Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Hellblade: Senua´s Sacrifice będzie mocno zakorzenione w mitologii nordyckiej [WIDEO]

DavyStrange sobota, 4 marca 2017, 12:16 News

Twórcy opowiadają o swoich wnikliwych badaniach na prawie dziesięciominutowym filmie z fragmentami rozgrywki. Sama gra weszła zaś w fazę alpha.

26. już odcinek pamiętnika twórców skupia się na kreowaniu świata, w którym wierzenia wikingów zderzają się z psychotycznymi urojeniami celtyckiej wojowniczki Senui.

Gra weszła już w fazę alpha, co oznacza, że da się ją przejść od początku do końca i zaimplementowano wszystkie niezbędne mechanizmy rozgrywki, które trzeba jednak jeszcze doszlifować. Premiera zaplanowana jest na ten rok (na PC i PS4).

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 5 marca 2017, 13:23   Tomczykolacz
Fajna gra ale nie podoba mi się kamera, za blisko jest postaci. A mówiąc o mitologiach to ja chciałbym grę w mitologi egipskiej lub sumeryjskiej.
sobota, 4 marca 2017, 19:02   HeklusDwa
To fajnie, jeśli system walki będzie równie dobry jak w dmc albo castlevanii to biorę!
sobota, 4 marca 2017, 17:11   Rickerto
Kocham ich, świetna ekipa, pomysłowa w rozwiązaniach technologicznych, ciepła atmosfera. No i Melina Juergens, dobry duszek zespołu. Hellblade - day 1 must have.
sobota, 4 marca 2017, 14:16   _SetH_
Od dłuższego czasu mocno kibicuję tej grze. Mam tylko nadzieję, że będzie miała solidny system walki i nie będzie kolejnym zachodnim samograjem z cyklu "press 'a' to awesome win".
sobota, 4 marca 2017, 13:39   KokodavePL
@HeklusDwa To będzie slasher :)
sobota, 4 marca 2017, 13:23   Gumiaczek
Znowu mitologia nordycka. Chciałbym więcej gier w mitologii słowiańskiej. Która jest równie ciekawa ale niestety mało popularna. Tyle ciekawych scenariuszy można by było stworzyć, ale ci do znudzenia w koło mitologia nordycka..
sobota, 4 marca 2017, 12:40   HeklusDwa
Pierwszy raz to widzę i mnie interesuje. To będzie gra akcji czy jakaś przygodowa?

O autorze

DavyStrange

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z