Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

KONKURS[Hacked by Dedsec] WIELKI KONKURS – DZIEŃ 6

Ghost sobota, 19 listopada 2016, 17:00 Konkurs
Watch Dogs 2 - konkurs 6
Watch Dogs 2 - konkurs 6

Jesteśmy coraz bliżej odzyskania kontroli nad naszą siecią. Ale to jeszcze nie koniec walki. Włamywacze wykradli nam informacje o nagrodach w finale konkursu. Udało nam się jednak zrobić zrzut ekranu z komputera jednego z hakerów.

Odczytajcie ukrytą na screenshocie informację i jak najszybciej prześlijcie do nas. 

Oto screenshot ekranu włamywacza:

Spieszcie się! Musimy jak najszybciej powstrzymać te ataki. Gdy będziecie pewni rozwiązania, prześlijcie je na adres konkurscda@cdaction.pl. Pierwsza osoba, która poda poprawną odpowiedź, może liczyć na takie gadżety:

 

Figurka Aidena Pearce'a o wartości 75 zł

UBIcollectibles prezentuje najnowsze dzieło wzięte z hitu Ubisoft Watch Dogs – "Aiden Pearce Execution". Wysoce szczegółowa figurka wiernie odwzorowuje bohatera. Aiden Pearce stoi na ulicy, trzymając wroga na muszce. Jest gotów wymierzyć nowy rodzaj sprawiedliwości... Figurka jest perfekcyjnym elementem pasującym do każdej kolekcji. Statuetka mierzy 24 cm wysokości i zapakowana jest w eleganckie pudełko.

Nagroda ufundowana przez firmę Aliensgroup, która ma w ofercie masę gadżetów z gier.

 

Powerbank firmy Kruger&Matz o wartości 75 zł

Power bank KM0159 dzięki dużej pojemności (aż aż 7600 mAh) będzie doskonałym elementem wyposażenia wszystkich tych, którzy wybierają się w podróż. Dzięki niemu nigdy nie znajdziesz się w sytuacji, w której będziesz musiał martwić się o rozładowany smartfon czy tablet. Power bank Kruger&Matz pozwala na ładowanie urządzeń w momentach, gdy nie masz dostępu do gniazda sieciowego lub samochodowego. KM0159 ma dwa porty USB (1 A i 2,1 A) i jest uniwersalny – można podłączyć do niego dowolny kabel USB. Dodatkowo wyposażono go w szereg zabezpieczeń: przed przeładowaniem, zwarciem oraz całkowitym rozładowaniem.

Nagroda ufundowana przez firmę Kruger&Matz.

 

Koszulka

 

Do maila ze zgłoszeniem dołącz swój nick z naszego forum oraz imię i nazwisko oraz informację jak udało ci się rozszyfrować dane. Zgłoszenie konkursowe musisz wysłać z maila powiązanego z Twoim kontem na forum CD-Action. Temat takiej wiadomości MUSI brzmieć „Konkurs Watch Dogs 2 - Dzień 6". Maile niespełniające tych warunków nie będą uwzględniane! Oprócz tego pierwsze dwadzieścia osób, które podeślą prawidłową odpowiedź, otrzyma punkty, które będa się liczyć do klasyfikacji finałowej, a więc w walce o cenne nagrody.

Więcej szczegółów na http://ea21a.skroc.pl.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: konkurs, akcja, Ubisoft, Ubisoft Polska,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 19 listopada 2016, 17:57   Cyjanek
Ogólnie 3 maile wysłane, mam nadzieję że i tak uznacie odpowiedź jeżeli jest poprawna. Różnią się tylko tym że zapomniałem o nicku imieniu i nazwisku
sobota, 19 listopada 2016, 17:48   Cyjanek
Mail wysłany mam nadzieję że poprawnie napisany

O autorze

Tomasz
Tomasz "Ghost" Matusik
Redaktor CD-Action, główny admin Forum Actionum, redakcyjny admin, redaktor DVD, wymyślacz przecieków
Life is brutal, a admin bardziej - to wymyślone przeze mnie lata temu powiedzonko dobrze oddaje mój charakterek. Z jednej strony staram się pomagać, ale z drugiej lepiej mi na odcisk nie wejść. :)

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Zanim rzucimy
naszą wewnętrzną bestię 
w wir nadprzestrzeni.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z