Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITCo znajdziemy w EK Prince of Persia?

Piotrek66 środa, 3 września 2008, 14:10 News
Prince of Persia - logo
Prince of Persia - logo

Jak najlepiej zachęcić graczy do przedpremierowego kupna gry? Można to zrobić na wiele sposobów. Wygląda na to, że francuski Ubisoft też wie jak to zrobić.

Jeden z największych koncernów wydawniczych ogłosił, że te ci użytkownicy z USA, którzy złożą zamówienie przedremierowe na najnowszego Prince of Persia, otrzymają w cenie wydania standardowego edycję kolekcjonerską. Jest tylko jeden haczyk ? promocja ograniczona jest czasowo.

W pudełku "kolekcjonerki" odnajdziemy elementy przedstawiające nam proces produkcyjny, elektroniczny poradnik, artbook, dzięki któremu zobaczymy drogę, jaką przeszła oprawa graficzna w czasie tworzenia tytułu, a także ścieżkę dźwiękową, za której skomponowanie odpowiedzialny jest Inon Zur.

Ponadto Ubisoft ogłosił, że powstanie 32-stronicowy komiks, który wprowadzi nas w świat nowego Prince of Persia oraz ukaże co łączy Księcia z Eliką. Za stworzenie książeczki odpowiedzialni będą Jerry Holkins i Mike Krahulik, twórcy Penny Arcade. W jaki sposób będzie on rozprowadzany? Nie wiadomo.

Niestety, Ubisoft nie zdradził nic na temat specjalnego wydania dla Starego Kontynentu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 4 września 2008, 21:16   Tricky

no tak // tylko jak to będzie z sterowaniem...

środa, 3 września 2008, 19:55   latas

// A jak dla mnie EK nowego PoPa jest średnia. Niektóre nowsze gierki (Mass Effect, King_s Bounty itp.) prezentują się lepiej . Zaletą jest cena tylko że takie kupowanie gry w ciemno może nie wyjść na dobre (chociaż nie sądzę że będzie kiepski).

środa, 3 września 2008, 17:10   Pafcio

// Przyzwoita edycja kolekcjonerska, a gra będzie wypasiona w końcu PoP

środa, 3 września 2008, 16:16   DeCoY7pk

PoP jak zawsze... // brzmi smacznie:D

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

„Dokąd się teraz uda nowo narodzona? Sieć jest wielka i nieskończona” – puentuje Motoko Kusanagi w ostatniej scenie cyberpunkowego anime „Ghost in the Shell”. Twórcy gier z tej konwencji wzięli sobie jej słowa do serca. Z biegiem lat ich produkcje oferowały graczom coraz więcej swobody, chociaż z początku wcale się na to nie zanosiło.

Komentarzy:
1

Chyba każdy, kto zaliczył Wiedźmina 3 wraz z dodatkami, pamięta to przejmujące uczucie pustki po jego przejściu. Bo to naprawdę był koniec, nic więcej się nie wydarzy, a my nigdy nie poznamy dalszych losów Geralta, Ciri, Eskela, Jaskra...

Komentarzy:
38

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
29

40 lat temu frachtowiec kosmiczny USCSS Nostromo otrzymał sygnał pochodzący z księżyca o oznaczeniu kodowym LV-426. Komputer pokładowy, nazywany Matką, wybudził załogę, która zdecydowała się sprawdzić sygnał...

Komentarzy:
6

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z