Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITCall of Duty: WWII – W multi pojawią się panie żołnierki

Papkin wtorek, 2 maja 2017, 11:39 News

Wespół z Kompanią Braci wyruszy Kompania Sióstr.

Tydzień temu marketingowa machina Call of Duty: WWII ruszyła pełną parą, twórcy udostępnili pierwsze informacje i screeny, następnie (dzięki przeciekowi) dowiedzieliśmy się, że posiadacze PS4 znów będą uprzywilejowani. Chwilę później Activision zagrało w otware karty i zaprezentowało pierwszy zwiastun, redakcja Polygonu doniosła natomiast, iż po kilkunastu latach seria porzuci automatyczną regenerację zdrowia i (prawdopodobnie) postawi na bardziej klasyczne apteczki.

Kolejnych strzępków informacji dostarcza szef odpowiadającego za grę Sledgehammer Games. Zagadnięty przez fana Michael Condrey potwierdził, iż w multiplayerze będziemy mogli wcielić się również w postaci kobiece.

Odnośnie do kampanii: wiadomo, że główną postacią będzie szeregowiec Red Daniels, ale gra pozwoli nam pokierować także kilkoma innymi postaciami (w tym członkinią francuskiego ruchu oporu).

Nową odsłonę cyklu ogramy na PC, PS4 i XBO 3 listopada.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 4 maja 2017, 14:35   Trep
Gracze cieplutko przyjęli Battlefield 1, mający z prawdą historyczną tyle wspólnego co nic, ale kobiety we francuskim ruchu oporu?! oooo co to, to nie!przekłamywanie historii! haha
środa, 3 maja 2017, 12:17   Zalewany
@kamilulung Weź pod uwagę pryszczatych nerdów, którzy w każdej grze grają kobiecymi postaciami bo tylko to im zostało :D
środa, 3 maja 2017, 9:17   kamilulung
W takim razie dziewczyny będą ze mną wygrywały, bo nie potrafiłbym do nich strzelać, nawet w grze.
środa, 3 maja 2017, 1:52   Fulgrim7
Teraz w multi, a za parę lat w singlu.
wtorek, 2 maja 2017, 23:19   KejmilxD
@ares354 Ale taka gra, gdzie to kobieta była główną protagonistką podczas II wojny światowej już dawno powstała ;) Nazywa się Medal of Honor Underground 2 i wcielamy się w niej w członkinię francuskiego ruchu oporu, także pudło :) A co do dyskusji to granicą absurdu została przekroczona w grze Never Alone, gdzie podczas podróży w krainie Eskimosów spotykamy wśród Inuitów Murzyna, oj to było totalnie głupie :P
wtorek, 2 maja 2017, 21:04   EastClintwood
@Tommygun2
I to nie tylko parę misji ale ogólnie cała historia polskich czołgistów. Co prawda średnio poprowadzona ale była. Już tak nie narzekajcie bo jak na parę nacji które seria CoD dała radę "zauważyć" jest nieźle.
wtorek, 2 maja 2017, 20:11   Tommygun2
@ThunderGun były polskie misje w Call of Duty 3
wtorek, 2 maja 2017, 20:04   ThunderGun
Fajnie, że grze o II WŚ wreszcie zauważono istnienie innych państw niż Niemcy, Rosja, Japonia i USA. Może za 30 lat jakiś polak pojawi się na 10 sekund.
wtorek, 2 maja 2017, 18:54   Zalewany
Żądam dodania możliwości grania wszystkimi 128 płciami wy szowiniści podli!
wtorek, 2 maja 2017, 18:09   Deadwing
@ZiomekGit Kobiety służyły w wojsku jako kucharki, pielęgniarki, kierowcy wozów zaopatrzenia czy też w łączności. Pomijając partyzantów, tylko Związek Radziecki posiadał stricte bojowe regimenty złożone z kobiet, których rola była jednak czysto propagandowa. Ogólnie rzecz biorąc, kobietę w szeregach francuskiego ruchu oporu da się jeszcze usprawiedliwić, ale już kobieta-żołnierz walcząca w regularnej armii to taka sama bzdura, jak czarni żołnierze niemieccy w Battlefield 1.

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

…polega na zabraniu mnie do kasyna i czytaniu razem okultystycznych książek. To ty nie wiesz?! 

Komentarzy:
6

A i tak najwięcej emocji wywołał we mnie Saper.

Komentarzy:
2

Gamingowe laptopy mają to do siebie, że ich budowa jest dość przewidywalna. Oto bowiem mocnej karcie graficznej towarzyszy dobry procesor, całość zaś jest zamknięta w dość dużej, przewiewnej obudowie. Gigabyte Aero 15 OLED YD nieco się z tego schematu wyłamuje. A przy tym zachwyca ekranem.

Komentarzy:
7

Rodzice o tym nie wiedzą, ale do jednego z domów w mojej szkole magii przyjmuję osoby głupie, ale bogate. Win-win!

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z