Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Sea of Thieves pozwoli przeszukiwać wraki [WIDEO]

Cursian piątek, 14 lipca 2017, 17:08 News

Potencjalnie zyskowna kąpiel może się skończyć spotkaniem z rekinami.

Rare zdradza kolejne szczegóły swojego projektu. W najnowszym dzienniku deweloperskim twórcy omawiają kwestię przeszukiwania wraków. Kiedy podczas żeglugi zauważmy stado krążących kruków, oznacza to, że w tym miejscu jacyś nieszczęśnicy poszli na dno. Zgodnie z zasadą jednemu bieda, drugiemu zysk, można zanurkować w toń i wyłowić cenny ładunek. Przed radosnym gremialnym wskoczeniem do wody warto jednak mieć na uwadze dwie rzeczy. Po pierwsze, system pogody sprawia, że nie warto pozostawiać okrętu bez opieki. Po drugie, morskie tonie nie należą do najprzyjaźniejszych, bowiem na nurków czekają między innymi wygłodniałe rekiny.

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 15 lipca 2017, 0:48   Goku07
Przecież to było oczywiste... to tak jak powiedzieć przed premierą Snipera GO3 że można tam strzelać snajperką :-P

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Jeśli myślicie, że dzisiejsze przepychanki na rynku konsolowym są zacięte, to musicie sięgnąć po „Wojny konsolowe” Blake’a J. Harrisa. Obszerna lektura to karkołomna, ale udana próba przybliżenia najbardziej zaciętej rywalizacji w historii branży. Rywalizacji, z której tylko jedna strona mogła wyjść zwycięsko.

Komentarzy:
3

Jean-Marc Gueney, główny projektant gry, o tym, na czym polega "oficjalność" tytułu, co może odnaleźć w nim osoba znająca Cthulhu wyłącznie z "South Parku", i czy w tym szaleństwie jest metoda.

Komentarzy:
8

Twórcy "duchowego następcy Final Fantasy Tactics" zebrali 660 tys. dolarów, po czym... zaprzestali produkcji. Dokończą ją ludzie odpowiedzialni za gry o Barbie i Kung Fu Pandzie.

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z