Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]

Ze względu na problemy techniczne związane z logowaniem na cdaction.pl tymczasowo prosimy o logowanie przez forum, a następnie odświeżenie strony www.cdaction.pl, żeby zostać zalogowanym w serwisie.

Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

World of Tanks na konsolach wzbogaca się o czołgi z Valkyria Chronicles [WIDEO]

Cross poniedziałek, 19 czerwca 2017, 10:35 News
pc

Gallio, ojczyzno moja.

Kolejnej części Valkyria Chronicles ani widu, ani słychu. Sega twierdzi jednak, że seria nie jest martwa i że dziwaczny spin-off w postaci Valkyria Revolution nie zwiastuje jej końca. Być może niektórzy za wystarczający dowód na taki stan rzeczy uznają najnowszą akcję promocyjną, którą firma podjęła we współpracy z Wargamingiem: dodanie valkyriowych czołgów do World of Tanks na PS4 i XBO. Gracze konsolowego WoT-a będą mogli dodać do swojej pancernej kolekcji Edelweissa z "jedynki" (średni japoński czołg, tier VIII) i Namelessa z przetłumaczonej fanowsko "trójki" (ciężki japoński czołg, tier VIII).

Oba pojazdy to dodatki premium, co oznacza, że trzeba wyłożyć na nie prawdziwą walutę. Potrzebę takiego wydatku Sega próbuje jednak usprawiedliwić oryginalnymi głosami żołnierzy z obu gier. Oddziały Valkyria zadebiutują w grze już 23 czerwca.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 20 czerwca 2017, 8:30   JustARandomNickname
Paski życia tak bardzo.
poniedziałek, 19 czerwca 2017, 22:42   Jonaszpl
Nie grałem od 3 lat, ale bym kupił :D
poniedziałek, 19 czerwca 2017, 18:03   KafarPL
@shadoxsas - kłamstwo w żywe oczy xd. WG mówi jedno, robi drugie. Jak zwęszą kasę to i w innych regionach dadzą to coś. A z tego co trochę wyguglowałem to jeden z tych czołgów jest czystym P2W. @Nir - nie, nie bardzo jest tu różnica. I jedno i drugie "in the end" to wymysł fantasy. Jak już to przynajmniej te ich "projekty" miały jakiś tam cień istnienia na zasadzie "coś takiego w sumie mogłoby powstać" bo używały w większosci znanych podwozi, dział itp. Te dwa z kolei to czyste fantasy :D
poniedziałek, 19 czerwca 2017, 17:43   shadoxsas
Żeby wszystko wyjaśnić: Nie mamy planów sprzedaży tego czołgu na serwerze EU.Oczywiście na początku rozważaliśmy taką opcję, ale po otrzymaniu feedback’u z EU wiemy, że większość z was nie chce tych czołgów „fantasy” dostępnych w sprzedaży tu, na EU.Pamiętajcie jednak, że World of Tanks to gra, która nie ma zamiaru być historycznym symulatorem czołgu.MrConwayz rykoszet.info
poniedziałek, 19 czerwca 2017, 17:09   Nir
@Kafar jest zasadnicza różnica między wrzucaniem czołgów ze zmyślonymi detalami i udawanie że wszystko jest zgodne z prawdą kiedy 'reklamuja sie' jako 'prawdziwe historycznie', a wrzucaniem czołgów o których od samego początku wiadomo że nigdy nie istniały poza grami.
poniedziałek, 19 czerwca 2017, 15:48   shadoxsas
@Kafar i F3iN - Te dwa czołgi wchodzą na serwer azjatycki (SEA). Spowodowane jest to głównie dużą popularnością serii Valkyria Chronicles w Japonii itp. a co do serwera chińskiego to tam możesz kupić w sumie wszystko nawet chyba X tier, a nawet był Typ 59 GOLD. Na serwerze europejskim i rosyjskim nie powinny się pojawić te czołgi.
poniedziałek, 19 czerwca 2017, 12:16   F3iN
Ale to chyba tylko na Chińskich... chyba. Jeżeli nie, to [*] dla konsoli ;p
poniedziałek, 19 czerwca 2017, 10:46   KafarPL
Serio ? Po tym całym gunwie z wrzucaniem fake czołgów, po tych całych wypowiedziach (których "pisanie" zajeło im kilka lat) o tym że ogólnie to był błąd itp itd...to teraz wrzucają coś co jest czystym fantasy ?

O autorze

Aleksander 'Cross' Borszowski
Aleksander 'Cross' Borszowski
redaktor cdaction.pl
Cyberdemon na końcu E4M2. Fundamentem jego moralności jest żelazna zasada wyrzekania się wynagrodzenia pod koniec questa.

Podobne newsy

World of Tanks zostanie z nami na długie dekady

News
środa, 21 marca 2018

world-of-tanks-zostanie-z-nami-na-dlugie-dekady Wargaming chce sukcesywnie traktować czołgi odrdzewiaczem.

Komentarzy:
8

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Nareszcie (pod)stołeczny festiwal popkultury stał się godny swojej nazwy. Połączone imprezy Warsaw Comic Con, Good Game Expo i Warsaw Book Show wprost pękały od atrakcji dla fanów gier, seriali i komiksów.

Komentarzy:
4

Dekadę Marvel Cinematic Universe uczczono imprezą, na którą zaproszono niemal wszystkich liczących się biesiadników. Recenzję ich pląsów mógłbym zamknąć w trzech znakach tekstu: „meh”.

Komentarzy:
52

99% banowanych użytkowników PUBG-a to Chińczycy. Fortnite też będzie musiał zmierzyć się z plagą oszustw, ale zdecydowanie ma o co walczyć.

Komentarzy:
2

Dobre pytanie, wszak nie widzieliśmy się od dwóch lat z okładem! Tymczasem – wbrew obiegowej opinii – u Far Cry’a wydarzyło się w tym czasie sporo.

Komentarzy:
28

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z