Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

PlayStation Now: Koniec wsparcia dla PS3

Papkin czwartek, 16 lutego 2017, 9:57 News

A także dla Vity i kilku rodzajów telewizorów.

PlayStation Now, wciąż niedostępna w Polsce usługa, dzięki której możemy streamować gry bezpośrednio z serwerów Sony (i, przykładowo, grać w tytuły z PS3 na pecetach lub PS4), nieco się zwija. Na blogu PlayStation pojawiła się informacja, zgodnie z którą Now zaprzestaje wsparcia następujących sprzętów:

  • PlayStation 3
  • PlayStation Vita
  • wszystkie telewizory Sony Bravia z lat 2013, 2014 i 2015
  • wszystkie odtwarzacze Blu-ray marki Sony
  • wszystkie telewizory Samsung TV

Urządzenia nie będą obsługiwane od 15 sierpnia (z wyłączeniem telewizorów Bravia, dla których wsparcie wygaśnie już 1 kwietnia). Jak czytamy, Sony zamierza skupić się na PS4 i pecetach (za pośrednictwem których możemy grać w chmurze od sierpnia zeszłego roku).

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 20 lutego 2017, 12:05   kondor9
@KadwaO
Vita jako sprzęt sony jest martwa ale zewnętrzni deweloperzy ciągle robią na nią gry i w Japonii radzi sobie całkiem nie najgorzej - prawie jak Xbox One na świecie.
Jeśli chodzi o Ps Now vs GeForce Now - gry z ps3 to głownie 200 tytułów ekskluzywnych tylko dla tej konsoli i porównywanie tego z GeForce to jak porównać gry pecetowe z komórkowymi śmieciami z app store. Nie chodzi o ilość gier ale co to za gry.
piątek, 17 lutego 2017, 0:33   KadwaO
To Vita jeszcze żyje,? - przepraszam, ale nie dowierzam, fajnie by było jakby resztę jej biblioteki przenieśli na pc :P
PS Now - przesyła na komputer... za 15 euro / miesięcznie (gry głównie z PS 3)
GeForce Now - przesyła na telewizor za 10 euro / miesięcznie (masa gier)
Nawet jeżeli mamy amatorów takiego rozwiązania, to oferta oferta sony, jest delikatnie mówiąc jedną z gorszych tego typu.
@nietrol może mieć to przyszłość, ale raczej nie w polsce (z racji łącz internetowych) i producentów hardweru :P
czwartek, 16 lutego 2017, 21:59   tupolew519
No wielka szkoda.
czwartek, 16 lutego 2017, 19:42   tirtel
A po co pecetowcom streaming na PS4 jak mają Origin Access i hm.. Peceta ? I dzielone sejwy z X1 w coraz większej ilości gier ? Eh, ludzie i tak będą kupować, oby Scorpio coś zmieniło.
czwartek, 16 lutego 2017, 19:22   nietrol
Strumieniowanie gier nie ma przyszłości i każdy po kolei koncern dotkliwie się o tym przekona.
czwartek, 16 lutego 2017, 15:51   mapach9999
Sony strzeliło sobie w kolano, nie dając wstecznej kompatybilności z tytułami z PS3. Niskie zainteresowanie usługą PS Now świadczy o tym, że gracze nie chcą strumieniowania gier, Bóg wie w jakiej jakości, tylko tego, co Xbox One ma od kilku miesięcy - wkładasz płytę z X360, która jest obsługiwana przez XBO i grasz.
czwartek, 16 lutego 2017, 14:51   Simonr2
Mogliby się jeszcze ograniczyć do laptopów rady nadzorczej sony, i mieliby produkt premium tylko dla wybranych :-)))). A dla mnie to oznacza że PS Now cieńko przędzie i mało osób jest zainteresowanych takim rodzajem grania
czwartek, 16 lutego 2017, 14:17   Demilisz
4theplayers
czwartek, 16 lutego 2017, 10:53   Vindicus
Ale w europie dalej nie ma?

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
stały współpracownik
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

PS Store: Sierpniowe bestsellery

News
sobota, 9 września 2017

ps-store-sierpniowe-bestsellery W USA na szczycie zestawienia znalazł się NFL Madden 18. A jaka gra podbiła europejski sklep?

Komentarzy:
7

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Jeśli myślicie, że dzisiejsze przepychanki na rynku konsolowym są zacięte, to musicie sięgnąć po „Wojny konsolowe” Blake’a J. Harrisa. Obszerna lektura to karkołomna, ale udana próba przybliżenia najbardziej zaciętej rywalizacji w historii branży. Rywalizacji, z której tylko jedna strona mogła wyjść zwycięsko.

Komentarzy:
3

Jean-Marc Gueney, główny projektant gry, o tym, na czym polega "oficjalność" tytułu, co może odnaleźć w nim osoba znająca Cthulhu wyłącznie z "South Parku", i czy w tym szaleństwie jest metoda.

Komentarzy:
8

Twórcy "duchowego następcy Final Fantasy Tactics" zebrali 660 tys. dolarów, po czym... zaprzestali produkcji. Dokończą ją ludzie odpowiedzialni za gry o Barbie i Kung Fu Pandzie.

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z