Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Znamy datę debiutu Resistance 2

artoor środa, 3 września 2008, 6:29 News
Resistance 2 - logo
Resistance 2 - logo

Sequel popularnego Resistance ma mieć swą premierę w listopadzie. Sony potwierdziło dokładnie, kiedy dzień ten nastąpi.

Im bliżej premiery Resistance 2, tym informacji bezpośrednio dotyczących gry napływa coraz więcej. Znamy już skład edycji kolekcjonerskiej w USA, czas więc przyszedł na dokładną datę debiutu produkcji studia Insomniac Games. Sprawdziły się prognozy związane z listopadową premierą. W Stanach odbędzie się ona 4 listopada, a w Japonii dziewięć dni później, czyli 13 dnia miesiąca. Sony Computer Entertainment nie sprecyzowało jedynie terminu wydania w Europie.

Sony zapowiedziało również na październik start beta-testów trybu wieloosobowego i kooperacji. Więcej informacji spodziewać się możemy pod koniec tego miesiąca, jeśli jednak wcześniej dowiemy się czegoś więcej, niezwłocznie poinformujemy.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Podobne newsy

Aktualizacja PlayStation Store (16-22 kwietnia). Final Fantasy XIV: A Realm Reborn, Trials Fusion, Sly Cooper

News
środa, 16 kwietnia 2014

aktualizacja-playstation-store-16-22-kwietnia-final-fantasy-xiv-a-realm-reborn-trials-fusion-sly-cooper Jak co tydzień, przyszedł czas na najnowszą aktualizację europejskiego sklepu PlayStation Store. A ta jest wyjątkowo bogata – przynosi ona ze sobą m.in. Final Fantasy XIV: A Realm Reborn na PS4, Trials Fusion oraz The Sly Trilogy na Vitę.

Komentarzy:
3

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Z okazji 50. rocznicy pierwszego lądowania na Księżycu przypominamy Lunar Lander. Grę pozwalającą śmiałkom samodzielnie wylądować na jedynym naturalnym satelicie Ziemi.

Komentarzy:
4

„Dokąd się teraz uda nowo narodzona? Sieć jest wielka i nieskończona” – puentuje Motoko Kusanagi w ostatniej scenie cyberpunkowego anime „Ghost in the Shell”. Twórcy gier z tej konwencji wzięli sobie jej słowa do serca. Z biegiem lat ich produkcje oferowały graczom coraz więcej swobody, chociaż z początku wcale się na to nie zanosiło.

Komentarzy:
1

Chyba każdy, kto zaliczył Wiedźmina 3 wraz z dodatkami, pamięta to przejmujące uczucie pustki po jego przejściu. Bo to naprawdę był koniec, nic więcej się nie wydarzy, a my nigdy nie poznamy dalszych losów Geralta, Ciri, Eskela, Jaskra...

Komentarzy:
38

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
29

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z