cdaction.pl tymczasowo prosimy o logowanie przez forum, a następnie odświeżenie strony www.cdaction.pl, żeby zostać zalogowanym w serwisie.

Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Sea of Thieves pozwoli przeszukiwać wraki [WIDEO]

Cursian piątek, 14 lipca 2017, 17:08 News

Potencjalnie zyskowna kąpiel może się skończyć spotkaniem z rekinami.

Rare zdradza kolejne szczegóły swojego projektu. W najnowszym dzienniku deweloperskim twórcy omawiają kwestię przeszukiwania wraków. Kiedy podczas żeglugi zauważmy stado krążących kruków, oznacza to, że w tym miejscu jacyś nieszczęśnicy poszli na dno. Zgodnie z zasadą jednemu bieda, drugiemu zysk, można zanurkować w toń i wyłowić cenny ładunek. Przed radosnym gremialnym wskoczeniem do wody warto jednak mieć na uwadze dwie rzeczy. Po pierwsze, system pogody sprawia, że nie warto pozostawiać okrętu bez opieki. Po drugie, morskie tonie nie należą do najprzyjaźniejszych, bowiem na nurków czekają między innymi wygłodniałe rekiny.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 15 lipca 2017, 0:48   Goku07
Przecież to było oczywiste... to tak jak powiedzieć przed premierą Snipera GO3 że można tam strzelać snajperką :-P

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Sea of Thieves: Morza roją się od graczy

News
czwartek, 29 marca 2018

sea-of-thieves-morza-roja-sie-od-graczy Mimo kontrowersji gra cieszy się sporą popularnością.

Komentarzy:
11

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

99% banowanych użytkowników PUBG-a to Chińczycy. Fortnite też będzie musiał zmierzyć się z plagą oszustw, ale zdecydowanie ma o co walczyć.

Komentarzy:
1

Dobre pytanie, wszak nie widzieliśmy się od dwóch lat z okładem! Tymczasem – wbrew obiegowej opinii – u Far Cry’a wydarzyło się w tym czasie sporo.

Komentarzy:
27

Far Cry 5 to, jak zawsze w przypadku tej serii, pokaz możliwości technologicznych. Choć „piątce” daleko do przełomu graficznego, jaki stał się udziałem pierwszej części, to warto przyjrzeć się procesowi tworzenia wirtualnej Montany, bo jest on zwyczajnie ciekawy.

Komentarzy:
2

W listopadzie minie czterdzieści lat od największego zbiorowego samobójstwa w historii, a zarazem największej tragedii, jaka dotknęła USA do czasu ataku na World Trade Center. Dlaczego właściwie piszemy o tym na cdaction.pl?

Komentarzy:
11

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z