Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITCyberpunk 2077 ma (być może) problemy, Gwint (chyba) zmierza na iOS-y i Androida

Papkin środa, 19 kwietnia 2017, 15:02 Plotka
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Zaznaczmy jednak, że są to informacje (jeszcze?) niepotwierdzone.

Oferty pracy, jakie regularnie zamieszcza warszawskie studio, bywają kopalnią informacji na temat nadchodzących projektów. W lipcu ubiegłego roku poszukiwano, na ten przykład, programisty, który podjąłby się "stworzenia architektury kodu odpowiedzialnego za wehikuły i fizykę jeżdżenia/latania tymi wehikułami", co może oznaczać, iż w Cyberpunku 2077 pojawią się właśnie takie rozwiązania.

Tym razem na stronie studia zespół odpowiedzialny za Gwinta poszukuje programisty gameplayu. Ów powinien legitymować się obeznaniem z Unity, C++ i C#, płynną znajomością angielskiego oraz – co nas najbardziej interesuje – "wiedzą na temat tworzenia gier multiplayer" i "zrozumieniem procesu produkcji tytułów mobilnych oraz zdolnością operowania na systemach iOS, Android i Windows Phone 8". Oczywiście nie jest to potwierdzenie, iż karcianka Redów zmierza na mniejsze platformy (być może mowa o jakimś niezapowiedzianym jeszcze projekcie), ale szanse wydają się całkiem spore.

Jeden z użytkowników Neogafa zauważył też, że na krótko po premierze Krwi i wina zmienił się reżyser Cyberpunka 2077. Ów użytkownik, powołując się na dostępne sobie źródła (sam jednak podkreśla, by traktować jego informacje jako niepotwierdzone), twierdzi, iż prace, jakie podjęto przed zmianą reżysera (czyli przed rokiem 2016), zostały ostatecznie wyrzucone do kosza.

O komentarz poprosiliśmy przedstawicieli CD Projekt Red. Studio nie zdecydowało się odnieść do sprawy, gdyż "z zasady nie komentuje plotek".

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 24 kwietnia 2017, 13:28   Randgris
"powinien legitymować się obeznaniem z Unity, C++ i C, płynną znajomością angielskiego oraz – co nas najbardziej interesuje – "wiedzą na temat tworzenia gier multiplayer" i "zrozumieniem procesu produkcji tytułów mobilnych oraz zdolnością operowania na systemach iOS, Android i Windows Phone 8""
Jako osoba bezrobotna po przeczytaniu tego mam ochotę się zabić... serio
czwartek, 20 kwietnia 2017, 20:49   tupolew519
czekam z niecierpliwością.
czwartek, 20 kwietnia 2017, 16:03   Pilav
Jeszcze dodam, że nie pracuję w branży gastronomicznej. RadoxX nic o mnie nie wie, jedynie próbował mnie sprowokować tym McDonaldem.
czwartek, 20 kwietnia 2017, 15:45   Pilav
@Xellar
Nie stawiam przecinków zamiast kropek, z tym zarzutem się nie zgadzam. Zdanie o samokrytyce jest w oczywisty sposób błędne. Miało brzmieć inaczej, ale niestety źle je zedytowałem. Najpierw napisałem "więcej samokrytyki", a potem chciałem zmienić na "doceniaj krytykę", lecz zapomniałem usunąć "samo". Czy to hipokryzja, że wytykam błędy innym choć sam nie jestem bezbłędny? Moim zdaniem nie. Wszyscy popełniamy błędy, a wzajemne ich wskazywanie ma nas doskonalić, uczyć.
czwartek, 20 kwietnia 2017, 15:42   Pilav
@Xellar
Każdemu zdarza się robić błędy, mnie również, zwłaszcza jeżeli piszę szybko. Nie mam problemu z tym, że mi wytykają błędy, a jeżeli błąd jest poważny to nawet oczekuję, że mnie ktoś poprawi. Wbrew twoim twierdzeniom wytknąłem RadoxXowi tylko jeden lapsus, bo akurat ten jeden stwarzał okazję do zażartowania. Tak, był to żart z czyjejś głupiej wypowiedzi, chodziło o to żeby się pośmiać, a efekt jest odwrotny, wszyscy śmiertelnie poważni, jeden oskarża mnie o ból dupy, drugi wyzywa od purystów jęz.
czwartek, 20 kwietnia 2017, 9:22   JohnyGuliano
@geek > Teraz czekamy na twoje zwierzenia, bo sądząc po twoim komentarzu masz od cholery problemów z własną samooceną oraz tożsamością narodową. Może wyjedź do Irlandii jak tak bardzo nie lubisz tego kraju ? Najlepiej od razu jak mama da ci kieszonkowe ...
czwartek, 20 kwietnia 2017, 8:40   geek
ah te polaczki, zawsze można sobie tu przyjść i się pośmiać z człowieczków którym w życiu nie wyszło i starają się pocisnąć innym żeby podnieść swoją samoocene "Co za ludzie co za naród"
środa, 19 kwietnia 2017, 22:30   freakman102
"Pilav, jak sprzedajesz ludziom hamburgery w McDonaldzie to też jesteś taki pyskaty? " A skąd wiesz gdzie on pracuje? Jakieś zwierzenia na PW ci robił? A nawet jeśli pracuje w McD to guzik ci do tego i tak tam również ma prawo niekulturalnego klienta zripostować w sposób który takich narwańców najbardziej zaboli czyli kulturalnie i grzecznie. A to że wypowiedział sie o analfabetyzmie popieram w 100% bo co raz więcej gówniarzy z "wyższych sfer" piszę jak typowe gamonie a maja sie za pępek świata.
środa, 19 kwietnia 2017, 22:19   Xellar
@Pilav,
Sorry, nie wytrzymyałem. Wytykasz komuś lapsusy językowe, a przyjrzyj się sobie samemu, czy aby sam nie popełniasz błędów językowo-logicznych. Przecinki zamiast kropek, brak przecinków tam, gdzie powinny być, używanie słów w nieodpowiednim kontekście. Purysta językowy się znalazł! Tym docenianiem "samokrytyki" to do**bałeś równo, pyszałku.
środa, 19 kwietnia 2017, 22:12   Pilav
@Tennessee, smucą ci co to przewidują klęskę Cyberpunka. I nie jest tak, że bronię tej gry, bo ja po prostu nic o niej nie wiem i tylko dziwi mnie że innym tak łatwo wyrokować bez praktycznie żadnych informacji o grze. Jeżeli przepowiednia RadoxXa się sprawdzi to wtedy będzie on pisał tu w komentarzach "a nie mówiłem", "wiedziałem od początku", "to było do przewidzenia" itp. Jeżeli przepowiednia się nie sprawdzi to RadoxX po prostu przemilczy sukces Cyberpunka. Tak to jest z tymi internetowymi prorokami.

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Cyberpunk 2077: O ekranach ładowania i latających samochodach

News
czwartek, 21 czerwca 2018

cyberpunk-2077-o-ekranach-ladowania-i-latajacych-samochodach Twórcy dzielą się kolejnymi szczegółami na temat gry.

Komentarzy:
9

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Topowe gamingowe słuchawki firmy znanej z high-endowego sprzętu grającego, co z jednej strony przekłada się na cenę, z drugiej – na jakość.

Komentarzy:
15

Na pierwszy rzut oka to FPS.

Komentarzy:
23

Choć w maju fetował dziesięciolecie, Dontnod to studio wciąż nieokrzepłe, nadal poszukujące zarówno artystycznej tożsamości, jak i właściwego modelu biznesowego.

Komentarzy:
0

Nim świat ujrzał połyskliwą pierś Roberta Pattinsona, o wampirach pisali Goethe, Dumas i Voltaire, a sam wampiryzm przypisywano władcom Węgier i Rumunii. Również poza kartami powieści czy filmowymi klatkami ofiarami domniemanych krwiopijców padły setki tysięcy ludzi.

Komentarzy:
6

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z