Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Destiny 2 na PC później niż na konsolach?

Cross piątek, 19 maja 2017, 11:24 News

"Bungie chce zrobić pecetową wersję, jak należy".

Tuż po wczorajszym pokazie nowego Destiny gracze i dziennikarze zaczęli zauważać, że developerzy gry wymijająco traktują temat daty wydania na PC. Polski wpis Blizzarda o premierze na platformie Battle.net został opatrzony następującą notką:

Gdzie i kiedy będzie dostępne Destiny 2 na PC?

Ogromnie cieszymy się, że możemy współpracować z Bungie, aby udostępnić wersję Destiny 2 na PC w każdym z regionów aplikacji Blizzard. Studio Bungie pracuje obecnie nad dopracowaniem pewnych szczegółowych kwestii. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli podzielić się z wami bardziej szczegółowymi informacjami.

Tłumacząc z korporacyjnego: jeszcze nie wiadomo, kiedy gra pojawi się na Battle.net. Nie oznacza to, że na pewno zostanie opóźniona, ale komentarze dziennikarza Geoffa Keighleya nie brzmią zachęcająco:

Destiny 2 pojawi się na PC "już wkrótce". Bungie nie twierdzi, że mowa tu o 8 września.

Bungie chce zrobić pecetową wersję jak należy. Więcej informacji usłyszymy w kolejnych zapowiedziach.

Biorąc pod uwagę wiarygodnie brzmiące plotki o tym, że Bungie musiało pospieszyć się z premierą, by nie ponieść konsekwencji finansowych – niewykluczone, że opóźnienie wersji pecetowej wynikałoby z już przyspieszonego trybu pracy nad wersjami konsolowymi. Pytanie jednak, czy developerów stać na zastosowanie taktyki opóźniania konwersji w stylu Rockstar Games tak, by nie ucierpiały na tym przychody i hype.

Destiny ukaże się na PS4 i XBO już 8 września. Oby pojawiło się tego samego dnia na PC.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 23 maja 2017, 0:47   McGrave
Rozumiem że gadacie o samym PvP a gra jest głównie PvE w przeciwieństwie do For Honor
niedziela, 21 maja 2017, 18:54   Add3k
Nie wiem jak z GTA V, bo tam w multi grałem tylko 30 min.
Z moich doświadczeń na przestrzeni lat z p2p możemy się spodziewać:
-więcej hakerów
- gorszy ping
-host ma przewage
-gorszy tickrate
Nie widzę powodu, zebysmy jako gracze godzili się na p2p, kiedy ta zmiana jest pod każdym względem gorsza od dedykowanych serwerów. Abonament? Jaki abonament? Przy tego typu grze, co sprzeda się w milionach sztuk i potem sprzeda kolejne miliony drogich dlc, na serio ne musisz się martwić o ich utrzymanie.
niedziela, 21 maja 2017, 17:47   Cyjanek
For Honor cierpi bo jest grą for fun zrobioną jakby ludzie mieli tam spędzać nie wiadomo ile czasu. Mnóstwo rzeczy do odblokowania, problemy z balansem i budową map, można by tak długo. Kod sieciowy jest problemem.
Czy według ciebie GTA V ma problem z serwerami? Podchwytliwe pytanie
Jakoś nie widzi mi się płacenie abonamentu żeby mieć serwery dedykowane w grze na kilka milionów graczy na raz w kilku lokacjach, p2p mi wystarczy. I w 1 też jakoś wystarczyło, nikt problemow nie miał.
niedziela, 21 maja 2017, 16:30   Add3k
@Cyjanek żartujesz sobie? W takich grach sieciowych dedykowane serwery są must have. Mówimy tutaj nie o jakimś projekcie małego studia, tylko wielkiej grze sieciowej AAA wychodziącej w 2017. Trzmyjmy się pewnych standardów. Odczucia z rozgrywki są znacznie gorsze jak nie ma dedykowanych serwerów. Żeby daleko nie szukać patrz for honor jak cierpi z tego powodu. Nie ma absolutnie ani jednego powodu, żeby im takie coś wybaczać, a tym bardziej ich bronić. Odczucia z rozgrywki będą gorsze.
niedziela, 21 maja 2017, 15:47   Cyjanek
@Add3k Jak miałyby te serwery wyglądać? Chciałbyś mieć takie mmo jak w WoW? Będzie pewnie tak jak poprzednio czyli instancje i jeżeli z kimś biegasz to z nim jesteś, z dobrym netem nigdzie cię nie wywala. Nie wszędzie są potrzebne serwery dedykowane.A co do opóźnienia - z tego co wiem Destiny pzed dlc było średnie, ja miałem wersje już z dlc i była świetna więc tym razem również zamierzam czekać
niedziela, 21 maja 2017, 12:10   Add3k
Przeczytałem właśnie komentarze. Edytowałbym swój, ale wiadomo jak to jest na cdaction.

Chciałem dopisać, że straciłem jakiekolwiek zainteresowanie tą grą. Brak serwerów dedykowanych? Toż to kpina jest. Straciłem jakiekolwiek zainteresowanie tą grą.
niedziela, 21 maja 2017, 12:05   Add3k
Dla mnie może wyjść i rok po premierze jeżelu pozwoli to uniknąć losu batmana. Niech się nie spieszą, dopracują grę i pokażą, że potrafią zrobić dobry port, nawet gdyby miałoby zająć im to więcej czasu
sobota, 20 maja 2017, 20:57   tupolew519
czekam z niecierpliwoscia.
sobota, 20 maja 2017, 18:27   korinogaro
Jedynka najbardziej wtopiła na chyba najgłupszym pomyśle w dziejach świata gier komputerowych. Cały lore i informacje fabularne były na stronie internetowej Bungie a nie w grze.
piątek, 19 maja 2017, 20:11   ToRRent1812
"jak należy" Jasne, kilka godzin temu dowiedzieliśmy się o braku serwerów dedykowanych. Activision jak zwykle robi wszystkich w ch**a.

O autorze

Aleksander 'Cross' Borszowski
Aleksander 'Cross' Borszowski
redaktor cdaction.pl
Cyberdemon na końcu E4M2. Fundamentem jego moralności jest żelazna zasada wyrzekania się wynagrodzenia pod koniec questa.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Topowe gamingowe słuchawki firmy znanej z high-endowego sprzętu grającego, co z jednej strony przekłada się na cenę, z drugiej – na jakość.

Komentarzy:
15

Na pierwszy rzut oka to FPS.

Komentarzy:
23

Choć w maju fetował dziesięciolecie, Dontnod to studio wciąż nieokrzepłe, nadal poszukujące zarówno artystycznej tożsamości, jak i właściwego modelu biznesowego.

Komentarzy:
0

Nim świat ujrzał połyskliwą pierś Roberta Pattinsona, o wampirach pisali Goethe, Dumas i Voltaire, a sam wampiryzm przypisywano władcom Węgier i Rumunii. Również poza kartami powieści czy filmowymi klatkami ofiarami domniemanych krwiopijców padły setki tysięcy ludzi.

Komentarzy:
6

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z