Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Sea of Thieves pozwoli przeszukiwać wraki [WIDEO]

Cursian piątek, 14 lipca 2017, 17:08 News

Potencjalnie zyskowna kąpiel może się skończyć spotkaniem z rekinami.

Rare zdradza kolejne szczegóły swojego projektu. W najnowszym dzienniku deweloperskim twórcy omawiają kwestię przeszukiwania wraków. Kiedy podczas żeglugi zauważmy stado krążących kruków, oznacza to, że w tym miejscu jacyś nieszczęśnicy poszli na dno. Zgodnie z zasadą jednemu bieda, drugiemu zysk, można zanurkować w toń i wyłowić cenny ładunek. Przed radosnym gremialnym wskoczeniem do wody warto jednak mieć na uwadze dwie rzeczy. Po pierwsze, system pogody sprawia, że nie warto pozostawiać okrętu bez opieki. Po drugie, morskie tonie nie należą do najprzyjaźniejszych, bowiem na nurków czekają między innymi wygłodniałe rekiny.

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 15 lipca 2017, 0:48   Goku07
Przecież to było oczywiste... to tak jak powiedzieć przed premierą Snipera GO3 że można tam strzelać snajperką :-P

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Sea of Thieves: Autorzy omawiają efekty pogodowe i prezentują potęgę sztormów [WIDEO]

News
piątek, 7 lipca 2017

sea-of-thieves-autorzy-omawiaja-efekty-pogodowe-iprezentuja-potege-sztormow-wideo Parszywa aura ma mieć realny wpływ na rozgrywkę.

Komentarzy:
5

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

To monitor dla graczy – podkreślam to, by potem nie było problemów z oceną wad i zalet.

Komentarzy:
0

Zaczęło się w Rosji, w 2005 roku. Wtedy to miała miejsce premiera książki „Metro 2033”. Zdmuchnięty atomowymi uderzeniami świat skurczył się tam do tuneli moskiewskiego metra, a ludzkość niczym szczury zaadaptowała się do życia pod ziemią.

Komentarzy:
5

Jeszcze dziś trwa w Nadarzynie święto e-sportu, gier planszowych, seriali, cosplayu, pieczonego ziemniaka i, na upartego, komiksów. My spędziliśmy tam parę godzin wczoraj, dlatego pozwólcie, że podzielimy się z wami zestawem migawek prosto z Ptak Warsaw Expo.

Komentarzy:
8

Zagraliśmy już w Tekkena 7 – i opisaliśmy dokładnie całą zawartość gry, byście mogli podjąć decyzję, czy warto w nią zainwestować. [Spoiler: Jak najbardziej!]

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z