Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Halo 5 na PC i XBO doczekało się przeglądarki serwerów

Cross środa, 7 grudnia 2016, 11:22 News

Będziemy mogli przy jej pomocy znaleźć gry "własne" albo, by użyć mniej koślawego anglojęzycznego określenia, "custom games".

Już jutro (8 grudnia) gra dostanie aktualizację The Monitor's Bounty, która pozwoli na wyszukiwanie i dołączanie do gier opartych na predefiniowanych przez użytkowników zasadach. Pomoże w tym widoczna u góry przeglądarka, którą twórcy z 343 Industries "chcieli wprowadzić od dawna", ale musieli najpierw upewnić się, że nowe rozwiązanie sprawuje się, jak należy.

Wygląda na to, że pecetowcy wreszcie będą mogli bez problemów umówić się na mecz w Halo ze znajomymi (zwłaszcza że Halo 5: Forge jest dostępne za darmo). Oprócz przeglądarki serwerów dotychczasowi gracze mogą liczyć na nowe bronie, zbroje i skórki, zupełnie przerobiony tryb obserwatora oraz aktualizacje do edytora poziomów.

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 7 grudnia 2016, 11:34   GGrzebyk
Wystarczy użyć określenia niestandardowa gra. Co, polskiego języka się zapomniało już od tych zangielszczeń?

O autorze

Aleksander 'Cross' Borszowski
Aleksander 'Cross' Borszowski
redaktor cdaction.pl
Cyberdemon na końcu E4M2. Fundamentem jego moralności jest żelazna zasada wyrzekania się wynagrodzenia pod koniec questa.

Podobne newsy

Halo: Microsoft zgadza się na fanowski projekt

News
sobota, 1 lipca 2017

halo-microsoft-zgadza-sie-na-fanowski-projekt W efekcie w multiplayerowe Halo pograją także pecetowcy. Take-Two, Nintendo, Electronic Arts – proszę patrzeć i się uczyć.

Komentarzy:
5

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

"Będziesz się mnie słuchał, albo s********j stąd" – miał usłyszeć jeden z developerów.

[AKTUALIZACJA] Przedstawiciel CD Projektu Red odmówił komentarza.

Komentarzy:
232

Arctic jest przepiękny (podświetlenie RGB jest opcjonalne), a w dodatku waży niewiele więcej od mojego gamingowego laptopa, choć to pełnoprawny desktop.

Komentarzy:
5

Gry, filmy i inne dzieła (pop)kultury przyzwyczaiły nas do tego, że kontynuacje bywają gorsze od pierwowzorów. The Fractured but Whole robi niektóre rzeczy lepiej od Kijka Prawdy, ale w ogólnym rozrachunku wypada gorzej od niego.

Komentarzy:
9

Historia Bayeka rozgrywa się w trakcie konfliktu pomiędzy Ptolemeuszem XIII a jego siostrą (i żoną) Kleopatrą VII wspieraną przez Juliusza Cezara. Przyjrzeliśmy się bliżej historycznemu tłu najnowszej odsłony serii Assassin's Creed.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z