Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]

Ze względu na problemy techniczne związane z logowaniem na cdaction.pl tymczasowo prosimy o logowanie przez forum, a następnie odświeżenie strony www.cdaction.pl, żeby zostać zalogowanym w serwisie.

Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKONKURSSniper Ghost Warrior 3: Posłuchaj muzyki z gry i wygraj... gramofon [ZAKOŃCZONY]

Ghost piątek, 21 kwietnia 2017, 16:44 Konkurs

Tak jest, gramofon. Dorzucimy do niego też dwie płyty winylowe ze ścieżką dźwiekową gry.

Muzykę do Sniper Ghost Warrior 3 skomponował Mikołaj Stroiński (Wiedźmin 3: Dziki Gon i dodatek Krew i wino, The Vanishing of Ethan Carter, Detached, Kursk), a nagrania przeprowadzono w Beautiful Noise Studios w Los Angeles, które odwiedził każdy zaproszony do współpracy artysta, aby osobiście wspomóc prace nad ścieżką dźwiękową. Poza powszechnie używanymi instrumentami, takimi jak perkusja, syntezator, gitara czy bas, twórcy wykorzystali też mniej konwencjonalne – mandolinę, bałałajkę oraz bandurę – by oddać klimat Gruzji, w której toczy się akcja nowego Snipera. Niektóre utwory są inspirowane folklorem i muzyką gruzińską, dodatkowo wzbogaconą popowymi klimatami. Głównym celem autorów muzyki było umożliwienie graczowi jak największego zatopienia się w świecie gry.

Pełną ścieżkę dźwiękową znajdziecie m.in. w serwisach Spotify, iTunes czy Deezer. Linki do obu płyt z soundtrackiem znajdziecie TUTAJ i TUTAJ.

Poniżej naprawdę niezła – i bardzo nietypowa, jak na grę – próbka talentu kompozytora i wykonawców.

Recenzji gry spodziewajcie się w CDA 06/2017. Możecie też wciąż składać zamówienia przedpremierowe na grę (149,90 zł za wersję na PC, 229,90 zł za konsolowe).

Przejdźmy teraz do konkursu, w którym wygrać można zestaw gramofon + oba albumy z soundtrackiem na płytach winylowych. Aby wziąć z nim udział, należy napisać (po polsku) tekst piosenki związanej z grą Sniper Ghost Warrior 3, który będzie się dało zaśpiewać na melodię utworu z filmiku zamieszczonego powyżej.

Piosenki w formie tekstowej lub linku do odpowiedniego dokumentu bądź multimediów (możesz nagrać swoją wersję piosenki, ale oceniać będziemy tylko tekst) proszę podawać w komentarzu. Na zgłoszenia będziemy czekać do piątku do północy (23:59 28 kwietnia). Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni po 3 maja. Będa oni potem mieli tydzień na dostarczenie nam swoich danych osobowych. Jeśli tego nie zrobią w podanym czasie, nagroda przejdzie na kolejną wytypowaną przez redakcję osobę. Osoby używające multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowane.

I jeszcze kilka fotek nagrody:


(Kliknij, by powiększyć)


(Kliknij, by powiększyć)


(Kliknij, by powiększyć)


(Kliknij, by powiększyć)

Laureat

Czytając Wasze propozycje musimy stwierdzić, że kilka osób ma niezłe pióro. Było nam dosyć ciężko z finałowej grupy wyłonić zwycięski tekst. Trochę żałujemy, że mamy tylko jedną nagrodę, a nie sześć. Ale mówi się trudno i w końcu zdecydowaliśmy, że najbardziej spodobała nam się praca użytkownika/użytkowniczki o ksywie:

Migiona

Proszę tą osobę o podesłanie na maila konkurscda@cdaction.pl wiadomości o temacie "Konkurs SGW3 - muzyka" i zawierającej ksywkę z forum, imię i nazwisko, adres korespondencyjny, numer telefonu kontaktowego. Maila należy wysłać z adresu jaki jest powiązany z kontem na naszym forum. 

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za uczestnictwo!

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 15 maja 2017, 23:46   azazellio
Sorry bardzo nie mam pojęcia kto to wybierał. Tekst wogole nie pasuje w rytmikę oryginału nie mówiąc nawet o brakujących linijkach. Adminie tego konkursu hańba ci, i tu nawet nie chodzi o mnie, bo czytałem prawie każdy tekst i naprawdę, to co wygralo znacznie odstaje poziomem. Ale w każdym bądź razie gratuluje.
sobota, 6 maja 2017, 12:58   mati101355
Dlaczego wprowadzacie w takim razie ludzi w błąd? Myślałem - ja oraz zapewne większość pozostałych - że nagród jest kilka. Napisaliście przecież wyżej, że "ZWYCIĘZCY" ;)
piątek, 28 kwietnia 2017, 23:58   Rbtvxz313
Wrzucam jeszcze raz, przepraszam
http:pastebin.pl/view/2885f0c2
piątek, 28 kwietnia 2017, 23:54   Migiona
https:docs.google.com/document/d/1T3pQdkcuoJ7BJLzJBBo6dHZ_0bhDnx6iFIyysdrvmSI/edit?usp=sharing :3
piątek, 28 kwietnia 2017, 23:53   Rbtvxz313
Fajny konkurs
https:docs.google.com/document/d/1maksd6GIccpzhJ3owZJUsz3Yczymi3R13weLnHhDAs0/edit
piątek, 28 kwietnia 2017, 23:34   RedCubeGT
Upociłem się jak głupi, co by ogarnąć ten kawałek, ale policzyłem sylaby co do jednej i wszystko powinno grać... Warto czytać jednak w rytm muzyki, bo starałem się jak mogłem, żeby wszystko pasowało.
http:pastebin.pl/view/36e3e749
piątek, 28 kwietnia 2017, 22:52   Niedoczekanie
Tekst ukazuje to, co snajper odczuwa podczas namierzania swojego celu. Mówi również o domysłach, czyli o tym, co czuje i czego nie jest w stanie odczuć jego przeciwnik przed śmiercią na gruzińskiej ziemi.
Całość została idealnie skomponowana pod rytm melodii, dlatego przy odpowiednim dostosowaniu rymów i przedłużeń można śmiało ją zaśpiewać. Polecam włączyć oryginalną piosenkę i podstawić pod nią moje dzieło.Miłego czytania! Pozdrawiam.
Link do pracy: https:scr.hu/8D5Per
piątek, 28 kwietnia 2017, 22:51   Puncol
https:drive.google.com/file/d/0BykvmmHOITj1Z0drckM5YUVPQWc/view
piątek, 28 kwietnia 2017, 22:34   efka
https:drive.google.com/open?id=10XRIoHCY80Tg3TuucZhfZOmjNaEjB8k5r7PaTAEnOkU
piątek, 28 kwietnia 2017, 22:27   shimadamada
https:docs.google.com/document/d/1QaoZWoQ1oSMQ9dJu5vO6hx06t5Bk6-14UjWR4pJBN7A/edit?usp=sharing

O autorze

Tomasz
Tomasz "Ghost" Matusik
Redaktor CD-Action, główny admin Forum Actionum, redakcyjny admin, redaktor DVD, wymyślacz przecieków
Life is brutal, a admin bardziej - to wymyślone przeze mnie lata temu powiedzonko dobrze oddaje mój charakterek. Z jednej strony staram się pomagać, ale z drugiej lepiej mi na odcisk nie wejść. :)

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Nareszcie (pod)stołeczny festiwal popkultury stał się godny swojej nazwy. Połączone imprezy Warsaw Comic Con, Good Game Expo i Warsaw Book Show wprost pękały od atrakcji dla fanów gier, seriali i komiksów.

Komentarzy:
4

Dekadę Marvel Cinematic Universe uczczono imprezą, na którą zaproszono niemal wszystkich liczących się biesiadników. Recenzję ich pląsów mógłbym zamknąć w trzech znakach tekstu: „meh”.

Komentarzy:
52

99% banowanych użytkowników PUBG-a to Chińczycy. Fortnite też będzie musiał zmierzyć się z plagą oszustw, ale zdecydowanie ma o co walczyć.

Komentarzy:
2

Dobre pytanie, wszak nie widzieliśmy się od dwóch lat z okładem! Tymczasem – wbrew obiegowej opinii – u Far Cry’a wydarzyło się w tym czasie sporo.

Komentarzy:
28

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z