Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Expeditions: Viking – Znamy datę premiery

Cursian środa, 8 lutego 2017, 22:41 News
PC

O chwałę, honor i bogactwo powalczymy całkiem niedługo.

Konkretnie 27 kwietnia. Viking to kontynuacja dobrze przyjętego Expeditions: Conquistador, które dostało od nas swego czasu aż 9/10. Zamiast podbijać Amerykę tym razem poprowadzimy do boju wikingów, wcielając się w nowo obranego jarla, który musi zmagać się nie tylko z kryzysem ekonomicznym, ale także niezadowoleniem we własnych szeregach i zakusami wojowniczych sąsiadów.

Viking będzie taktycznym rolpelejem z elementami gry ekonomicznej. Między walkami toczonymi w turach należy dbać o rozwój wioski oraz zaspokojenie bieżących potrzeb wojowników – wydzielać im racje żywnościowe, zapewniać spokojny sen itd. Jeśli chcielibyście się dowiedzieć czegoś więcej, odsyłam do CDA 13/2016, w którym dzielę się swoimi wrażeniami z wczesnej wersji gry. W skrócie: bawiłem się nieźle, ale do ideału było wówczas jeszcze daleko.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Expeditions: Conquistador – Darmowy weekend

News
czwartek, 20 kwietnia 2017

expeditions-conquistador--darmowy-weekend Z okazji premiery swojej nowej gry (Expeditions: Viking) studio Logic Artists postanowiło sprezentować nam poprzednią. Ale tylko na chwilę.

Komentarzy:
0

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Myśl na dziś: ucz się na błędach ludzi, którzy słuchają twoich dobrych rad.

Komentarzy:
3

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Kupiliśmy z enkim Switcha, więc od dzisiaj w „Sprawdzam” będą pojawiać się także produkcje na konsolę Nintendo. Na pierwszy ogień dwie, a do tego pewna polska perełka. PS: Tak, polecajcie swoje ulubione produkcje na Switcha, najlepiej niezależne!

Komentarzy:
1

Za nami  pecetowa premiera Red Dead Redemption 2. Z tej okazji zapraszam was do wędrówki po Dzikim Zachodzie. Ale tym prawdziwym, jakże różnym niż świat znany wam z gier i filmów. Ruszajmy, by rozprawić się z narosłymi wokół niego mitami. Jiiiiiii-ha!

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z