Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Grid: Autosport zmierza na iOS-a

Bastian wtorek, 7 marca 2017, 18:44 News

Nieoczekiwanie Codemasters ogłosiło, że najnowszy Grid pojawi się na urządzeniach z nadgryzionym jabłkiem. I to ze wszystkimi DLC.

Portem na iOS-a zajmuje się Feral Interactive, twórcy choćby Rome: Total War na iPada, a także wielu innych portów „dużych” gier na OS X i Linuksa – o jakość możemy więc być spokojni. Wersja na iOS-a to pewnego rodzaju GOTY w wydaniu mobilnym: dostaniemy pełnoprawną grę oraz wszystkie DLC-ki, jakie ukazały się do tej pory.

Codies na swoim blogu oczywiście zapewniają, że sterowanie i interfejs zostaną dobrze „przetłumaczone” na dotykowe urządzenia, a także obiecują wsparcie dla gamepadów MFi, czyli tych zaprojektowanych z myślą o grach mobilnych.

Screenów, zwiastuna czy choćby nawet przybliżonej daty wydania na razie brak.

Ostatni Grid ukazał się w 2014 roku, a już nieco ponad 3 lata po jego premierze będziemy mogli śmigać po wirtualnych torach na smartfonach i tabletach Apple'a. A jeszcze pamiętam prezentację Autosportu na CD-Action Expo...

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Codemasters, wyścigowa, Codemasters,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 8 marca 2017, 14:43   cali
Poczekam na wersję na Androida
środa, 8 marca 2017, 8:54   k4cz0r
A to ciekawostka. Bardzo chętnie obadam. Jednak dziwię sie, że najbardziej symulacyjny GRID, a nie np. RD: GRID czy GRID 2, które jednak byłyby łatwiejsze do opanowania na ekranach dotykowych.
wtorek, 7 marca 2017, 21:58   GGrzebyk
O cholera ale niespodzianka :D Iphone czeka :D
wtorek, 7 marca 2017, 20:21   Pucius
Ciekawe czy 5s i 6 będą wspierane.
wtorek, 7 marca 2017, 20:18   stach122
Eh, oprócz Dirta 4 czekam także właśnie na kolejną cześć GRIDa i żeby był bliżej Autosportu niż dwójki.

O autorze

Bastian

Podobne newsy

Aktualizacja PlayStation Store (17-23 września). Anomaly 2, Flockers...

News
czwartek, 18 września 2014

aktualizacja-playstation-store-17-23-wrzesnia-anomaly-2-flockers Najnowsza aktualizacja zawartości europejskiego cyfrowego sklepu PlayStation Store powinna zadowolić szczególnie posiadaczy PS4. Dostali oni bowiem swoją wersję Anomaly 2 oraz Flockers – nową grę od studia Team 17.

Komentarzy:
1

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
1

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z