Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Shenmue III: ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ! Gra ma nowe logo

Papkin sobota, 1 lipca 2017, 11:12 News

W dodatku choć ominęła E3, pojawi się na Gamescomie.

Atmosferę wokół trzeciego Shenmue można podsumować szekspirowskim "źle się dzieje w państwie duńskim". Przedstawiciele Ys Network hamletyzują, to zapowiadając, że tytuł nie pojawi się na targach E3 (gdyż twórcy "chcą poświęcić czerwiec na development i w rezultacie niestety nie dadzą rady"), to przekładając grę na drugą połowę 2018 (gdyż "używając nowych technologii, odkryli nowe możliwości i metody ekspresji").

Najnowsza odezwa do fanów rozpoczyna się od podziękowań za konstruktywną krytykę (wyrażaną w reakcji na ww. deklaracje). Zespół zapowiada zarazem obecność na Gamescomie, na którym pokaże jakieś materiały audiowizualne i ogłosi... coś.

W ramach aperitifu developerzy zaprezentowali nowe logo oraz garść grafik.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 3 lipca 2017, 22:26   SolInvictus
Ja to czekam na remastery poprzedniczek.
sobota, 1 lipca 2017, 18:16   Sporemaniak1
Ważne żeby gra była dobrze zrobiona, a nie być kolejnym pół produktem wypuszczonym by zarobić na nostalgii i naiwności wspierających.
sobota, 1 lipca 2017, 16:11   Janmax
Ciekawe czy będzie choć w połowie tak kultowa jak cześć 2 ;P

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z