Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITAugmented Reality Girls Trinary: Polka jedną z głównych bohaterek japońskiej gry mobilnej [WIDEO]

Cross wtorek, 7 marca 2017, 14:01 News

Gabriela Lotaryńska, czternastoletnia córka oficera Wojska Polskiego wygląda w stylu anime tak, jak moglibyście się tego spodziewać.

Augmented Reality Girls Trinary to wspólny projekt Toei Animation i Koei Tecmo. Ta pierwsza firma zajmuje się produkcją anime, zaś ta druga smartfonowej gry o tej samej nazwie. Oba twory opowiedzą tę samą historię (napisaną przez Akirę Tsuchiyę od Ar Tonelico) i piątce dziewcząt walczących z tajemniczym zjawiskiem dręczącym Tokio, czyli Fenomenem doprowadzającym zwykłych ludzi do szaleństwa. Pierwsze cztery bohaterki to rodowite Japonki, ale ta piąta...

...to czternastoletnia Gabriela Lotaryńska, urodzona w Polsce fanka broni palnej, której ojciec jest oficerem wojskowym. Najmłodsza w całym oddziale, ma obsesję na punkcie udowadania własnej wartości poprzez rywalizację. Koleżanki wołają na nią "Gab" bądź "Gabi". AR Girls Trinary będzie wymagało od gracza nawiązania z Gabrielą "bliskiej więzi" w ramach rozgrywki opartej głównie na dialogach. Cóż, miło wiedzieć, że eksport krajowy rośnie. Co prawda wątpliwe, by gra doczekała się lokalizacji (ci, którym to nie przeszkadza, mogą zarejestrować się do zabawy TUTAJ), ale znalezienie animowanych odcinków z Gabrysią w zrozumiałym języku raczej nie będzie problemem.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 11 marca 2017, 19:18   mishiu
@Eglab - a ty dlaczego jesteś takim idiotą. Myśl choć trochę nad tym co piszesz.
sobota, 11 marca 2017, 19:16   mishiu
@Robertsup i arturdzie - jak się nie znacie to nie komentujcie. Nie macie bladego pojęcia o Japonii i anime.
sobota, 11 marca 2017, 19:12   mishiu
Co to za żenada? Nawet jej zdjęcia nigdzie nie ma.
środa, 8 marca 2017, 9:58   Winograd
Rzeczywiście, Gabrysia jak żywa :p
wtorek, 7 marca 2017, 22:21   GolemDorfl
@Eglab Eeeh, to jeszcze nic. Pooglądaj sobie graficzki na kartach z japońskiej karcianki Barbarsossa. Skoro bulwersujesz się na widok 13-latki z gnatem, to na widok 15-latki z biustem 30-latki w samych majtkach i górze od munduru Wermachtu ujeżdżającej nabój artyleryjski dostaniesz chyba zgagi albo i zawału ;))) Na szczęście dla pursytów jest również wersja ze zdjęciami historycznymi. A co do Japonii to z tego co wiem to chyba uwielbiają Chopina.
wtorek, 7 marca 2017, 21:06   zybex86
macie babola "... ma obsesję na punkcie udowadania" :)
wtorek, 7 marca 2017, 17:28   arturdzie
@mario972 No i?
wtorek, 7 marca 2017, 17:16   makkoj
zapomniałem jeszcze o ślubie w wieku 12-13 lat
wtorek, 7 marca 2017, 17:13   mario972
@arturdzie w filmówkach Code Geass masz Narodowy ;)
wtorek, 7 marca 2017, 17:11   makkoj
u Japończyków chyba ciągle jak w średniowieczu lub przynajmniej 19w czyli prosto z kołyski do roboty w polu, a wiek 30-40 lat to już sędziwa starość, tak sobie żartuję żeby nie było że jadem pluję

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
23

40 lat temu frachtowiec kosmiczny USCSS Nostromo otrzymał sygnał pochodzący z księżyca o oznaczeniu kodowym LV-426. Komputer pokładowy, nazywany Matką, wybudził załogę, która zdecydowała się sprawdzić sygnał...

Komentarzy:
6

Zmarł ponad pół wieku temu. Był żołnierzem i dezerterem, głosem pokolenia i ucieleśnieniem rebelii. Duszą Night City. Zapłacił za to słuszną cenę.

Komentarzy:
9

Zarząd CD Projektu miał przez chwilę aż dwadzieścia dwa miliardy powodów do radości.

Komentarzy:
11

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z