Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

DLC do Team Fortress 2 na X360 będzie płatne

artoor poniedziałek, 1 września 2008, 6:06 News
Team Fortress 2 - logo
Team Fortress 2 - logo

Okazuje się, że za dodatkową zawartość, którą pecetowcy otrzymywali za darmo, posiadacze Xboksów 360 niestety będą musieli zapłacić.

Od premiery gry Team Fortress 2, wchodzącej w skład popularnego The Orange Box, minął już prawie rok. Doug Lombardi z Valve w czasie targów Games Convention obiecał, że posiadacze konsol Xbox 360 mogą liczyć w najbliższych miesiącach na dodatki, które wniosą do zabawy nowe tryby, bronie itp.

Okazuje się jednak, że w przeciwieństwie do posiadaczy pecetów, właściciele Xboksów 360 zmuszeni będą wpierw uiścić opłatę w wysokości 10 dolarów, by pobrać rozszerzenia. Nie wiadomo na razie, kiedy wydane zostaną pierwsze DLC w wersji na maszynkę Microsoftu. Wiadomo natomiast, że na podobne udogodnienia nie mają co liczyć właściciele PS3.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 1 września 2008, 20:33   SmarPOL

// He, He i dobrze tak konsolowcom :-)

poniedziałek, 1 września 2008, 12:12   Kebubibbo

// No niby tak, ale spojrz na to z innej strony ps3 nawet odpłatnie nie dostanie broni i map chyba, że źle zrozumiałem.

poniedziałek, 1 września 2008, 12:06   JCraft

// No tak właściciele X360 muszą płacić nawet za tapetki i avatary i granie po necie... więc nic dziwnego że DLC jest płatne, a wszystko to można skomentować jednym słowem: Micro$oft...

Podobne newsy

Team Fortress 2: Wersja sprzed 10 lat wygląda lepiej od współczesnej? [WIDEO]

News
czwartek, 29 czerwca 2017

team-fortress-2-wersja-sprzed-10-lat-wyglada-lepiej-od-wspolczesnej-wideo Youtuber Crowbcat przygotował porównanie, które demonstruje różnice między Team Fortress 2 z 2007 roku i 2017 roku.

Komentarzy:
18

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Myśl na dziś: ucz się na błędach ludzi, którzy słuchają twoich dobrych rad.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Kupiliśmy z enkim Switcha, więc od dzisiaj w „Sprawdzam” będą pojawiać się także produkcje na konsolę Nintendo. Na pierwszy ogień dwie, a do tego pewna polska perełka. PS: Tak, polecajcie swoje ulubione produkcje na Switcha, najlepiej niezależne!

Komentarzy:
1

Za nami  pecetowa premiera Red Dead Redemption 2. Z tej okazji zapraszam was do wędrówki po Dzikim Zachodzie. Ale tym prawdziwym, jakże różnym niż świat znany wam z gier i filmów. Ruszajmy, by rozprawić się z narosłymi wokół niego mitami. Jiiiiiii-ha!

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z