Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITBeyond Good & Evil 2 żyje i jest absolutnie spektakularne! [WIDEO]

Cross poniedziałek, 12 czerwca 2017, 23:13 News

Michel Ancel płacze z radości, a my – oglądając zwiastun – płaczemy razem z nim.

Rzecz ma być prequelem pierwszej części, osadzonym jeszcze przed narodzinami Jade, a my wcielimy się w nim w kosmicznych piratów. Jedyne, co niepokoi, to to, że data premiery i platformy pozostają nieznane.

Więcej na temat: E3 2017, akcja, Ubisoft,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 14 czerwca 2017, 20:13   shrbr
Zajebisty trailer
Dla niewtajemniczonych muza to stare dobre Asian Dub Foundation
Kocham te brytyjskie akcenty w takich produkcjach od razu kojarzy mi się "Przekręt"
środa, 14 czerwca 2017, 10:17   Freak
@pc1971 Podróże międzyplanetarne były planowane już w pierwszej części, ale nie zostały zrealizowane ze względu na ograniczenia techniczne.
środa, 14 czerwca 2017, 9:31   Edge
Szczerze wolałbym poznać dalszy los Jade i Peyja, ale wydaje mi się że prequel nie jest takim złym pomysłem. Poznamy matkę i ojca Jade ( wątek miłosny) młodego Peyja , przyczynę śmierci rodziców Jade i pochodzenie jej niezwykłej mocy. Osobiście czekam z nie cierpliwością , ale dlaczego dodali tyle bluzgów ? .
środa, 14 czerwca 2017, 3:08   dino_19
Nie na to czekałem. Tak jak inni chcę magicznej przygody, a nie gangsta joł joł crapa.
środa, 14 czerwca 2017, 1:45   pc1971
Co to k***a jest? Bo na pewno nie jest to BG&E które pamiętam. Jedynkę przeszedłem 2 razy, w tym raz z siostrzeńcem lat 5 na kolanach. Dziecko z zachwytem chłonęło magiczną historię. A tutaj? Na początek stek bluzgów. potem prymitywny heist zakończony pościgiem i serią wybuchów w stylu Micheala Baya. Naprawdę bohaterami gry będą złodzieje? Na koniec sugestia latania na kilka planet i podróży kosmicznej w poszukiwaniu kolejnego Edenu. Nie tego chciałem. Już nie czekam.
wtorek, 13 czerwca 2017, 20:20   Somi88
Toż to tylko CGI, radziłbym się wstrzymać z oceną dopóki nie zobaczymy fragmentu z rozgrywki.
wtorek, 13 czerwca 2017, 16:32   keksxd
@greedosk odchodząc od tematu newsa, pierwsze WD przecież nie było strasznie słabe, było poprawne a nawet całkiem dobre.
Jasne w porównaniu z tym pierwszym pseudo gameplayem było bidne.
Ale ja nie mając mega oczekiwań i nie łykając wszystkiego jak pelikan, jak większość byłem naprawdę zachwycony przy pierwszym przechodzeniu (na last geny w dodatku) dopiero później zdałem sobie sprawę że nie jest tak różowo.
wtorek, 13 czerwca 2017, 16:12   Freak
..i wzory na statku, które z miejsca kojarzą mi się z szalonym Mammago Garage :). Wzruszenie Michela podczas prezentacji jest dowodem na to jak bardzo walczył o tę grę i myślę, że nie zostanie potraktowana po macoszemu, a duch oryginału zostanie zachowany (przynajmniej w znaczącym stopniu).
wtorek, 13 czerwca 2017, 16:08   Freak
Nad grą czuwa Ancel, więc jestem spokojny. Wszyscy wiemy jaką klapę finansową zaliczyła pierwsza część, więc wydaje mi się, że zmiana konceptu była potrzebna, żeby produkcja dostała w końcu zielone światło, a w późniejszym czasie gra przyciągnęła nowych odbiorców. Zwiastun jest odjechany i przepełniony bluzgami, ale to końcówka jest dla mnie kluczowa - piękne, zielone oczy, tak bardzo przywodzące na myśl Jade (mimo, że to nie ona - być może jej matka), rozwinięcie tematu muzycznego BG&E1 (dla mnie ciary!)..
wtorek, 13 czerwca 2017, 15:45   Zbignieff
@Draagnipur: na początek miej nadzieję, że dożyjesz czasu, kiedy BG&E2 zostanie ukończone. Ja w każdym razie mam.

Chociaż, podobnie jak Darkmen, mam obawy.

O autorze

Aleksander 'Cross' Borszowski
Aleksander 'Cross' Borszowski
redaktor cdaction.pl
Cyberdemon na końcu E4M2. Fundamentem jego moralności jest żelazna zasada wyrzekania się wynagrodzenia pod koniec questa.

Podobne newsy

Beyond Good and Evil 2: Jest pierwszy gameplay! [WIDEO]

News
piątek, 23 czerwca 2017

beyond-good-and-evil-2-jest-pierwszy-gameplay-wideo Uroki świata gry przedstawia nam sam Michel Ancel – dyrektor kreatywny odpowiedzialny za tytuł.

Komentarzy:
37

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Zaczęło się w Rosji, w 2005 roku. Wtedy to miała miejsce premiera książki „Metro 2033”. Zdmuchnięty atomowymi uderzeniami świat skurczył się tam do tuneli moskiewskiego metra, a ludzkość niczym szczury zaadaptowała się do życia pod ziemią.

Komentarzy:
5

Jeszcze dziś trwa w Nadarzynie święto e-sportu, gier planszowych, seriali, cosplayu, pieczonego ziemniaka i, na upartego, komiksów. My spędziliśmy tam parę godzin wczoraj, dlatego pozwólcie, że podzielimy się z wami zestawem migawek prosto z Ptak Warsaw Expo.

Komentarzy:
8

Zagraliśmy już w Tekkena 7 – i opisaliśmy dokładnie całą zawartość gry, byście mogli podjąć decyzję, czy warto w nią zainwestować. [Spoiler: Jak najbardziej!]

Komentarzy:
4

Wszystko zaczęło się, kiedy Namco postanowiło podkraść Sedze twórców Virtua Fightera...

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z