Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

PlayStation 4: Będzie nowa wersja kolorystyczna

Allor środa, 11 stycznia 2017, 15:14 Sprzęt

"Mroźna biel".

W Europie bardzo biały model Slim z dyskiem 500 GB trafi do sprzedaży 24 stycznia. W pudełku znajdzie się również biały kontroler DualShock 4, więc cały zestaw po rozpakowaniu będzie wyglądał tak:

Specyfikacja sprzętowa nowej wersji kolorystycznej będzie identyczna jak normalnego, czarnego Slima – tyle że niestety zabraknie u nas białej wersji 1 TB, która pojawi się np. w Japonii. Sony ani słowem nie zająknęło się o cenie czy zestawach z grami, nie wiadomo też nic o białej odmianie PS4 Pro.

Więcej na temat: PlayStation 4,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 11 stycznia 2017, 21:04   GGrzebyk
@toyminator na czarnym bardziej kurz widać :P
środa, 11 stycznia 2017, 19:16   cali
Biel od słońca żółknie.
środa, 11 stycznia 2017, 18:42   NarcissusBaz
Taka biel wygląda niemiłosiernie tandetnie na meblach. Szczególnie, jeśli masz ładną meblościankę i faktycznie dbasz o wygląd salonu/pokoju. Czerń to zawsze najelegantszy wybór.
środa, 11 stycznia 2017, 17:09   Smith1990
biały dodaje uroku zarówno XBO (zwłaszcza w wersji S) jak i PS4, może faktycznie będą szybciej się brudzić ale wolałbym biały zestaw niż standardową czerń :P
środa, 11 stycznia 2017, 15:28   toyminator
Żeby szybciej się zbrudziły ;D

O autorze

Allor

Podobne newsy

Mass Effect Andromeda: porównanie wyglądu i fps-ów na konsolach i PC [WIDEO]

News
dzisiaj

mass-effect-andromeda-porownanie-wygladu-i-fps-ow-na-konsolach-i-pc-wideo Mówimy rzecz jasna o wersji finalnej i najnowszych sterownikach, a w przypadku PC dodatkowo o rozdzielczości 4K.

Komentarzy:
4

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

…czyli krótka historia długich związków gier komputerowych ze Śródziemiem.

Komentarzy:
19

Maleństwo! Obudowa tego desktopa ma zaledwie 4,7 litra objętości i jest mniejsza od Xboksa One. Świetny wyczyn, bo to przecież maszyna spełniająca wymagania gogli VR, bez problemu radząca sobie ze wszystkimi nowymi grami w co najmniej Full HD, a także dowolnie złożonymi programami.

Komentarzy:
16

Świetnie się stało, że w Kanadzie podjęto jedyną słuszną decyzję o pożegnaniu się w kontynuacji najpopularniejszej space opery ostatniej dekady z Cytadelą i Żniwiarzami. Pracujący bez wytchnienia przez lata pisarze zapełnili wszechświat Mass Effect tak potężną ilością materiału, że grzechem byłoby zmarnowanie go na kolejne rozdziały Nieznanych przygód kapitana Sheparda.

Komentarzy:
60

W sprzedawanych obecnie dyskach SSD znajdziemy kilka różnych układów pamięci flash – MLC, TLC, 3D MLC oraz 3D TLC. Dwa ostatnie są coraz częściej wykorzystywane przez producentów dysków półprzewodnikowych. Wyjaśniamy, jakie korzyści przemawiają za stosowaniem technologii 3D NAND i dlaczego warto kupić dysk SSD wyposażony w te kości pamięci.

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z