Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITBeyond Good & Evil 2 żyje i jest absolutnie spektakularne! [WIDEO]

Cross poniedziałek, 12 czerwca 2017, 23:13 News

Michel Ancel płacze z radości, a my – oglądając zwiastun – płaczemy razem z nim.

Rzecz ma być prequelem pierwszej części, osadzonym jeszcze przed narodzinami Jade, a my wcielimy się w nim w kosmicznych piratów. Jedyne, co niepokoi, to to, że data premiery i platformy pozostają nieznane.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: E3 2017, akcja, Ubisoft,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 14 czerwca 2017, 20:13   shrbr
Zajebisty trailer
Dla niewtajemniczonych muza to stare dobre Asian Dub Foundation
Kocham te brytyjskie akcenty w takich produkcjach od razu kojarzy mi się "Przekręt"
środa, 14 czerwca 2017, 10:17   Freak
@pc1971 Podróże międzyplanetarne były planowane już w pierwszej części, ale nie zostały zrealizowane ze względu na ograniczenia techniczne.
środa, 14 czerwca 2017, 9:31   Edge
Szczerze wolałbym poznać dalszy los Jade i Peyja, ale wydaje mi się że prequel nie jest takim złym pomysłem. Poznamy matkę i ojca Jade ( wątek miłosny) młodego Peyja , przyczynę śmierci rodziców Jade i pochodzenie jej niezwykłej mocy. Osobiście czekam z nie cierpliwością , ale dlaczego dodali tyle bluzgów ? .
środa, 14 czerwca 2017, 3:08   dino_19
Nie na to czekałem. Tak jak inni chcę magicznej przygody, a nie gangsta joł joł crapa.
środa, 14 czerwca 2017, 1:45   pc1971
Co to k***a jest? Bo na pewno nie jest to BG&E które pamiętam. Jedynkę przeszedłem 2 razy, w tym raz z siostrzeńcem lat 5 na kolanach. Dziecko z zachwytem chłonęło magiczną historię. A tutaj? Na początek stek bluzgów. potem prymitywny heist zakończony pościgiem i serią wybuchów w stylu Micheala Baya. Naprawdę bohaterami gry będą złodzieje? Na koniec sugestia latania na kilka planet i podróży kosmicznej w poszukiwaniu kolejnego Edenu. Nie tego chciałem. Już nie czekam.
wtorek, 13 czerwca 2017, 20:20   Somi88
Toż to tylko CGI, radziłbym się wstrzymać z oceną dopóki nie zobaczymy fragmentu z rozgrywki.
wtorek, 13 czerwca 2017, 16:32   keksxd
@greedosk odchodząc od tematu newsa, pierwsze WD przecież nie było strasznie słabe, było poprawne a nawet całkiem dobre.
Jasne w porównaniu z tym pierwszym pseudo gameplayem było bidne.
Ale ja nie mając mega oczekiwań i nie łykając wszystkiego jak pelikan, jak większość byłem naprawdę zachwycony przy pierwszym przechodzeniu (na last geny w dodatku) dopiero później zdałem sobie sprawę że nie jest tak różowo.
wtorek, 13 czerwca 2017, 16:12   Freak
..i wzory na statku, które z miejsca kojarzą mi się z szalonym Mammago Garage :). Wzruszenie Michela podczas prezentacji jest dowodem na to jak bardzo walczył o tę grę i myślę, że nie zostanie potraktowana po macoszemu, a duch oryginału zostanie zachowany (przynajmniej w znaczącym stopniu).
wtorek, 13 czerwca 2017, 16:08   Freak
Nad grą czuwa Ancel, więc jestem spokojny. Wszyscy wiemy jaką klapę finansową zaliczyła pierwsza część, więc wydaje mi się, że zmiana konceptu była potrzebna, żeby produkcja dostała w końcu zielone światło, a w późniejszym czasie gra przyciągnęła nowych odbiorców. Zwiastun jest odjechany i przepełniony bluzgami, ale to końcówka jest dla mnie kluczowa - piękne, zielone oczy, tak bardzo przywodzące na myśl Jade (mimo, że to nie ona - być może jej matka), rozwinięcie tematu muzycznego BG&E1 (dla mnie ciary!)..
wtorek, 13 czerwca 2017, 15:45   Zbignieff
@Draagnipur: na początek miej nadzieję, że dożyjesz czasu, kiedy BG&E2 zostanie ukończone. Ja w każdym razie mam.

Chociaż, podobnie jak Darkmen, mam obawy.

O autorze

Aleksander 'Cross' Borszowski
Aleksander 'Cross' Borszowski
redaktor cdaction.pl
Cyberdemon na końcu E4M2. Fundamentem jego moralności jest żelazna zasada wyrzekania się wynagrodzenia pod koniec questa.

Podobne newsy

Beyond Good & Evil 2: Od premiery dzielą nas jeszcze lata

News
poniedziałek, 18 czerwca 2018

beyond-good--evil-2-od-premiery-dziela-nas-jeszcze-lata Twórcy ujawnili, kiedy pokażą grywalną betę. Sugeruję hibernację.

Komentarzy:
21

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Topowe gamingowe słuchawki firmy znanej z high-endowego sprzętu grającego, co z jednej strony przekłada się na cenę, z drugiej – na jakość.

Komentarzy:
15

Na pierwszy rzut oka to FPS.

Komentarzy:
23

Choć w maju fetował dziesięciolecie, Dontnod to studio wciąż nieokrzepłe, nadal poszukujące zarówno artystycznej tożsamości, jak i właściwego modelu biznesowego.

Komentarzy:
0

Nim świat ujrzał połyskliwą pierś Roberta Pattinsona, o wampirach pisali Goethe, Dumas i Voltaire, a sam wampiryzm przypisywano władcom Węgier i Rumunii. Również poza kartami powieści czy filmowymi klatkami ofiarami domniemanych krwiopijców padły setki tysięcy ludzi.

Komentarzy:
6

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z