Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITNowe Knights of the Old Republic jednak się nie wydarzy?

Papkin środa, 12 kwietnia 2017, 10:09 Plotka

Chyba ucieszyliśmy się przedwcześnie.

Raptem pięć dni temu nasz wicenaczelny donosił (powołując się na Liama Robertsona, czyli człowieka, który "wyciekł" istnienie odświeżonej trylogii Batman: Arkham czy dzielił się z nami plotkami odnośnie do mocy Nintendo Switcha), że w produkcji znajduje się nowe Knights of the Old Republic. Robertson twierdził, iż informację potwierdziły trzy różne źródła z samego BioWare'u i że produkcją miało się zajmować studio umiejscowione w Austin (odpowiedzialne za sieciowe The Old Republic). Nie mieliśmy jednak pewności, czy chodzi o reboota, czy uczciwy sequel/prequel.

Informatorzy Kotaku ("ludzie zaznajomieni z tym, co dzieje się w studiu") wskazują jednak, iż w tej akurat plotce nie było ziarna prawdy. Owszem, ponoć BioWare Austin tworzyło prototyp nowego KotOR-a, ale nie otrzymało od wydawcy zielonego światła na rozpoczęcie prac. Większość zatrudnionych w studiu osób pomaga przy produkcji zupełnie nowej marki, którą zawiaduje BioWare Edmonton i która zostanie oficjalnie ogłoszona podczas tegorocznego E3.

Do pogłosek odniósł się sam Robertson, który twierdzi, iż mógł "źle zrozumieć" niektóre informacje podczas rozmowy na Skypie i w efekcie podać niewłaściwą informację.

Pozwólcie mi sprostować, nie sądzę, by Knights of the Old Republic znajdowało się obecnie w produkcji... Myślę, że mogło wyewoluować w coś innego albo projekt mógł zakończyć się fiaskiem. Wciąż wierzę, że Austin robi coś związanego ze Star Wars, ale nie jestem tego pewien.

Electronic Arts odmówiło komentarza w tej sprawie.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 13 kwietnia 2017, 18:11   spongerbob
W dwójce kanonicznie gra się kobietą, która później w książce została nazwana Meetra Surik.
czwartek, 13 kwietnia 2017, 14:03   Andriu
Mogło by to wyglądać tak ze zamiata wyboru klasy , pułci bohatera wybieralibyśmy ściereczkę , kampanie która byśmy rozgrywali była by więc kampania w 1 Kampania Revana , Mrocznego Adepata i Szturmowca czy coś takiego w dwójcie następnych częścią podobnie .
czwartek, 13 kwietnia 2017, 13:58   Andriu
A Szkoda bo KOTRy są fabularnie historią niedokończoną . Restart historii z zachorowaniem pewnych elementów oryginalnego duetu powinien powstać należał by miedzy innym zachować kanoniczne zakończenia 1 i 2. Kanoniczne elementy dla kotora to: Raven jest Facetem przechodzi na Jasna stronę mocy W dwójce kanonicznym bohaterem jest kobieta też na jasnej stronie mocy plus klik innych elementów . Osobiście widział bym ta historie rozpisaną na 6 części .
czwartek, 13 kwietnia 2017, 12:43   McGrave
Kotaku raczej tak jak zwykle nic nie wie, ale nie trudno dojść do wniosków że szanse na KotOR-a są małe, a w plotkach jeśli będzie prawda to możliwe, że tylko w postaci ziarenka (np. że był jakiś prototyp, lub bazowy koncept można się domyślić, tak samo można się domyślać, że będą chcieli jeszcze markę Star Wars wykorzystać itd.). Nie ma sensu zwracać na to swoją uwagę - ci ludzie będą spekulować a jak przypadkiem zgadną to będą wszem ogłaszać "WIEDZIAŁEM ŻE TAK JEST" albo "WIEDZIAŁEM ŻE TAK NIE JEST"
środa, 12 kwietnia 2017, 22:15   Gavriel6
sigh, dokąd ta branża zmierza, że ludzie cieszą się, że nie będzie kolejnej części cyklu ? Żeby nie było, też jestem zdania, że Bioware, a w szczególności EA, powinno zostawić tę markę w świętym spokoju, bo absolutnie nie wierzę, że byli by w stanie sprostać wyzwaniu i stworzyć kolejną część, która byłaby tak dobra, jak poprzednie dwie (chociaż ja nadal wolę jedynkę od dwójki).
środa, 12 kwietnia 2017, 20:07   DETHKARZ
szkoda...
środa, 12 kwietnia 2017, 15:45   TES
@TheSinser https:i.imgur.com/EjJopdb.jpg
środa, 12 kwietnia 2017, 15:34   Pecetowiec
:(
środa, 12 kwietnia 2017, 15:23   IronMan271
Może to i lepiej żeby nie zabierali się za kolejną cześć z DLC i innymi wynalazkami. Wydaje mi się że boją się troche ruszać tak wielką markę, mimo wszystko pograłbym w kolejnego Kotora "przynajmniej" tak dobrego ja 2. poprzednie ;-)
środa, 12 kwietnia 2017, 13:06   TheSinser
2k17, a ten potworek jakim był Kotor nadal jest forsowany na bycie jakims uber hiper tytułem, ehh...

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
19

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z