Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Halo 5 na PC i XBO doczekało się przeglądarki serwerów

Cross środa, 7 grudnia 2016, 11:22 News

Będziemy mogli przy jej pomocy znaleźć gry "własne" albo, by użyć mniej koślawego anglojęzycznego określenia, "custom games".

Już jutro (8 grudnia) gra dostanie aktualizację The Monitor's Bounty, która pozwoli na wyszukiwanie i dołączanie do gier opartych na predefiniowanych przez użytkowników zasadach. Pomoże w tym widoczna u góry przeglądarka, którą twórcy z 343 Industries "chcieli wprowadzić od dawna", ale musieli najpierw upewnić się, że nowe rozwiązanie sprawuje się, jak należy.

Wygląda na to, że pecetowcy wreszcie będą mogli bez problemów umówić się na mecz w Halo ze znajomymi (zwłaszcza że Halo 5: Forge jest dostępne za darmo). Oprócz przeglądarki serwerów dotychczasowi gracze mogą liczyć na nowe bronie, zbroje i skórki, zupełnie przerobiony tryb obserwatora oraz aktualizacje do edytora poziomów.

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 7 grudnia 2016, 11:34   GGrzebyk
Wystarczy użyć określenia niestandardowa gra. Co, polskiego języka się zapomniało już od tych zangielszczeń?

O autorze

Aleksander 'Cross' Borszowski
Aleksander 'Cross' Borszowski
redaktor cdaction.pl
Cyberdemon na końcu E4M2. Fundamentem jego moralności jest żelazna zasada wyrzekania się wynagrodzenia pod koniec questa.

Podobne newsy

Halo Mega Bloks: Kolejny klocek (?) układanki [WIDEO]

News
środa, 11 stycznia 2017

halo-mega-bloks-kolejny-klocek--ukladanki-wideo Platformowy spin-off Halo znów się do nas wdzięczy. I znów nam szkoda, że ostatecznie go skasowano.

Komentarzy:
1

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Zaczęło się w Rosji, w 2005 roku. Wtedy to miała miejsce premiera książki „Metro 2033”. Zdmuchnięty atomowymi uderzeniami świat skurczył się tam do tuneli moskiewskiego metra, a ludzkość niczym szczury zaadaptowała się do życia pod ziemią.

Komentarzy:
5

Jeszcze dziś trwa w Nadarzynie święto e-sportu, gier planszowych, seriali, cosplayu, pieczonego ziemniaka i, na upartego, komiksów. My spędziliśmy tam parę godzin wczoraj, dlatego pozwólcie, że podzielimy się z wami zestawem migawek prosto z Ptak Warsaw Expo.

Komentarzy:
8

Zagraliśmy już w Tekkena 7 – i opisaliśmy dokładnie całą zawartość gry, byście mogli podjąć decyzję, czy warto w nią zainwestować. [Spoiler: Jak najbardziej!]

Komentarzy:
4

Wszystko zaczęło się, kiedy Namco postanowiło podkraść Sedze twórców Virtua Fightera...

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z