Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITHalf-Life doczekał się łatki 19 lat po premierze

Cross wtorek, 11 lipca 2017, 10:38 News

Taki powrót serii, na jaki zasługujemy?

Od wydania pierwszej części przygód Gordona Freemana w listopadzie 1998 minęło już niemal dziewiętnaście lat – i choć Valve pozostaje głuche na wołania fanów, by zwieńczyć sagę, to posłuchało tych wielbicieli serii, którzy narzekali na drobne błędy w klasycznej grze. Wydana właśnie łatka do "jedynki" naprawiła kilka usterek, przez które gra miała prawo się zawiesić (wpisywanie zniekształconych komend do konsoli, próba załadowania specyficznych plików BSP, ustawianie własnych dekali, szybka zmiana zużywających się broni) i zablokowała możliwość zapisywania różnych plików w folderze gry przez zniekształcony plik SAV.

Z dokładną listą zmian możecie zapoznać się tutaj. Tyle. Jeśli liczyliście na jakiś teaser Half-Life'a 3, dajcie sobie spokój, nie mam zielonego pojęcia, dlaczego wciąż krzywdzicie się w ten sposób.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 12 lipca 2017, 20:20   zadymek
Err, które bronie w H-L się "zużywają"?
środa, 12 lipca 2017, 19:15   StainlessSteelRat
Czyżby Sven Co-op???
środa, 12 lipca 2017, 16:34   Aximand
I widzę że nie zrozumiałeś zdania które zacytowałeś. Nie mam problemu z ludźmi posiadającymi inne poglądy ale mierzi mnie okrutnie kiedy te poglądy są prezentowane w taki sposób. Gra która jest niemal ubóstwiana przez rzesze pecetowców i była pierwszym tak "filmowym" shooterem? Przereklamowana. I co z tego wynika? Wiemy tylko że jakiś gość internetu o nick'u takim a takim ma negatywne zdanie na temat HL1. Konkretów zero, dyskusji nie ma za bardzo jak zacząć bez ciągnięcia delikwenta za język...(klawiaturę?)
środa, 12 lipca 2017, 16:26   Aximand
@Olaf napisał że gra która była jednym z najbardziej przełomowych FPS'ów i która de facto wpłynęła na losy całego gatunku (i w pewnym sensie branży bo kto wie jak by się Volvo dalej powodziło gdyby wydali wtedy crap'a) jest przereklamowana. To tak jakbym napisał że kolor czerwony jest niebieski. I co, dalej to "tylko moja opinia"? Argumentów żadnych rzecz jasna nie podam bo po co? Handlujcie z tym, będę pisał prowokacyjne posty nawet nie próbując ich poprzeć sensownymi argumentami.
To nie jest trolling?
środa, 12 lipca 2017, 6:39   freynir
@greedosk- talon na balon do odebrania w najbliższym Pewexie, do zamiany na flaszkę z czerwoną kartką
wtorek, 11 lipca 2017, 21:43   greedosk
I tak pong jest słaby zagrałem wczoraj i nijak się ma do DE:I pod względami grafiki i gameplayu. Zaś sterowanie strasznie toporne. Już nawet twórcy no man sky się bardziej postarali.
wtorek, 11 lipca 2017, 20:48   deanambrose
Synku, który pisałeś o najbardziej przereklamowanej strzelance.. coś Ci się pomyliło. To artykuł o Half Lifie jedynce, jednym z najlepszych FPSów ever. Tobie się z dwójką pomerdało.
wtorek, 11 lipca 2017, 20:46   wernetto
Half-life jedna z dwóch gier, którą ukończyłem więcej niż 2 razy, a dokładnie 74 razy (Half Life 2 jest tą drugą, ale ukończyłem go już tylko 11 razy wliczając dodatki).
wtorek, 11 lipca 2017, 17:59   Jenkins13
Akurat wczoraj przeszedłem, kupiłem na SSS i trochę katowałem się z nią, momentami było żmudno, momentami zaskakująco.Jeśli ktoś nie grał a chce,ale ma wątpliwości,to rozwiewam :D
wtorek, 11 lipca 2017, 17:50   wielki0fan0gier
strzelających dość celnie z karabinów maszynowych, rzucających granaty i używających wyrzutni rakietowych, a nawet czołgów. Dodatkowym smaczkiem jest wprowadzenie gracza do świata przyjaznego, pełnego życzliwych współpracowników (choć zobaczymy też tajemniczego G-mana odpowiedzialnego za przyszłe wydarzenia) i wprowadzenie do niego zagrożenia burzącego dotychczasowy porządek.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Topowe gamingowe słuchawki firmy znanej z high-endowego sprzętu grającego, co z jednej strony przekłada się na cenę, z drugiej – na jakość.

Komentarzy:
12

Na pierwszy rzut oka to FPS.

Komentarzy:
23

Choć w maju fetował dziesięciolecie, Dontnod to studio wciąż nieokrzepłe, nadal poszukujące zarówno artystycznej tożsamości, jak i właściwego modelu biznesowego.

Komentarzy:
0

Nim świat ujrzał połyskliwą pierś Roberta Pattinsona, o wampirach pisali Goethe, Dumas i Voltaire, a sam wampiryzm przypisywano władcom Węgier i Rumunii. Również poza kartami powieści czy filmowymi klatkami ofiarami domniemanych krwiopijców padły setki tysięcy ludzi.

Komentarzy:
6

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z