Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

World of Tanks na konsolach wzbogaca się o czołgi z Valkyria Chronicles [WIDEO]

Cross poniedziałek, 19 czerwca 2017, 10:35 News
pc

Gallio, ojczyzno moja.

Kolejnej części Valkyria Chronicles ani widu, ani słychu. Sega twierdzi jednak, że seria nie jest martwa i że dziwaczny spin-off w postaci Valkyria Revolution nie zwiastuje jej końca. Być może niektórzy za wystarczający dowód na taki stan rzeczy uznają najnowszą akcję promocyjną, którą firma podjęła we współpracy z Wargamingiem: dodanie valkyriowych czołgów do World of Tanks na PS4 i XBO. Gracze konsolowego WoT-a będą mogli dodać do swojej pancernej kolekcji Edelweissa z "jedynki" (średni japoński czołg, tier VIII) i Namelessa z przetłumaczonej fanowsko "trójki" (ciężki japoński czołg, tier VIII).

Oba pojazdy to dodatki premium, co oznacza, że trzeba wyłożyć na nie prawdziwą walutę. Potrzebę takiego wydatku Sega próbuje jednak usprawiedliwić oryginalnymi głosami żołnierzy z obu gier. Oddziały Valkyria zadebiutują w grze już 23 czerwca.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 20 czerwca 2017, 8:30   JustARandomNickname
Paski życia tak bardzo.
poniedziałek, 19 czerwca 2017, 22:42   Jonaszpl
Nie grałem od 3 lat, ale bym kupił :D
poniedziałek, 19 czerwca 2017, 18:03   KafarPL
@shadoxsas - kłamstwo w żywe oczy xd. WG mówi jedno, robi drugie. Jak zwęszą kasę to i w innych regionach dadzą to coś. A z tego co trochę wyguglowałem to jeden z tych czołgów jest czystym P2W. @Nir - nie, nie bardzo jest tu różnica. I jedno i drugie "in the end" to wymysł fantasy. Jak już to przynajmniej te ich "projekty" miały jakiś tam cień istnienia na zasadzie "coś takiego w sumie mogłoby powstać" bo używały w większosci znanych podwozi, dział itp. Te dwa z kolei to czyste fantasy :D
poniedziałek, 19 czerwca 2017, 17:43   shadoxsas
Żeby wszystko wyjaśnić: Nie mamy planów sprzedaży tego czołgu na serwerze EU.Oczywiście na początku rozważaliśmy taką opcję, ale po otrzymaniu feedback’u z EU wiemy, że większość z was nie chce tych czołgów „fantasy” dostępnych w sprzedaży tu, na EU.Pamiętajcie jednak, że World of Tanks to gra, która nie ma zamiaru być historycznym symulatorem czołgu.MrConwayz rykoszet.info
poniedziałek, 19 czerwca 2017, 17:09   Nir
@Kafar jest zasadnicza różnica między wrzucaniem czołgów ze zmyślonymi detalami i udawanie że wszystko jest zgodne z prawdą kiedy 'reklamuja sie' jako 'prawdziwe historycznie', a wrzucaniem czołgów o których od samego początku wiadomo że nigdy nie istniały poza grami.
poniedziałek, 19 czerwca 2017, 15:48   shadoxsas
@Kafar i F3iN - Te dwa czołgi wchodzą na serwer azjatycki (SEA). Spowodowane jest to głównie dużą popularnością serii Valkyria Chronicles w Japonii itp. a co do serwera chińskiego to tam możesz kupić w sumie wszystko nawet chyba X tier, a nawet był Typ 59 GOLD. Na serwerze europejskim i rosyjskim nie powinny się pojawić te czołgi.
poniedziałek, 19 czerwca 2017, 12:16   F3iN
Ale to chyba tylko na Chińskich... chyba. Jeżeli nie, to [*] dla konsoli ;p
poniedziałek, 19 czerwca 2017, 10:46   KafarPL
Serio ? Po tym całym gunwie z wrzucaniem fake czołgów, po tych całych wypowiedziach (których "pisanie" zajeło im kilka lat) o tym że ogólnie to był błąd itp itd...to teraz wrzucają coś co jest czystym fantasy ?

O autorze

Aleksander 'Cross' Borszowski
Aleksander 'Cross' Borszowski
redaktor cdaction.pl
Cyberdemon na końcu E4M2. Fundamentem jego moralności jest żelazna zasada wyrzekania się wynagrodzenia pod koniec questa.

Podobne newsy

World of Tanks zostanie z nami na długie dekady

News
środa, 21 marca 2018

world-of-tanks-zostanie-z-nami-na-dlugie-dekady Wargaming chce sukcesywnie traktować czołgi odrdzewiaczem.

Komentarzy:
6

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Najświeższa odsłona jedna z najpopularniejszych serii w historii gier w końcu ma wersję pecetową. Na dobrym sprzęcie wygląda ona – co oczywiste – lepiej niż edycje konsolowe. Mniej oczywiste są stojące za tym wszystkim technologie.

Komentarzy:
9

Deliverance robi wiele, by oddać sprawiedliwość średniowiecznym fechmistrzom. Wraz z zawodowymi szermierzami postanowiliśmy sprawdzić, ile system walki ma wspólnego ze sposobem, w jaki posługiwano się bronią w XV-wiecznych Czechach.

Komentarzy:
1

Kilka niezależnych, zbliżonych do firmy źródeł podało nam informacje o zamknięciu studia. 

Komentarzy:
16

…który zamienił desktopa na cienkiego gamingowego laptopa z technologią Max-Q. I teraz bardzo tego żałuje. 

Komentarzy:
68

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z