Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKONKURSDiluvion - wygraj jeden z pięciu egzemplarzy gry [ROZWIĄZANY]

Ghost wtorek, 7 lutego 2017, 13:45 Konkurs
Diluvion
Diluvion

W związku z dzisiejszą premierą gry Diluvion ogłaszamy konkurs, w którym jest do wygrania jeden z pięciu zestawów składających się z gry oraz kubeczka.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: 

Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać kapitanem łodzi podwodnej w grze Diluvion?

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli do północy (24:00 12 luty). Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 2-3 dni roboczych od zakończenia konkursu. Będa oni potem mieli tydzień na dostarczenie nam swoich danych osobowych. Jeśli tego nie zrobią w podanym czasie, nagroda przejdzie na kolejną wytypowaną przez redakcję osobę. Osoby używające multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowane.

A tak o grze pisze jej polski dystrybutor, firma cdp.pl:

Diluvion to inspirowany twórczością Juliusza Verne’a symulator podmorskiej żeglugi wzbogacony o elementy RPG oraz ekscytujący system podwodnych starć. Wcielając się rolę ambitnego kapitana, który po raz pierwszy obejmuje dowództwo nad własną jednostką, będziemy zarządzać okrętem podwodnym, rozbudowywać załogę, a przede wszystkim poznawać tajemnice dawno zapomnianej przeszłości kryjącej się w otaczającym nas podmorskim świecie. 
Ludzkość, która wiele wieków temu zmuszona została przez Wielką Powódź do zejścia pod wodę, żyje teraz uwięziona pod grubą warstwą lodu, a jej los ciągle jest zagrożony. Jednakże jej chęć przetrwania jest silna jak nigdy. Pod wodą rozwinęła się nowy cywilizacja, z nowymi królestwami, religiami i kulturą. Dzięki niezwykłemu zrządzeniu losu, młody aspirujący kapitan dostąpił zaszczytu objęcia dowodzenia na swojej pierwszej jednostce. Wraz z dzielną załogą wyruszy w nieznane, by okryć największy sekret ludzkości.
Stale ulepszaj każdą z 9 dostępnych w grze unikalnych jednostek wykorzystując głębinowy system rozbudowy. Zyskasz dzięki temu dostęp do nowych lokacji oraz niespotykanych skarbów. Odkryj liczne rodzaje dział i torped, które pozwolą Ci przeciwstawić się największym niebezpieczeństwom kryjącym się w morskich odmętach. Do swojej załogi rekrutuj tylko najlepszych z najlepszych, by mieć pewność, że Cię nigdy nie zawiodą. W zależności od tego czy preferujesz styl przyczajonego łowcy czy też rozstrzelanego pancernika, arsenał i załogę dobieraj tak by pasowały do Twojego unikalnego stylu gry.
Staw czoło grozie morskich głębin w tym zrealizowanym z rozmachem podwodnym świecie i zdobądź nieopisane bogactwa oraz wieczną chwałę. Odnajdź pozostałości cywilizacji kryjącą się w unikalnych lokacjach, poznaj ich historię oraz największe skarby, a przy okazji rekrutuj nowych członków załogi. 

Więcęj na jej temat można poczytać w tym pliku PDF.

Laureaci

Jak się okazało żyłka przygody i morskie opowieści głedoko tkwią w sercach niektórych z naszych czytelników. Po lekturze waszych zgłoszeń wybraliśmy zwycięską piątkę. A są to:

  • zbychubos19
  • Tyrogus
  • michalp1999
  • Maze21
  • thematrix20 (literówka jak się domyślam była przypadkowa ;) )

Wszystkie wymienione osoby proszone są o wysłanie na adres konkurscda@cdaction.pl maila z tytułem "Konkurs Diluvion" i podanie w nim swojej ksywki z naszego forum, imienia, nazwiska, adres korespondencyjny oraz numer telefonu kontaktowego. Maila należy wysłać z konta jakie jest przypisane do waszej ksywki na naszym forum.

Więcej na temat: konkurs,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 12 lutego 2017, 22:52   et1978
Każdy człowiek posiada jakiś talent. Jedni z jego obecności zdają sobie sprawę, dla innych latami pozostaje on ukryty. Sukces odnoszą osoby, które są świadome swoich talentów, umieją je wykorzystać i wraz z nimi osiągnąć sukces. Podobnie ja. Nie jestem osobą wybitną i wszechstronnie
utalentowaną. Moim talentem są umiejętności organizacyjne. Czuje się jak ryba w wodzie, kiedy muszę coś zorganizować, czymś zarządzić i rozdzielić zadania. Umie trzymać pieczę nad wszystkim i konsekwentnie dążyć do celu...
niedziela, 12 lutego 2017, 21:39   FritzGames
Za górami za lasami w małej wsi żyje chłopak, który nic nie robi tylko gra w CS:GO. Pewnego dnia zobaczył na Steamie grę, grę który wydawała się inna niż wszystkie. Ta gra to Diluvion. Gra o pływaniu łodzią podwodną. Chłopak pomyślał: Wow, ta gra wygląda zajebiście. Chcę ją sprawdzić. Jednak nie miał pieniędzy, żeby ją kupić a rodzice nie chcieli mu ich dać. Więc musiał obejść się smakiem, ale nagle gdy stracił nadzieję zobaczył konkurs w CD-Action, w którym można wygrać tę grę. Więc wziął udział i czeka.
niedziela, 12 lutego 2017, 15:44   damiansidol
Powinienem zostać kapitanem tej łodzi podwodnej, ponieważ co do bycia kapitanem, to mam spore doświadczenie. W klasie podstawowej byłem kapitanem drużyny na zawodach szkolnych w piłce nożnej. Nikt nie rozstawiał i dowodził drużyną jak ja. To doświadczenie przełożyłoby się z pewnością w łodzi podwodnej.
Super byłoby potem móc sobie wpisać w CV, że było się kapitanem i przemierzało świat ryb w tysiącach kilometrach. Z pewnością łatwiej byłoby mi dostać pracę na basenie o którą się staram długi czas :)
niedziela, 12 lutego 2017, 10:34   Silverhair
Za młodu zostałem porwany przez Juliusza Verne'a. Utkwiłem w jakimś zakątku "Nautilusa" i... nadal tam tkwię. Fascynuje mnie świat ukrytych głębin; podwodnych sawann, łagodnie kołysanych morskim prądem; chcę odkryć zapomniane ruiny i zmierzyć się w walce z kuzynami wielkiego Cthulhu. I choć bardzo lubię przebój Lady Pank, mam ochotę przetrząsnąć wszystkie wraki okrętów, jakie napotkam. Być kapitanem okrętu, odkrywać to, co nie poznane, płynąć śladami morskich potworów - jakaż to przygoda i jakie wyzwanie!..
niedziela, 12 lutego 2017, 5:23   ufobeton
1. Jestem daltonistą, zatem nie będę w stanie dostrzec w ciemnych morskich głębinach zagrożenia = odwaga.
2. Uwielbiam bez końca naciskać guziki i bawić się gałkami (brzmi ciekawie?) = wytrwałość.
3. Mam psychopatyczne i destrukcyjne pomysły = waleczność.
4. Kawę do ogromnej szklanki sypię prosto z opakowania w ilości "O kurde! Za dużo... znowu..." = niezłomność.
5. Kłamię, oszukuję, kradnę = zdolności przywódcze.
6. Mam czarno na białym udokumentowane "żółte papiery" = pomysłowość.
7. Umiem liczyć do 7.
niedziela, 12 lutego 2017, 3:39   thematrix20
Bo jestem prawdziwym podwodniakiem. Zaczynałem swoją przygodę na Commodore C64 i grze Silent Service. Następnie była Amiga i Silent Service II. Teraz jest PC, więc seria Silent Hunter. Każda z części to nie tylko lepsza grafika, ale i ciekawsze misje oraz model zniszczeń. Łodzie podwodne, Wilcze stada, torpedy parowe, elektryczne itd. Wszystko to sprawia, że z wielką chęcią chciałbym zagrać w grę Diluvion i po raz kolejny srać się kapitanem łodzi podwodnej. Oto moja kolekcja: http:i.imgur.com/Fb4bOyv.jpg
piątek, 10 lutego 2017, 23:51   mika19
uzależniam niezależnych!
piątek, 10 lutego 2017, 21:29   KadwaO
Siedzenie pod wodą z metalowej puszcze... co może pójść nie tak? A no ja jako kapitan, dlatego właśnie powinienem zostać kapitanem, by przekonać się, że nie powinienem nim być :)
piątek, 10 lutego 2017, 12:13   Magda1811
Jak byłam mają dziewczynką to marzyłam o technologiach SCI-Fi... przyszłość nadeszła teraz! Jaką płytę wrzucę do komputera, taką osobą się stanę... Marzę o możliwości bycia Panią Kapitan na łodzi podwodnej! Niczym Kapitan Nemo ruszyłabym w podróż mając swoją wierną ekipę, piszecie się na rejs ze mną?
piątek, 10 lutego 2017, 12:10   gusiol
Ponieważ kiepski ze mnie nurek, nie potrafię długo wstrzymywać oddechu... a bezkres oceanu mnie wręcz pociąga. Chciałbym go przemierzyć, móc odkrywać skarby, złapać morskie potwory a później wrócić na ląd i cieszyć się skarbami i trofeami!

O autorze

Tomasz
Tomasz "Ghost" Matusik
Redaktor CD-Action, główny admin Forum Actionum, redakcyjny admin, redaktor DVD, wymyślacz przecieków
Life is brutal, a admin bardziej - to wymyślone przeze mnie lata temu powiedzonko dobrze oddaje mój charakterek. Z jednej strony staram się pomagać, ale z drugiej lepiej mi na odcisk nie wejść. :)

Podobne newsy

Wygraj planszówkę Monopoly Gamer wraz z zestawem power packów

News
piątek, 6 października 2017

wygraj-planszowke-monopoly-gamer-wraz-zzestawem-power-packow Hasbro łączy siły z Nintendo, dzięki czemu do kultowej gry planszowej zawitały legendarne postacie z gier japońskiego giganta.

Komentarzy:
340

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Mimo tytularnego odwołania do początków Origins zdradza reformatorskie zacięcie. I spory zmysł obserwacji, bo też jego projektanci bacznie przyglądali się seriom Far Cry, Fallout i Dark Souls oraz trzeciemu Wiedźminowi.

Komentarzy:
7

Chociaż w swoim nowym erpegu Piranha Bytes po raz pierwszy przenosi graczy do futurystycznego świata, fani Gothica i Risena znajdą w nim wiele znajomych elementów, w tym frakcje, do których może dołączyć bohater. Czym więc różnią się eleksowi Berserkerzy, Banici i Klerycy? I czy jest ktoś jeszcze?

Komentarzy:
7

Niemal cała historia survival horrorów kręci się wokół postaci jednego japońskiego reżysera. Czy The Evil Within 2 otworzy jej nowy rozdział?

Komentarzy:
12

Świątynia Salomona w Jerozolimie, gzymsy Florencji, bostońska King's Chapel, port w Hawanie, paryski Luwr i bijący w Londynie Big Ben. Ubiki wkładają wiele pracy w to, by asasyński cykl kusił nas historyczną akuratnością, nie stroniąc jednak w tej materii od ustępstw na rzecz rozgrywki.

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z
« październik 2017
PWŚCPSN
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031