Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Redeemer: God of War w konwencji Hotline Miami [WIDEO]

Papkin piątek, 17 lutego 2017, 11:13 News

Mnich uskuteczni swą krwawą wendetę już naprawdę niedługo.

Wasyl, były agent do zadań specjalnych, osiadł w klasztorze, gdzie przez 20 lat medytował i szukał spokoju ducha. Jak się jednak możecie domyślić, przeszłość właśnie się o niego upomniała...

W programie wycieczki: widok z góry, możliwość użycia przeciw wrogom pięści, młotów, broni palnej i otoczenia. Zwiastun prezentujący dziełko debiutantów ze studia Sobaka możecie zobaczyć poniżej.

Autorzy obiecują rozbudowany arsenał (głównie broni do walki wręcz – toporów, pałek teleskopowych i noży), możliwość uskuteczniania cichych zabójstw, combosów i zabaw otoczeniem. Premiera powinna nastąpić tej wiosny.

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 17 lutego 2017, 23:05   makkoj
gierka zapowiada się całkiem fajnie, @Artix @Pan Dzikus zgadzam się z wami - przecz mi z tym hamerykańskim dubbingiem
piątek, 17 lutego 2017, 17:26   Artix
Poza tym że osoba podkładająca głos powinna być jak najszybciej zwolniona... to jestem za.
piątek, 17 lutego 2017, 15:23   Pan Dzikus
Krew się dematerializuje gdy jest w powietrzu a poza tym Wasyl powinien gadać po rusku a nie angielsku.
piątek, 17 lutego 2017, 14:36   Houro
Diablo IV - Rosja?
piątek, 17 lutego 2017, 12:19   Bastian69
Wygląda całkiem nieźle będę śledził produkcję

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Świetnie się stało, że w Kanadzie podjęto jedyną słuszną decyzję o pożegnaniu się w kontynuacji najpopularniejszej space opery ostatniej dekady z Cytadelą i Żniwiarzami. Pracujący bez wytchnienia przez lata pisarze zapełnili wszechświat Mass Effect tak potężną ilością materiału, że grzechem byłoby zmarnowanie go na kolejne rozdziały Nieznanych przygód kapitana Sheparda.

Komentarzy:
59

W sprzedawanych obecnie dyskach SSD znajdziemy kilka różnych układów pamięci flash – MLC, TLC, 3D MLC oraz 3D TLC. Dwa ostatnie są coraz częściej wykorzystywane przez producentów dysków półprzewodnikowych. Wyjaśniamy, jakie korzyści przemawiają za stosowaniem technologii 3D NAND i dlaczego warto kupić dysk SSD wyposażony w te kości pamięci.

Komentarzy:
3

Po ograniu zamkniętej bety mogę wprost stwierdzić, że Wildlands to takie The Division. Zamiast Nowego Jorku mamy Boliwię, a miejsce epidemii zajął kartel narkotykowy. O ile schematy rozgrywki są niemal identyczne, to na szczęście widać jedną poważną zmianę – jest taktycznie.

Komentarzy:
12

Pierwsze wrażenie: wow, chcę! Mam wprawdzie w domu mocnego gamingowego desktopa, a na co dzień noszę w plecaku laptopa z ekranem 14”, który wystarcza mi do wszystkich prac kreatywno-biurowych, ale to dwie maszyny. A nowy laptop MSI nie dość, że jest lżejszy od mojego laptopa, to jeszcze równie szybki co mój desktop.

Komentarzy:
7

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z