Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

PlayStation 4: Będzie nowa wersja kolorystyczna

Allor środa, 11 stycznia 2017, 15:14 Sprzęt

"Mroźna biel".

W Europie bardzo biały model Slim z dyskiem 500 GB trafi do sprzedaży 24 stycznia. W pudełku znajdzie się również biały kontroler DualShock 4, więc cały zestaw po rozpakowaniu będzie wyglądał tak:

Specyfikacja sprzętowa nowej wersji kolorystycznej będzie identyczna jak normalnego, czarnego Slima – tyle że niestety zabraknie u nas białej wersji 1 TB, która pojawi się np. w Japonii. Sony ani słowem nie zająknęło się o cenie czy zestawach z grami, nie wiadomo też nic o białej odmianie PS4 Pro.

Więcej na temat: PlayStation 4,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 11 stycznia 2017, 21:04   GGrzebyk
@toyminator na czarnym bardziej kurz widać :P
środa, 11 stycznia 2017, 19:16   cali
Biel od słońca żółknie.
środa, 11 stycznia 2017, 18:42   NarcissusBaz
Taka biel wygląda niemiłosiernie tandetnie na meblach. Szczególnie, jeśli masz ładną meblościankę i faktycznie dbasz o wygląd salonu/pokoju. Czerń to zawsze najelegantszy wybór.
środa, 11 stycznia 2017, 17:09   Smith1990
biały dodaje uroku zarówno XBO (zwłaszcza w wersji S) jak i PS4, może faktycznie będą szybciej się brudzić ale wolałbym biały zestaw niż standardową czerń :P
środa, 11 stycznia 2017, 15:28   toyminator
Żeby szybciej się zbrudziły ;D

O autorze

Allor
Szef działu sprzętowego CD-Action

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Zaczęło się w Rosji, w 2005 roku. Wtedy to miała miejsce premiera książki „Metro 2033”. Zdmuchnięty atomowymi uderzeniami świat skurczył się tam do tuneli moskiewskiego metra, a ludzkość niczym szczury zaadaptowała się do życia pod ziemią.

Komentarzy:
5

Jeszcze dziś trwa w Nadarzynie święto e-sportu, gier planszowych, seriali, cosplayu, pieczonego ziemniaka i, na upartego, komiksów. My spędziliśmy tam parę godzin wczoraj, dlatego pozwólcie, że podzielimy się z wami zestawem migawek prosto z Ptak Warsaw Expo.

Komentarzy:
8

Zagraliśmy już w Tekkena 7 – i opisaliśmy dokładnie całą zawartość gry, byście mogli podjąć decyzję, czy warto w nią zainwestować. [Spoiler: Jak najbardziej!]

Komentarzy:
4

Wszystko zaczęło się, kiedy Namco postanowiło podkraść Sedze twórców Virtua Fightera...

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z