Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

PlayStation Now: Koniec wsparcia dla PS3

Papkin czwartek, 16 lutego 2017, 9:57 News

A także dla Vity i kilku rodzajów telewizorów.

PlayStation Now, wciąż niedostępna w Polsce usługa, dzięki której możemy streamować gry bezpośrednio z serwerów Sony (i, przykładowo, grać w tytuły z PS3 na pecetach lub PS4), nieco się zwija. Na blogu PlayStation pojawiła się informacja, zgodnie z którą Now zaprzestaje wsparcia następujących sprzętów:

  • PlayStation 3
  • PlayStation Vita
  • wszystkie telewizory Sony Bravia z lat 2013, 2014 i 2015
  • wszystkie odtwarzacze Blu-ray marki Sony
  • wszystkie telewizory Samsung TV

Urządzenia nie będą obsługiwane od 15 sierpnia (z wyłączeniem telewizorów Bravia, dla których wsparcie wygaśnie już 1 kwietnia). Jak czytamy, Sony zamierza skupić się na PS4 i pecetach (za pośrednictwem których możemy grać w chmurze od sierpnia zeszłego roku).

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 20 lutego 2017, 12:05   kondor9
@KadwaO
Vita jako sprzęt sony jest martwa ale zewnętrzni deweloperzy ciągle robią na nią gry i w Japonii radzi sobie całkiem nie najgorzej - prawie jak Xbox One na świecie.
Jeśli chodzi o Ps Now vs GeForce Now - gry z ps3 to głownie 200 tytułów ekskluzywnych tylko dla tej konsoli i porównywanie tego z GeForce to jak porównać gry pecetowe z komórkowymi śmieciami z app store. Nie chodzi o ilość gier ale co to za gry.
piątek, 17 lutego 2017, 0:33   KadwaO
To Vita jeszcze żyje,? - przepraszam, ale nie dowierzam, fajnie by było jakby resztę jej biblioteki przenieśli na pc :P
PS Now - przesyła na komputer... za 15 euro / miesięcznie (gry głównie z PS 3)
GeForce Now - przesyła na telewizor za 10 euro / miesięcznie (masa gier)
Nawet jeżeli mamy amatorów takiego rozwiązania, to oferta oferta sony, jest delikatnie mówiąc jedną z gorszych tego typu.
@nietrol może mieć to przyszłość, ale raczej nie w polsce (z racji łącz internetowych) i producentów hardweru :P
czwartek, 16 lutego 2017, 21:59   tupolew519
No wielka szkoda.
czwartek, 16 lutego 2017, 19:42   tirtel
A po co pecetowcom streaming na PS4 jak mają Origin Access i hm.. Peceta ? I dzielone sejwy z X1 w coraz większej ilości gier ? Eh, ludzie i tak będą kupować, oby Scorpio coś zmieniło.
czwartek, 16 lutego 2017, 19:22   nietrol
Strumieniowanie gier nie ma przyszłości i każdy po kolei koncern dotkliwie się o tym przekona.
czwartek, 16 lutego 2017, 15:51   mapach9999
Sony strzeliło sobie w kolano, nie dając wstecznej kompatybilności z tytułami z PS3. Niskie zainteresowanie usługą PS Now świadczy o tym, że gracze nie chcą strumieniowania gier, Bóg wie w jakiej jakości, tylko tego, co Xbox One ma od kilku miesięcy - wkładasz płytę z X360, która jest obsługiwana przez XBO i grasz.
czwartek, 16 lutego 2017, 14:51   Simonr2
Mogliby się jeszcze ograniczyć do laptopów rady nadzorczej sony, i mieliby produkt premium tylko dla wybranych :-)))). A dla mnie to oznacza że PS Now cieńko przędzie i mało osób jest zainteresowanych takim rodzajem grania
czwartek, 16 lutego 2017, 14:17   Demilisz
4theplayers
czwartek, 16 lutego 2017, 10:53   Vindicus
Ale w europie dalej nie ma?

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
stały współpracownik
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

PlayStation 4 Pro: Tryb Boost faktycznie działa

News
niedziela, 5 lutego 2017

playstation-4-pro-tryb-boost-faktycznie-dziala Przetestowano go w 21 grach.

Komentarzy:
43

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Świetnie się stało, że w Kanadzie podjęto jedyną słuszną decyzję o pożegnaniu się w kontynuacji najpopularniejszej space opery ostatniej dekady z Cytadelą i Żniwiarzami. Pracujący bez wytchnienia przez lata pisarze zapełnili wszechświat Mass Effect tak potężną ilością materiału, że grzechem byłoby zmarnowanie go na kolejne rozdziały Nieznanych przygód kapitana Sheparda.

Komentarzy:
59

W sprzedawanych obecnie dyskach SSD znajdziemy kilka różnych układów pamięci flash – MLC, TLC, 3D MLC oraz 3D TLC. Dwa ostatnie są coraz częściej wykorzystywane przez producentów dysków półprzewodnikowych. Wyjaśniamy, jakie korzyści przemawiają za stosowaniem technologii 3D NAND i dlaczego warto kupić dysk SSD wyposażony w te kości pamięci.

Komentarzy:
3

Po ograniu zamkniętej bety mogę wprost stwierdzić, że Wildlands to takie The Division. Zamiast Nowego Jorku mamy Boliwię, a miejsce epidemii zajął kartel narkotykowy. O ile schematy rozgrywki są niemal identyczne, to na szczęście widać jedną poważną zmianę – jest taktycznie.

Komentarzy:
12

Pierwsze wrażenie: wow, chcę! Mam wprawdzie w domu mocnego gamingowego desktopa, a na co dzień noszę w plecaku laptopa z ekranem 14”, który wystarcza mi do wszystkich prac kreatywno-biurowych, ale to dwie maszyny. A nowy laptop MSI nie dość, że jest lżejszy od mojego laptopa, to jeszcze równie szybki co mój desktop.

Komentarzy:
7

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z