Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Regalia: Of Men and Monarchs z datą premiery i nowym zwiastunem [WIDEO]

Papkin poniedziałek, 27 lutego 2017, 16:28 News

Polskie jRPG jest niemal gotowe, by nas rozbawić.

Parodystyczny tytuł zdążył rozkochać w sobie Kickstartera i znaleźć światowego wydawcę (też zresztą z kraju Piastów). No i zebrać słowa uznania ze strony CD-Action. W numerze 12/2016 pisaliśmy o grze tak:

Gówniarze z Pixelated Milk mają w sobie wielką miłość do gatunku i wielką znajomość jego prawideł. A że takich gier na pecety wydaje się jak na lekarstwo - w zasadzie nie mają z kim przegrać.

Taktyczny rolplej zadebiutuje (wyłącznie na pecetach) 27 kwietnia. Gra opowie rozpisaną na ok. 30 godzin historię księcia, który w niespodziewanych okolicznościach przejmuje władzę nad włościami będącymi na skraju ruiny. Poza turowymi walkami i craftingiem tytuł pozwoli nam na prowadzenie dyplomacji oraz strategiczne zarządzanie państwem.  

Najnowszy zwiastun prezentujemy poniżej.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 28 lutego 2017, 10:43   Tesu
@GGrzebyk
Jedno drugiemu nie przeszkadza, tym bardziej ze jRPG to nazwa gatunku, a nie kraju pochodzenia gry. Polacy grajacy w Polsce w futbol amerykanski nie graja nagle w futbol polski, prawda?
poniedziałek, 27 lutego 2017, 22:27   Poganin
Chętnie obadam. Wygląda ciekawie.
poniedziałek, 27 lutego 2017, 19:12   JohnyGuliano
@GGrzebyk > Czyli pl-rpg :P
poniedziałek, 27 lutego 2017, 18:53   GGrzebyk
polski j-rpg? what?

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

O grach będących interaktywnymi komiksami słyszymy już od dawna, do tej pory rzadko jednak traktowano ten pomysł tak dosłownie, jak w produkcji Atomic Wolf.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
1

Kilka dni temu wybrałam się do Londynu na zamknięty pokaz Ori and the Will of the Wisps. Nie mogłam się już doczekać, aż będę Wam mogła zdradzić, czym sequel różni się od Ori and the Blind Forest, ale w końcu mi wolno!

Komentarzy:
3

Na liście na ten tydzień miałam łącznie aż sześć gier. Ostatecznie wybrałam tylko te, które ukończyłam – tym razem prezentuję zestaw tylko dla pecetowców.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z