Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Full Throttle Remastered: Znamy cenę i datę premiery

Papkin wtorek, 14 marca 2017, 18:27 News

Ben nadjedzie już niebawem (i to na całkiem współczesnym motorze!).

Od grudnia, kiedy to Double Fine opublikowało zwiastun odświeżonego point'n'clicka, o Full Throttle Remastered było w zasadzie cicho. Tym bardziej cieszy, że developerzy podali dziś do wiadomości, iż na jego ponowne nadejście poczekamy nieco ponad miesiąc, gra zadebiutuje bowiem 18 kwietnia. I to równocześnie na wszystkich platformach (PC, PS4, PS Vita). Optymizmem napawa również jej cena – 14,99 $.

Czego się spodziewać? Uwspółcześnionej grafiki, zremasterowanego dźwięku oraz (rzecz jasna) możliwości swobodnego przełączania się pomiędzy oryginałem a wersją odświeżoną. Poza tym możemy liczyć na interfejs (zaadaptowany również pod potrzeby konsol) oraz komentarz reżyserski Tima Schafera.

Nie jest to pierwszy remaster gry z katalogu LucasArts. Jeszcze pod egidą Lucasa odkurzono Monkey Island (zarówno pierwsze, jak i drugie), później zaś Double Fine podjęło się odpicowania Grim Fandango oraz Day of the Tentacle.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 15 marca 2017, 6:55   Grim
@Gavriel6, na GOG w przedsprzedaży jest za prawie 52zł.
wtorek, 14 marca 2017, 22:16   Dj Ogi
@Gavriel6 - Grałem, ponad 20 lat temu... Wystarczyło zaciąć się na jakiejś zagadce i mogło to trwać nawet tygodniami. Z tego co pamiętam było parę absurdalnych, jak to w przygodówkach od Lucas Arts. Przypominam, że nie było internetu i raptem ze dwa poważniejsze magazyny poświęcone grom (era przed CDA) ale nie wiem czy były tam solucje do Full Throttle - raczej nie. Trudno więc dziś jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie o długość gry. Sama historia chyba jednak do najdłuższych nie należała. Inne czasy...
wtorek, 14 marca 2017, 20:25   kiogu1
Gavriel Na youtube są gameplaye. Możesz sprawdzić. :)
wtorek, 14 marca 2017, 20:09   Gavriel6
hm, 15 dolców, czyli będzie pewnie po 19 "ojro". Pamięta ktoś, kto w to grał, jak długa jest ta gra?
wtorek, 14 marca 2017, 20:04   kiogu1
Nowa postać do hots-a nadchodzi......
wtorek, 14 marca 2017, 19:06   Dj Ogi
Biorę w ciemno, uwielbiałem tę grę :D

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z