Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Lego Worlds: Krzyżówka platformera z Minecraftem nieco się opóźni

Papkin środa, 15 lutego 2017, 9:39 News

Zwłoka nie jest jednak znacząca.

Przy okazji Lego Worlds Traveller’s Tales zmieniło nieco politykę: tytuł jest dostępny w steamowym wczesnym dostępie od ponad roku, w dodatku znacząco odbiega on od klasycznych platformerów studia. Przede wszystkim: to nie tylko gra akcji, w której kolekcjonujemy kolorowe klocki i naparzamy w <tu wpisz nazwę postaci, które w danym uniwersum uchodzą za wrogie>, ale zajmujemy się również wznoszeniem własnych konstrukcji i zapełnianiem prywatnych światów. Rzecz ma otwartą strukturę i proceduralnie generowaną zawartość, pozwala na personalizację awatara i sieciowy multiplayer. Słowem: to coś nowego nawet dla weteranów gier oznaczonych logiem TT Games.

Zarówno na PlayStation Blogu, jak i w Sklepie Xbox znajdziemy informację o drobnym poślizgu. Legopiaskownica zadebiutuje nie 21 lutego, jak zakładano, ale dwa tygodnie później, 7 marca. Później (aczkolwiek nie wiadomo kiedy) powinna pojawić się wersja przeznaczona na konsolę Nintendo Switch.

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Jeśli myślicie, że dzisiejsze przepychanki na rynku konsolowym są zacięte, to musicie sięgnąć po „Wojny konsolowe” Blake’a J. Harrisa. Obszerna lektura to karkołomna, ale udana próba przybliżenia najbardziej zaciętej rywalizacji w historii branży. Rywalizacji, z której tylko jedna strona mogła wyjść zwycięsko.

Komentarzy:
3

Jean-Marc Gueney, główny projektant gry, o tym, na czym polega "oficjalność" tytułu, co może odnaleźć w nim osoba znająca Cthulhu wyłącznie z "South Parku", i czy w tym szaleństwie jest metoda.

Komentarzy:
8

Twórcy "duchowego następcy Final Fantasy Tactics" zebrali 660 tys. dolarów, po czym... zaprzestali produkcji. Dokończą ją ludzie odpowiedzialni za gry o Barbie i Kung Fu Pandzie.

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z