Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Lego Worlds: Krzyżówka platformera z Minecraftem nieco się opóźni

Papkin środa, 15 lutego 2017, 9:39 News

Zwłoka nie jest jednak znacząca.

Przy okazji Lego Worlds Traveller’s Tales zmieniło nieco politykę: tytuł jest dostępny w steamowym wczesnym dostępie od ponad roku, w dodatku znacząco odbiega on od klasycznych platformerów studia. Przede wszystkim: to nie tylko gra akcji, w której kolekcjonujemy kolorowe klocki i naparzamy w <tu wpisz nazwę postaci, które w danym uniwersum uchodzą za wrogie>, ale zajmujemy się również wznoszeniem własnych konstrukcji i zapełnianiem prywatnych światów. Rzecz ma otwartą strukturę i proceduralnie generowaną zawartość, pozwala na personalizację awatara i sieciowy multiplayer. Słowem: to coś nowego nawet dla weteranów gier oznaczonych logiem TT Games.

Zarówno na PlayStation Blogu, jak i w Sklepie Xbox znajdziemy informację o drobnym poślizgu. Legopiaskownica zadebiutuje nie 21 lutego, jak zakładano, ale dwa tygodnie później, 7 marca. Później (aczkolwiek nie wiadomo kiedy) powinna pojawić się wersja przeznaczona na konsolę Nintendo Switch.

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Świetnie się stało, że w Kanadzie podjęto jedyną słuszną decyzję o pożegnaniu się w kontynuacji najpopularniejszej space opery ostatniej dekady z Cytadelą i Żniwiarzami. Pracujący bez wytchnienia przez lata pisarze zapełnili wszechświat Mass Effect tak potężną ilością materiału, że grzechem byłoby zmarnowanie go na kolejne rozdziały Nieznanych przygód kapitana Sheparda.

Komentarzy:
59

W sprzedawanych obecnie dyskach SSD znajdziemy kilka różnych układów pamięci flash – MLC, TLC, 3D MLC oraz 3D TLC. Dwa ostatnie są coraz częściej wykorzystywane przez producentów dysków półprzewodnikowych. Wyjaśniamy, jakie korzyści przemawiają za stosowaniem technologii 3D NAND i dlaczego warto kupić dysk SSD wyposażony w te kości pamięci.

Komentarzy:
3

Po ograniu zamkniętej bety mogę wprost stwierdzić, że Wildlands to takie The Division. Zamiast Nowego Jorku mamy Boliwię, a miejsce epidemii zajął kartel narkotykowy. O ile schematy rozgrywki są niemal identyczne, to na szczęście widać jedną poważną zmianę – jest taktycznie.

Komentarzy:
12

Pierwsze wrażenie: wow, chcę! Mam wprawdzie w domu mocnego gamingowego desktopa, a na co dzień noszę w plecaku laptopa z ekranem 14”, który wystarcza mi do wszystkich prac kreatywno-biurowych, ale to dwie maszyny. A nowy laptop MSI nie dość, że jest lżejszy od mojego laptopa, to jeszcze równie szybki co mój desktop.

Komentarzy:
7

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z