Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Serwis społecznościowy LoTRO

Piotrek66 sobota, 11 października 2008, 11:42 News
Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar - logo
Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar - logo

Lord of the Rings Online jest tytułem, który wśród natłoku takich produkcji, jak Age of Conan czy Warhammer Online, niemal zaginął.

Dla jego fanów twórcy, studio Turbine Entertainment, planują otworzenie serwisu społecznościowego, który będzie zintegrowany z tytułem. Sam serwis wzorowany będzie na takich portalach, jak MySpace czy Facebook. Po założeniu profilu wszystkie dane zostaną importowane z konta w grze. Co będziemy mogli robić? Wgrywać własne filmiki, czy zdjęcia prosto z rozgrywki.

LoTRO nie jest jednak jedyną pozycją z taką stroną. Swoich odpowiedników będą miały też Dungeon & Dragons Online i Asheron’s Cell.

Kiedy możemy spodziewać się startu serwisu? Jak twierdzą twórcy, już niedługo, bo w grudniu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z