Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]

Ze względu na problemy techniczne związane z logowaniem na cdaction.pl tymczasowo prosimy o logowanie przez forum, a następnie odświeżenie strony www.cdaction.pl, żeby zostać zalogowanym w serwisie.

Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKONKURSSniper Ghost Warrior 3: Wygraj egzemplarz gry [ZAKOŃCZONY]

Ghost piątek, 14 kwietnia 2017, 15:23 Konkurs
Sniper Ghost Warrior 3
Sniper Ghost Warrior 3

Z okazji zbliżającej się premiery gry Sniper Ghost Warrior 3 dajemy wam szansę wygrania egzemplarza tej produkcji. Mamy po jednej sztuce na każdą z platform: PC, PS4 i Xbox One. I są to wersje nie byle jakie, bo zawierają przepustkę sezonową. 

Aby wziąć udział w konkursie, należy w komentarzu pod tym newsem udzielić odpowiedzi na pytanie:

Jakie umiejętności i cechy oprócz celnego oka powinien mieć snajper, aby zostać mistrzem w swoim fachu – i dlaczego akurat takie?

Odpowiedzi wpisujcie w formie pojedynczego komentarza. W komentarzu podaj również, która wersja gry (PC, PS4, XBO) Cię interesuje w przypadku zwycięstwa. Na zgłoszenia czekamy do piątku 21 kwietnia, do godziny 23:59. Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 2-3 dni roboczych od zakończenia konkursu. Będa oni potem mieli tydzień na dostarczenie nam swoich danych osobowych. Jeśli tego nie zrobią w podanym czasie, nagroda przejdzie na kolejną wytypowaną przez redakcję osobę. Osoby używające multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowane.

Nagrody zostaną wysłane po premierze gry, która odbędzie się 25 kwietnia.

Sniper Ghost Warrior 3 to historia braterstwa, wiary i zdrady osadzona w najlepiej dotychczas zaprojektowanej grze snajperskiej. Wciel się w rolę amerykańskiego snajpera Jonathana Northa, który dostaje się za linię wroga w Gruzji, nieopodal rosyjskiej granicy. Odkryj ogromny, w pełni otwarty świat z dynamicznymi warunkami atmosferycznymi, porami dnia i nocy, które mają realny wpływ na rozgrywkę i podejmowane decyzje.

Laureaci

Zgłoszeń było bardzo dużo, sporo czasu zajęło nam czytanie wszystkich i stopniowa selekcja. Ostatniecznie zdecydowaliśmy, że nagrody otrzymają:

1. Wersja PS4 - aryahri

2. Wersja XONE - research1

3. Wersja PC - JimmyPL

Laureatów proszę o podesłanie na adres konkurscda@cdaction.pl następujących danych: ksywka z forum, imię i nazwisko, adres korespondencyjny, numer telefonu. Maila proszę napisać z adresu jaki macie powiązany z kontem na naszym forum i zatytułować "Konkurs - Sniper Ghost Warrior 3 ".

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: konkurs, FPS, CI Games,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 27 kwietnia 2017, 10:12   LimaksokiM
Ehh widzę, że wygrały realistyczne" suchary a myślałem, ze mój opis jednookiego snajpera z dalekowzrocznością, przerostem pęcherza i jelita grubego, oraz artretyzmem stawu łokciowego Was przekona ;)
czwartek, 27 kwietnia 2017, 1:00   Sveniu
Oczywiście urwane wyrazy to "stanowisko" i "treningu". Gratulacje dla zwycięzców.
czwartek, 27 kwietnia 2017, 0:59   Sveniu
JimmyPL
(PC) Snajper musi być silny psychicznie i fizycznie, zaradny, cierpliwy - to podstawa wyczekać w jednym miejscu wiele godzin. Musi mieć dobrą kondycję, ponieważ czasami podczas obrotu lub samej akcji musi przebyć wiele kilometrów. Liczy się też zdolność obserwacji. To najważniejsza cecha. Trzeba cierpliwie
śledzić otoczenie i liczyć, że uda się wypatrzyć cel, zanim się coś stanie. Snajper musi być też inteligentny i musi szybko umieć podjąć dobrą decyzję. Jednak by zostać mistrzem trzeba ciągłego t
czwartek, 27 kwietnia 2017, 0:53   Sveniu
aryahri
Prawdziwego snajpera winna cechować kreatywność, umiejętność odnalezienia się w każdej możliwej sytuacji, niemały intelekt, czy zdolność do ciągłego uczenia się, przystosowywania. Takiej osobie niejednokrotnie przychodzi dokonywać poważnych wyborów, toteż umiejętność oceny otoczenia, w którym znajduje się cel czy droga ucieczki jest niezbędna. Oczywiście sokoli wzrok, pewne ręce, fizyczna wytrzymałość (czy inaczej stalowa rzyć) też plasują się wysoko na liście ewentualnego aplikanta na takie stano
czwartek, 27 kwietnia 2017, 0:51   Sveniu
research1
Snajper to osoba przede wszystkim opanowana, o dużej wytrzymałości psychicznej i spokoju wewnętrznym, to człowiek który potrafi wstrzymać oddech aby wykazać się jak najlepszą precyzją, celnością i skutecznością. To musi być człowiek o twardym i silnym charakterze, który potrafi działać w różnych okolicznościach i warunkach. Równie odpowiedzialny jak i saper, też się nie może mylić, bo odstrzał musi być skuteczny za pierwszym razem! Xbox One
środa, 26 kwietnia 2017, 11:24   Ghost
Robertsup - dni robocze w redakcji to poniedziałek-piątek, więc nie gorączkuj się tak.
środa, 26 kwietnia 2017, 6:50   xeinap
@Robertsup
Widzę, że prowadzenie tego dialogu do niczego nie doprowadzi, więc kończę tę dyskusję.
wtorek, 25 kwietnia 2017, 22:26   Robertsup
@xeinapcos kiepsko u ciebie z matematyka zgloszenia konkursowe do " 21 kwietnia, do godziny
23:59"+3 dni daje 24 23.59 a dzisiaj jak byk 25 wiec mija czwarty dzien, wiesz sa zawody w ktorych pracuje sie 7 dni w tygodniu a skoro nowe newsy pisza to powinni terminów dotrzymywac
wtorek, 25 kwietnia 2017, 18:10   xeinap
@Robertsup
Czytaj ze zrozumieniem: "Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 2-3 dni roboczych od zakończenia konkursu." . Dzisiaj mija dopiero 2 dzień :) Poza tym został tylko tydzień do nowego numeru magazynu, więc dajmy im trochę czasu.....
wtorek, 25 kwietnia 2017, 17:03   Robertsup
a wyniki to gdzie? dzisiaj miala byc wysylka a tv nawet losowania brak?

O autorze

Tomasz
Tomasz "Ghost" Matusik
Redaktor CD-Action, główny admin Forum Actionum, redakcyjny admin, redaktor DVD, wymyślacz przecieków
Life is brutal, a admin bardziej - to wymyślone przeze mnie lata temu powiedzonko dobrze oddaje mój charakterek. Z jednej strony staram się pomagać, ale z drugiej lepiej mi na odcisk nie wejść. :)

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Nareszcie (pod)stołeczny festiwal popkultury stał się godny swojej nazwy. Połączone imprezy Warsaw Comic Con, Good Game Expo i Warsaw Book Show wprost pękały od atrakcji dla fanów gier, seriali i komiksów.

Komentarzy:
4

Dekadę Marvel Cinematic Universe uczczono imprezą, na którą zaproszono niemal wszystkich liczących się biesiadników. Recenzję ich pląsów mógłbym zamknąć w trzech znakach tekstu: „meh”.

Komentarzy:
52

99% banowanych użytkowników PUBG-a to Chińczycy. Fortnite też będzie musiał zmierzyć się z plagą oszustw, ale zdecydowanie ma o co walczyć.

Komentarzy:
2

Dobre pytanie, wszak nie widzieliśmy się od dwóch lat z okładem! Tymczasem – wbrew obiegowej opinii – u Far Cry’a wydarzyło się w tym czasie sporo.

Komentarzy:
28

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z